Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ne güzelllll.bende hiç çay içmm normaldede bi anneme falan gidince orda kahvaltıda içiyorum eşim görmeden :KK70:
Bende gun icinde icmiorum kahvaltida ve bazen aksam sm gec uyaniyo sabah biseler atistirip ut icip onu bekliyorum sonra beraber cay keyfi yapioruz hafif bi brunch yapiyrm hehehe :KK14::KK49: Bi sene olcak sigarayida biraktim ozledm ama aslaaaa

Bende gun icinde icmiorum kahvaltida ve bazen aksam sm gec uyaniyo sabah biseler atistirip ut icip onu bekliyorum sonra beraber cay keyfi yapioruz hafif bi brunch yapiyrm hehehe :KK14::KK49: Bi sene olcak sigarayida biraktim ozledm ama aslaaaa
ooo bravo canımmm aman eskik olsun kendi sağlığın bebişlerin sağlığı içinnn :KK68:

Selammm kizlarrr...
Bugun yine telasedeydim walla sabah gittim kiz kardesimi taburcu oldu aldim hastaneden eve getirdik simdi 3 kiz kardes ana baci oturuyoruz. Emzirme haric bebegin tum islerine ben zipliyorum :KK49: Araliga kadar ver diyorumda vermiyiiii:KK70:

Issır Beni :KK23:

Eklentiler

• 2014-09-23-15-24-58_deco.jpg
    2014-09-23-15-24-58_deco.jpg
    419,6 KB · Görüntüleme: 57
Selammm kizlarrr...
Bugun yine telasedeydim walla sabah gittim kiz kardesimi taburcu oldu aldim hastaneden eve getirdik simdi 3 kiz kardes ana baci oturuyoruz. Emzirme haric bebegin tum islerine ben zipliyorum :KK49: Araliga kadar ver diyorumda vermiyiiii:KK70:
selann tatlımmm :KK54:ayy ne güzel hep beraber oturuyosunuz evdee ohh :KK49: anaaa yanından ayır mı bebişini :63: o popoyu ısısırmm :KK66:

Allahim cok tatli yaa masalaahhh...kardesin nasil duyguu??cok zorlaniyo muu??ben asil bunu merak ediyorumm
Cok tesekkur ederimm kizlar. Canim dunden daha iyi ayaklandi ama yavas yavas yuruyo. Bi tek bagirsak sorunu var:KK43: 2 tanede hiperaktif cocuk var Allah yardimcisi olsun.

Selammm kizlarrr...
Bu kkdr yorma kendini bende senn gibi herseye ziplarim ama ii etmiyoruz iste maasallah tam yemelik bebiss

X