Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydinnnn karindaşlarimm :KK55:
Kac gunun yorgunlugunu bugun attim herhalde. Daha yeni uyandim. Yanimizda insaat olmasina ragmen banamisin demedi dusunun yani :KK70:
Herkez hava durumunu bildirmis. Dilekle ayni sehirdeyiz. Ankara ayaz. Ilkbahar-yaz-ne giyicem-kiş donemi.:KK37:

Fitifiticanimmm cok sevindimmm tehlikenin olmadigina artik. Dinlenmen gereken donemde hic oturmazsin artik bu hirsla :KK71:

Bugun bebisi goremicem pazartesinden beri sabah 9 aksam 11 bebisleydim eneeemm bi baktm benim evi *ot goturuyo:KK70:evle ilgileniiim bugunde. Ama bebisi cok ozledm:mad:

Uyuzcanim sen nasil oldun? Gribimsi gibiydin C vitamini aliosn ins:KK20:

Simayim abc'm ub'um sizde bebisler nasil? Benim dun gece yorgunluktan tiki cikmadi simdi popoyu dikiyo havaya:KK22: walla saka maka az kaldi eylulde bitti.:KK61:
günaydınnn uykucu şirinn :confused: heheh mevsimler hep karışmış durumdaa. vala sıcak şeyler içiyorum canım bol c vitamini yenemicek benii :KK49::KK49:

günaydınnn uykucu şirinn :confused: heheh mevsimler hep karışmış durumdaa. vala sıcak şeyler içiyorum canım bol c vitamini yenemicek benii :KK49::KK49:
Amannn dikkat et hee. Tam hasta olma mevsimi. Hala uyuyo gibiyim. Gec uyanmayida sevmiyorum gun bitiyo:KK43:
Bu arada ben yorgana geceli 3 gun oldu:)

Amannn dikkat et hee. Tam hasta olma mevsimi. Hala uyuyo gibiyim. Gec uyanmayida sevmiyorum gun bitiyo:KK43:
Bu arada ben yorgana geceli 3 gun oldu:)
dikkat ediyorum canımda bi gelince gitmiyo malesef,zorluyo ama bakalımm :KK31: bende geç uyanmayı sevmiyorum zaten uyuyamıyorum da erkenden kalkıyorum :KK67:

Kac gunun yorgunlugunu bugun attim herhalde. Daha yeni uyandim. Yanimizda insaat olmasina ragmen banamisin demedi dusunun yani :KK70:
Herkez hava durumunu bildirmis. Dilekle ayni sehirdeyiz. Ankara ayaz. Ilkbahar-yaz-ne giyicem-kiş donemi.:KK37:

Fitifiticanimmm cok sevindimmm tehlikenin olmadigina artik. Dinlenmen gereken donemde hic oturmazsin artik bu hirsla :KK71:

Bugun bebisi goremicem pazartesinden beri sabah 9 aksam 11 bebisleydim eneeemm bi baktm benim evi *ot goturuyo:KK70:evle ilgileniiim bugunde. Ama bebisi cok ozledm:mad:

Simayim abc'm ub'um sizde bebisler nasil? Benim dun gece yorgunluktan tiki cikmadi simdi popoyu dikiyo havaya:KK22: walla saka maka az kaldi eylulde bitti.:KK61:
Duygucum biz iiyiz kizimla çok şükür erken doğum tehlikemiz yokmuş rahim ağzı uzunlugum gayet ii dedi dr nst ye aldı sancı çıkmadı rahatladım yaf

Duygucum biz iiyiz kizimla çok şükür erken doğum tehlikemiz yokmuş rahim ağzı uzunlugum gayet ii dedi dr nst ye aldı sancı çıkmadı rahatladım yaf
Ohhh cok sukur cok sevindimm cnm. 10 haftacik daha beklesin melekler

ayy valaa bazen diyorum allahımm zaman geçmiş olsun bebeğin doğduğu güne geleyim kucağıma alayım diye,merakdan çatlıyorum nasıl bi bebiş olacak kime benzeyecek tabi en başta sağlıklı olması tek isteğimm :KK68:ahhh ahh :KK14:
evet benim de tek isteğim o şimdi ama bazen aklıma geliyor acaba ben de o günlerde olcak mıyım bebişimi kucağımda sağlıkla kendi sağlığımla :KK17::KK61::KK61:görebilecek miyimm:KK17::KK17:Allah göstermesin :KK17::KK17:

Iyiyiz kuzumm tekmelerde yine ogluss:)yoruluyo cocukl okuldaa:)

Sanirim bu haftalarda hepimizde ayni endiseler basladi. Saglikli olcakmi? Dun kiz kardesime sordum sende de biyle sagliklimi olcak bi sorunu olcak mi bi yeri eksik olcak mi diye endise oluyomuydu diye. Oda dedi ki her gittigimde parmaklarini saydirtiyordum :KK70:

Sanirim bu haftalarda hepimizde ayni endiseler basladi. Saglikli olcakmi? Dun kiz kardesime sordum sende de biyle sagliklimi olcak bi sorunu olcak mi bi yeri eksik olcak mi diye endise oluyomuydu diye. Oda dedi ki her gittigimde parmaklarini saydirtiyordum :KK70:
Ahahahahahah kiyamam yaa Allah esirgesn guzelim ya hepsini bende arkadasa oturmaya gitm geldim yagmur sicim gibi yagiyo varya

İyi akşamlar Kızlar benim kuzucuğun tekmeleri acayip can yakıyor bugün.Yinede bu halinden memnunum hareket etmemesinde iyidir korkutuyor yoksa .birde uzun süre uyanık kalmaya başladı sanki bu çocuğun sağı solu belli değil kime çektiyse artık.:emir_bebek::nazar: Ahanda vuruyor yine :KK51::KK51::KK51:

İns arkadasm Allah hepimize nasip etsn o duygulari dogumdanonra bi yere kaybolmak yok yoklama apicam burdan geceleri
inşallah yaa:KK17: tamam yoklamaları sen alacaksın doğumdan sonra kim burda olmazsa artık ne yaparsın orası sana kalmışş:KK70::KK70:

X