Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm kizlarrr nasilsiniz??ayy benim karnimm cokk agriyoo buyuyo diye mi bilemedim.
Bu arda duyguuu gozunuz aydinn...hehhh simdi sezeryandan da korktum zaten korkuyodum da ayyy yaaaa napcazzzzz???cokk tirsiyommm benn
Slm canm ağrın çoksa dr a git geçen gün beni nst ye bağladılar ağrım çıktı bi dr a gorunmende fayda var

neler ypıyorsun nasıl dikkat ediyorsun? ben çok abur cubur yemem zaten. ölçüm için de aç gitmiştim. tatlıyımı azalltın? tavsiyelerini merakla bekliyorum. ya bu dr.lar beni çok korkutuyolar bende hemen etkileniyorum. halbuki eskiden böyle testler mi varmış bizim annelerimiz bu kadar dikkatmi ediyorlardı sanki.. böyle rahatlatıyorum işte bende kendimi. ama nafile cnm yine de korkuyorsun. ilk bebeğim 6 yıl bekledik. 30 yaşındayım ilk torun olacak birde.. hayırlısıyla bi gelseler artık yaa :KK43:
Benmde ilk ve iki tarafında ilk torunu heyecanını anliyorum Allah bebeklerimizi bize bagislasinn
Ekmeği kepekli yiyorum
Meyve yemiyorum
Tatlı hiç yemiyorum
Pirinci azalttim
Caya seker atmiyorum
Hamurisi yemiyorum
Zor oluyor ama bebegimden önemli değil

evet canımm benimkide bu günlerde daha sakinn,uyuyo demekki demin bi kımıldadı şimdi durdu yine,aynn arada ben iyiyim sinyali verip tekrar uyuyolar herhalde ballar :KK68:
Uyusunda büyüsünlerrr :emir_bebek::emir_bebek: biran önce.
Sen nereye gidiyorsun cnm smdi. Sahsen bende buraya muayeneye geliyordum ama dogum servisini ilgiyi gorunce vazgectim. Koridor ana bana gunu havasiz. Stajerler egitimde burda bi acaip. Bu saatten sonrada baska dr takip kbl edermi bilmiyorm

Ben medicana başak hanıma gidiyorum .Evet çok kalabalık olduğunu forumlardan okumuştum ilgide çok yok dediler vazgeçtim bende.şuanda medicanadan ve doktorumdan memnunum.

Uyusunda büyüsünlerrr :emir_bebek::emir_bebek: biran önce.

Ben medicana başak hanıma gidiyorum .Evet çok kalabalık olduğunu forumlardan okumuştum ilgide çok yok dediler vazgeçtim bende.şuanda medicanadan ve doktorumdan memnunum.
Oranin dogumu n kdrmis?

kızlarr nasıl olmuş çalışmam,oğluşumu her sabah uyandığımda karşımda görüyorum böylee :KK68::KK68::nazar: maşallahh diyin ama heeee :nazar:
Maşallah maşallah nazar boncuğumuda yapıştırıyım :nazar::nazar:.Bende albüm yaptım videolarımızı bilgisayara attım ilerde büyüyünce doğum günü hediyesi olarak vermeyi düşünüyorum nası fikir.

Maşallah maşallah nazar boncuğumuda yapıştırıyım :nazar::nazar:.Bende albüm yaptım videolarımızı bilgisayara attım ilerde büyüyünce doğum günü hediyesi olarak vermeyi düşünüyorum nası fikir.
sağol canımm :KK68: sende çok güzel düşünmüşsünn :KK70: daha güzel hediye olabilir mi

Oranin dogumu n kdrmis?

Doğum fiyatını tam bilmiyorum ama ben özel sigorta yaptırmıştım 2700 tl .bu paketin içinde 8 muayene+testler +doğum + 1 gece normal doğum veya sezeryansa 2 gece oda fiyatı dahil .normal muayene ücreti 182 tl. Yaşa göre fiyat düşüyor.Ama kontrole gidince sorarım doğumu.

Kızlar bende burdayım ama midem çok yanıyor.Kayınvalidem bir çay kaşığı bal al dedi ağzına iyi gelirmiş.Denedim bakalım inşallah iyi gelir .ilk defa oluyor uff :KK62::KK62:

Kızlar bende burdayım ama midem çok yanıyor.Kayınvalidem bir çay kaşığı bal al dedi ağzına iyi gelirmiş.Denedim bakalım inşallah iyi gelir .ilk defa oluyor uff :KK62::KK62:
Kiyamam ya bnde oyleym 4 gundur korkma bebek mideye baski yapiyo ve de saclaniyo tabii varsa karbonat karistir suya ic

X