Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Akli olan bayramdan once lcwye gitmesin. O kuyrukta dogururum lan ben !
Haklısın valla tshmın edebılıyorum . Bende o yüzden haftaiçi bi avmye gıdıcem gibi görünüyor . Bayrama bişiler almak lazım bu arada baharlık montlara deri ceketlere goremıırum dapdaracık oldugundan kapanmıyor pöfff

Azicik hallettim kizlarr... ama hala ayniyim.bugun bolee negatif gecicek herhalde bayram sonrasi randevum var.sertlesmesi konusucam.insallah o gune kadar daha kotu olmam.
Hata bnde galiba hic dikkat etmiyorum ki!napsin kuzucuk..

Azicik hallettim kizlarr... ama hala ayniyim.bugun bolee negatif gecicek herhalde bayram sonrasi randevum var.sertlesmesi konusucam.insallah o gune kadar daha kotu olmam.
Hata bnde galiba hic dikkat etmiyorum ki!napsin kuzucuk..
Dikkat et annesi üzme kuzucuğunuu... Moralini de yuksek tutmaya caliss... Sertleşmeyi de ihmal etme ama benim de ayni durum... Bence rahim kendini doğuma hazirluyor

Ankamalla gittim aman aman ana baba gunu watsonstan da biseyler alcaktim kuyrugu gorunce biraktm sepeti ciktim. Hamile kiyafetlerine baktm lcw de bi kac tshirt hosuma gitti uzun kollu. Montlara yanasmadim bile.

Ankamalla gittim aman aman ana baba gunu watsonstan da biseyler alcaktim kuyrugu gorunce biraktm sepeti ciktim. Hamile kiyafetlerine baktm lcw de bi kac tshirt hosuma gitti uzun kollu. Montlara yanasmadim bile.
Yaa bende ankamall daha kolayıma gıdıyor gitmek pzt bi bakarım belki .. Zaten mont almak ıstemıyorum bu havalara bakılırsa kışlıklara hemen geçecek gibiyiz . Evdekilerden deri falan kapamam artık önünü .. Elbise istıyorum inş bulurum kızılaydayda bakmak laxım yağmur yağmazsa artık

Evet maalesef insan sürekli bir endişe içinde oluyor ben de surekli bu yuzden ve diger konulardan korkuyorum ama öyle olmamak lazimm
Burda yakin bi arkadasim 23haftalik yetinden kalkmiyo rahim yolu kisaymis.bari bu ay olmadin demis doktor ikiz bide. Ondanda mi etkileniyorum bilmiyorm ama en ufak seyler tedirgin ediyo hem de cokkk

Hafta ici belki daha sakin olur kizilayda bisi yokki

Burda yakin bi arkadasim 23haftalik yetinden kalkmiyo rahim yolu kisaymis.bari bu ay olmadin demis doktor ikiz bide. Ondanda mi etkileniyorum bilmiyorm ama en ufak seyler tedirgin ediyo hem de cokkk
Tedirgin olmamak elde değil ben de sürekli yatiyorum gebeliğim riskli Doğumum da sezaryen ve sezeryanim da riskli.. Ben de çok korkuyorum aklima turlu turlu şey geliyor ama asla boyle olmamak lazim...mutlaka iyi şeylere odaklanmak lazimm ben boyle diyorum ama maalesef ben de boyle yapmiyorum yanlis yapiyorumm.... Herkesin hamileliği farklı oluyor ... Sürekli pozitif düşünmek gerekk

valla canım bende ayda bir gidenlerdenim doktorumda hiç öle erken gel demedi belki 32 den sonra diyebilir.

ayy bu aralar vala hiç temizlik yapasım yokk benimde yapıcam inşallah canımm paylaşırım yapınca burdann

ayy bu aralar vala hiç temizlik yapasım yokk benimde yapıcam inşallah canımm paylaşırım yapınca burdann
Valla bende daha ağırlaşmadan bu hafta evi şöle bir dip köşe girişcem dolaplar falan kışlıklarıda çıkarrım bakarsın.yavaş yavaş yapıyım diye bugün başladım.hergün bir oda Bayram temizliği yapmış olurum.Böle giderse ağırlaşcak gibiyim şimdi bile zorluyor göbiş bebiş eğilip doğrulmaya izin vermiyor.saolsun koçişde yardım ediyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…