Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy icim gecmis 8de bayilmisim koltukta. Baya yorulmusum hastanede. Ayaklarda sismis bu saatte uyandim sabaha kdr nobet tutarim herhalde

oyyy minik daha kardeş gelecek,bende 4 yıl ara verip bi daha yapmak istiyorum allah izin verirse, nasıl farkında mı kızın bebiş gelecek diye kıskanma falan var mı
Canim inan o kdr mutluki oyle bi bilioki iiki yapmisim 4 yil ara cok bile 3 yil super kismet bu seneyeymis smdi 27 yasindayim Allaha sukurlerolsun ki genc anne oldum geciktirmeyin gerckten kiskanclik oluo tbii ara ama asilmiycak giibi deil anne ona kiyafet alma dio bazende alalim diyo ee o da kucuk haliyle

Kızlar bende burdayım ama midem çok yanıyor.Kayınvalidem bir çay kaşığı bal al dedi ağzına iyi gelirmiş.Denedim bakalım inşallah iyi gelir .ilk defa oluyor uff
Hamurisi yada kizartma yedigimde bende de oluyor cok fena madensuyu rahatlatıyor beni

günaydınn ayy ne güzel allahım bana da nasip eder inşaşllah,birde kız olsa ne güzel olur valaahii evet genç anne olmak avantaj bencede.o kadar kıskançlık olur annesi

günaydın benim gibi erkenci hamile benimde bu aralar sakin gece hiç tekmelemiyo gündüz bi ara başlıyo tekmelere sonra yine sakinn
Uykusuzluga alistiriyo galibaaa:)sabahtan dersim yoktu ama benim kocis bensiz kahvalti etmez sagolsun evde de olsam hep uyanirim.simdi de okul vakti...karin acimadi da devam ediyo.beklemedeyim..

Uykusuzluga alistiriyo galibaaa:)sabahtan dersim yoktu ama benim kocis bensiz kahvalti etmez sagolsun evde de olsam hep uyanirim.simdi de okul vakti...karin acimadi da devam ediyo.beklemedeyim..
evett var bi dediği bebişin ama okul da hiç çekilmez yaa hamile hamilee

Gunaydiin yavru kuslarr tepikler sizi uyutmuycak dedigim gunlerr geldii yaa yeni basliyo cayimi hupletiken selammm olsun sizee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…