Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Valla bende daha ağırlaşmadan bu hafta evi şöle bir dip köşe girişcem dolaplar falan kışlıklarıda çıkarrım bakarsın.yavaş yavaş yapıyım diye bugün başladım.hergün bir oda o_Oo_O Bayram temizliği yapmış olurum.Böle giderse ağırlaşcak gibiyim şimdi bile zorluyor göbiş bebiş eğilip doğrulmaya izin vermiyor.saolsun koçişde yardım ediyor .
kışlıkları çıkar bence de bende de var öle bi düşünce bu gidişle yakında kar yağar canım ya :KK47: aynen göbekden eğilmek zor oluyo artık,ohh kociş yardım ediyomuş benimki temizlikde etmiyo evde durmuyo ki etsinn :KK70: ancak yemek yapma da falann :KK62:

kışlıkları çıkar bence de bende de var öle bi düşünce bu gidişle yakında kar yağar canım ya :KK47: aynen göbekden eğilmek zor oluyo artık,ohh kociş yardım ediyomuş benimki temizlikde etmiyo evde durmuyo ki etsinn :KK70: ancak yemek yapma da falann :KK62:

Benim koçiş evcimendir.herşeyi beraber yaparız 7 -24 beraberiz hehe.Valla benim kocişde değme ahçılara taş çıkarır diyebilirim.Yemek yemeyide yapmayıda çok seviyor.o konuda rahatız.şimdi temizlikdede yardım etmeye başladı eskiden temizlik konusuna yaklaşmazdı :KK51::KK51:Gerçi bendende kaynaklanıyor biraz aşırı titiz davranıyordum.ay inşallah bölede devam eder yapsın biraz halimiz malum.

Benim koçiş evcimendir.herşeyi beraber yaparız 7 -24 beraberiz hehe.Valla benim kocişde değme ahçılara taş çıkarır diyebilirim.Yemek yemeyide yapmayıda çok seviyor.o konuda rahatız.şimdi temizlikdede yardım etmeye başladı eskiden temizlik konusuna yaklaşmazdı :KK51::KK51:Gerçi bendende kaynaklanıyor biraz aşırı titiz davranıyordum.ay inşallah bölede devam eder yapsın biraz halimiz malum.
ay maşallahh zate neye özensem benden uzak arkadaşş :KK43: aaa aşçılıkda benim kocişde çok maharetlidirrr :KK50: zaten 1 aya hiçbişi yapamaz oluruz naz yapacam görür gününü hihhh :KK70:

bende yapmadım ama bazen indirim oluyo çokk,takip ediyorum sürekli çok cici şeyler geliyo hergün

Evet ya çok beğeniyorum ama işte hani nası gelir ürünler diye düşünüyorum. Sanki aralık 2014 annelerinde alışveriş yapan var diye hatırlıyorum. İnşalkah bizden yapan birileri çıkarda fikir olur

Evet ya çok beğeniyorum ama işte hani nası gelir ürünler diye düşünüyorum. Sanki aralık 2014 annelerinde alışveriş yapan var diye hatırlıyorum. İnşalkah bizden yapan birileri çıkarda fikir olur
evet cesaret eip almak lazım,şimdi olmasa da evde bebekleyken bakıp artık alırız herhalde sitelerden :KK39:

Kumasina dokunmadan alamam ben yea ! Naptiniz bebek bezlerini falan hallettiniz mi? Sampuan olayini n yaptiniz? Ben krem falan almicam onermiyolar zaten. Doktorlar bi tek bephantolun pisik kremini oneriyo. Bu arada tarak icinde eger kafasinda konak olursa alicam. Kiz kardesiminkinde yok. Bazi bebeklerde oluyormus o yuzden taramaya gerek oluyormus. Kiz kardesim bu dogsun olursa alirsin dedi. Ama bol bol bez lazim olcak. 7 8 defa alt degisiyoruz. Corap patik eldivende lazim bol bol. Cok zor isiniyo elleriyle ayaciklari. Buz gibi hep. Alt drgisirkende bizimki cok hareketli ayaklarini beze suruveriyo kaka oluyo. Ilk kakasida sivi oldugu icin bulasiyo hemen. Alt degistirme ortulerinden de alin bol bol ama kullan atlardan. Kardesimde pofuduk ortu seklinden olanlardan aldi ama sivi oldugu icin hemen bulasiyo. Yikamak tekrar kullanmak zor is. Oyy anam oyyy liste kabardi.

Kiiiiizzz uyuzcan gribin nasil oldu?

Kumasina dokunmadan alamam ben yea ! Naptiniz bebek bezlerini falan hallettiniz mi? Sampuan olayini n yaptiniz? Ben krem falan almicam onermiyolar zaten. Doktorlar bi tek bephantolun pisik kremini oneriyo. Bu arada tarak icinde eger kafasinda konak olursa alicam. Kiz kardesiminkinde yok. Bazi bebeklerde oluyormus o yuzden taramaya gerek oluyormus. Kiz kardesim bu dogsun olursa alirsin dedi. Ama bol bol bez lazim olcak. 7 8 defa alt degisiyoruz. Corap patik eldivende lazim bol bol. Cok zor isiniyo elleriyle ayaciklari. Buz gibi hep. Alt drgisirkende bizimki cok hareketli ayaklarini beze suruveriyo kaka oluyo. Ilk kakasida sivi oldugu icin bulasiyo hemen. Alt degistirme ortulerinden de alin bol bol ama kullan atlardan. Kardesimde pofuduk ortu seklinden olanlardan aldi ama sivi oldugu icin hemen bulasiyo. Yikamak tekrar kullanmak zor is. Oyy anam oyyy liste kabardi.

canım ben prima premium care yenidoğan aldım bi,ıslak mendilde uni baby aldım 3lü şimdilikk:KK69: şampuan falan bu hafat yada bayramdan sonra alıcam,pişik kremi bende alırsam bephantol alıcamm.ayyy elleri buz gibi mi anamm kıyamam ben öle olsa üşüyo diye içim içimi yer :KK57: aynen liste kabardıkça kabarıyoo,grip gelemedi canımm daha hih gelmesinn :63:

Sampuan olarak ben sebamed aldım.arkadaşım tavsiye etmişti.bezde aldım prima 1 ve 2 numaradan şimdilik birer paket. Babymall den aldım emzik biberonda ok.tarak konusunda bende kararsız kaldım.ama alırım galiba.alt açma bende kardeşinin aldığında ayıcıklı birşey aldım ama ilk zamanlar için kullan at olanlardan almak daha iyi dediğin gibiyse.çorap aldım 6 çift
Eldiven şapka tamam battaniye tamam deterjan tamam. Islak mendil ok. İç zıbın dış zıbın tulum hastane çıkışları ok ama daha çok eksik var birde çıt çıtlı badilerden 0-3 ay için aldım uzun kollu ama kullanılırmı emin olamadım kardeşin kullanıyormu?

Kızlar pişik kremi ben yiğenime almıştım bephantol pişiği artırdı tabiki her çoçuğun cilt tipi farklıdır.deneye deneye öğrencez artık.en önemlisi popoyu kuru tutmak galiba

canım ben prima premium care yenidoğan aldım bi,ıslak mendilde uni baby aldım 3lü şimdilikk:KK69: şampuan falan bu hafat yada bayramdan sonra alıcam,pişik kremi bende alırsam bephantol alıcamm.ayyy elleri buz gibi mi anamm kıyamam ben öle olsa üşüyo diye içim içimi yer :KK57: aynen liste kabardıkça kabarıyoo,grip gelemedi canımm daha hih gelmesinn :63:
Islak mendil kullanma bi kac ay. Pamuklardan kullan temizlerken ilik suyla islatip temizliyoruz biz minik poposu usumesin diye. Daha yeni yeni isinmaya basliyo bebis sanirim dunyaya adapte olurken usuyo biraz kiyamam yaaaa :KK43:

Kızlar pişik kremi ben yiğenime almıştım bephantol pişiği artırdı tabiki her çoçuğun cilt tipi farklıdır.deneye deneye öğrencez artık.en önemlisi popoyu kuru tutmak galiba

Biz cok surmuyoruz cnm oyle her alt degismede surulmez zaten. Gunde 1 defa falan. Zeytinyaginada iyi diyolar ama dedigin gibi oda farkli reaksiyon gisterebilir. En iyisi sık sık altini degismek pisigi onlemek icin en iyisi. Sen baya tamamlamissin. Kiyafet disinda daha bisey almadim. Bide park yatagi ile kuvet. O kullan atlar emin ol daha pratik. Bende digerinden aldim ama yeni dogan bebise tanik olunca simsekler cakti aklimda :KK58:
Daha biseylere tanik olursam yaziciiim

Ha uzun kollu alin muhakkak. Kardesim zibinin ustune o atlet gibi baglamali uzun kollulardan giydiriyo mecburen dogumu yaza geldigi icin kislik pek bulamadi. Uzun kollu zibin daha pratik. Cok usuyo bebisler :KK43: yelekte lazim.

Sen tecrübe ediyorsun bize de ıyı oluyor aslında .. Canım bez prıma premıumlardan 1 ve 2 numaradan birer paket aldım . Daha bakım urunlerınd gecmrdım bayramdan sonra sebamed alıcam . Alt açma ıyı dedin kullan atlardan almak laxım .. Uzun kollu çıtçıtlı aldım ama dediğin gibi annemde cok dedı penye Yelek almak lazım bebişler kış ortası gelıyo .. Islk mrndılde unibaby alıcam pamukla yapamam sanırım .

X