Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kizlarrr slmm
Bugun enerjim sifir..moralim de bozuk nedensizce :KK43: okdar hareketli bugunlerde bebegim cok rahatsizim canim cok yaniyo:KK43: bi de jarnim yine semsert dun geceden beri.burda da hava buzz.kisliklari cikarticaz bi de mecbur temizlik:KK43: off poff nasil gecer bugunnnn :KK43:
sıkma canına yaa :KK20: sen iyi ol ki bebişin de iyi olsun demii, havalar burda da soğudu yağmur çamur gidiyo,kış mı sonbahar mı ayırt edemiyorumm:mad: karnım benimde sertleşiyo ama arada öle senin geceden beri hala sert mi

Kizlarrr slmm
Bugun enerjim sifir..moralim de bozuk nedensizce :KK43: okdar hareketli bugunlerde bebegim cok rahatsizim canim cok yaniyo:KK43: bi de jarnim yine semsert dun geceden beri.burda da hava buzz.kisliklari cikarticaz bi de mecbur temizlik:KK43: off poff nasil gecer bugunnnn :KK43:
Ben cikardim yavas yavas cnm 1 haftadir yorganla yatiyoruz. Havalardandir belki moral bozuklugun. Olumlu dusun bak kis geldi gunler kisaldi zaman cabuk gecicek. Karin sertlesmesi banada oluyor ama lavaboya gidip geldikten sonra sanki popoyu dikiyo bebis. Telas etme olumlu dusun ama toplanmayla beraber agri varsa dra bi git cnm. Daha once bu sikayetten gitmismiydin?

Ub tatlim sert tekmelere alisicaz lucak o kdr benim bi iki hafta once karnim cok sertti rahmme tekme yodm dogurucam sandim dr la knustk bakti ultrasondan tersti basi yukardaydi doner dddi ama donmesede sezeryan zaten ama ayakla vuruyolar genelde rahme acitiyo cok bilirim korkmayn emi canlarim bi ik haftaya bu kdr acitarak vurmuycaklar yerleri daralio artik dirsek ayak topugu batirmalar baslar cancagizlarim

Sut icin bol boooll kasilmalari azaltir dogal magnezymmus yani calsium mmagnezium hepsi inanin kizimdayken sut icemed fzla hep belim agrird kramp girerdi aglardim belime hemde he bu ara da bu hafta kontrle gidicekler boy kilo paylasalim bide hafta gun fln

Bende cikarim ya cift battaniyeyle olmuyor agir geliyo yoruluorum yorganceyizimi cikariim rtemizde yapmistim kistan cikarken ohh missss :KK76::KK76::KK75::KK71: Yagmuru sevommmm kisi seviommm olley gobis atasim var simd semsiyemi alipp balik alip kizartmak var salata bool lmonlu :KK5: Aciiiimm

Sut icin bol boooll kasilmalari azaltir dogal magnezymmus yani calsium mmagnezium hepsi inanin kizimdayken sut icemed fzla hep belim agrird kramp girerdi aglardim belime hemde he bu ara da bu hafta kontrle gidicekler boy kilo paylasalim bide hafta gun fln
evettt paylaşalım canımmmm :KK49::KK49:

Kizlarrr slmm
canım moralini yüksek tutmaya çalış keyfine bakk:KK50: benim de karnım bu aralar çok sert taş gibi:KK61:

Evet yaaaa ben de bakiyorum forumda kimsee yokk...iyice sessizleşti ortalikk .....tirsmaya basladim birazz fazla sessizzzz...
aynen herkes aynı anda nereye gitti bölee :KK64: oyalanacak bişiler bulmam lazımm,kurban geçsin de bebeğim için sabun yapıcam allah izin verirse yoksa burda da 7/24 olmuyo yaa :63:

aynen herkes aynı anda nereye gitti bölee :KK64: oyalanacak bişiler bulmam lazımm,kurban geçsin de bebeğim için sabun yapıcam allah izin verirse yoksa burda da 7/24 olmuyo yaa :63:
Ben yattigim yerden giriyorum o yüzden buraya rahatlıkla ugruyorum ama ben de birşeyler yapmak istiyorum... O da yattigim yerden zor olacak amaaaa

Ben yattigim yerden giriyorum o yüzden buraya rahatlıkla ugruyorum ama ben de birşeyler yapmak istiyorum... O da yattigim yerden zor olacak amaaaa
amann canımm boşver sen bişiler yapmayı,doğunca yaparsın şimdi dinlen sağlıkla bi doğur daa, :KK66: allahım ya bi avazda doğursakk :KK68:

amann canımm boşver sen bişiler yapmayı,doğunca yaparsın şimdi dinlen sağlıkla bi doğur daa, :KK66: allahım ya bi avazda doğursakk :KK68:
İnşallah canim yaâa dimi ben de bebisim saglikli olalim, hayirlisiyla saglikla birbirimize kavusalim da ben biisey yapmasam da olurr

Evet yaa oyalanacak seyler lazım .. Kıtap,tv , net dışında :KK43: kızlar cok guzel seyler yapıyor bi gaza geliyorum ama ben tek basına bişi yapamayanlardanım .. Soyle yanımda biri olsa beraber git al ,, kahvenı çayını yudumlarken uğraş . Kurs desem brledıye kursları uzun suruyo yarım bırakcaz . Özel kurslara bi ton para vermek ıstemıyorum .. Güya büyükşehirde yasıyoz bi hamılelik kursu ? Hamılelere özel bişi yok .. Ankaralı hatınlar varda ben mı bılmıyorum acaba ???? Bu arada ben hala ayda bir gıdıyorum muaneye sızlerın aralığı nedir

Evet yaa oyalanacak seyler lazım .. Kıtap,tv , net dışında :KK43: kızlar cok guzel seyler yapıyor bi gaza geliyorum ama ben tek basına bişi yapamayanlardanım .. Soyle yanımda biri olsa beraber git al ,, kahvenı çayını yudumlarken uğraş . Kurs desem brledıye kursları uzun suruyo yarım bırakcaz . Özel kurslara bi ton para vermek ıstemıyorum .. Güya büyükşehirde yasıyoz bi hamılelik kursu ? Hamılelere özel bişi yok .. Ankaralı hatınlar varda ben mı bılmıyorum acaba ???? Bu arada ben hala ayda bir gıdıyorum muaneye sızlerın aralığı nedir
evet canımm ama ben uğraşmayı seviyorum bişilerle tek de olsam evde malzeme olsun yaparımm :KK68:burda vardı da benim vaktim olmadığında aradılar hep gidemedim,şimdi de benim yüzüm yok gitmeyee :KK64: vala en son 1 ay sonra dedi perşembe gideceğim bakalım o zaman da 1 ay sonra gel diyecek mi :KK31:

Akli olan bayramdan once lcwye gitmesin. O kuyrukta dogururum lan ben !

X