Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ilk defa bebeğin hareketlerini göbeğimin üstünde ortada hissediyorum,önceden hep yan taraflarda oluyodu:KK68: nasıl kıpırdıyo orda balım yaaa :KK70:

Benimki bu hafta uyku modunda takılıyor.geçen hafta çok hareketliydi.beni uytmuyordu.bu hafta tık yok paso uyuyor.Arada ben burdayım merak etmeyin diyor :emir_bebek::emir_bebek: sonra tekrar uyuyor.keşke doğduğundada uyku düzeni hep böle olsa.uslu bir bebek ne güzel olur.:110::110:bu hafta zaten en fazla uyudukları haftaymış seninkide çok uyuyormu?

Benimki bu hafta uyku modunda takılıyor.geçen hafta çok hareketliydi.beni uytmuyordu.bu hafta tık yok paso uyuyor.Arada ben burdayım merak etmeyin diyor :emir_bebek::emir_bebek: sonra tekrar uyuyor.keşke doğduğundada uyku düzeni hep böle olsa.uslu bir bebek ne güzel olur.:110::110:bu hafta zaten en fazla uyudukları haftaymış seninkide çok uyuyormu?
evet canımm benimkide bu günlerde daha sakinn,uyuyo demekki demin bi kımıldadı şimdi durdu yine,aynn arada ben iyiyim sinyali verip tekrar uyuyolar herhalde ballar :KK68:

Bende ankaradayım hatta galiba senle aynı semtteyiz o_O:KK58: memnun kaldınız mı bende önce rıdvan ege yi düşünüyordum.sonra biraz arastırınca vaz gectim.

Sen nereye gidiyorsun cnm smdi. Sahsen bende buraya muayeneye geliyordum ama dogum servisini ilgiyi gorunce vazgectim. Koridor ana bana gunu havasiz. Stajerler egitimde burda bi acaip. Bu saatten sonrada baska dr takip kbl edermi bilmiyorm

kızlarr nasıl olmuş çalışmam,oğluşumu her sabah uyandığımda karşımda görüyorum böylee :KK68::KK68::nazar: maşallahh diyin ama heeee :nazar:

Eklentiler

• IMG_20140921_233402.jpg
    IMG_20140921_233402.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 59
iyiyiz şekerim sen nasılsınn,aşırı derecede rahatsız edyo mu ağrı,kasık ağrıları artar diyo ama bilemedim bende şimdi,sezeryandan dan bende korkuyorum canım, inşallah normal oluruz da hiç gerek kalmaz öle şeyleree :KK68:
Cok agriyo yaa hep uyudum ogledrn sonra hic kalkmadim.okula gitmek de yoruyo heralde artik.ben yine de normale cesaret edemicem heralde:KK43:

kızlarr nasıl olmuş çalışmam,oğluşumu her sabah uyandığımda karşımda görüyorum böylee :KK68::KK68::nazar: maşallahh diyin ama heeee :nazar:
Elllerine saglık ne guzel .. Maşallah .. Bizimki ayrıbtulıdan berı Ayrıntılıda dahil yüzünü gostermıyır .. Son gıdıste Dr yıne renkli bakıyor sırtı dönük . Bi saat bekledim yıne gırdım utrasyona yıne göstermedi .. Kızım cok Nazlı ☺️

Elllerine saglık ne guzel .. Maşallah .. Bizimki ayrıbtulıdan berı Ayrıntılıda dahil yüzünü gostermıyır .. Son gıdıste Dr yıne renkli bakıyor sırtı dönük . Bi saat bekledim yıne gırdım utrasyona yıne göstermedi .. Kızım cok Nazlı ☺️
sağol canım benimm :KK68:hdi yaaa nazlıymış vallhi dee :cool: benimkininde hep elleri kafanın yanında ama alllahdan yzünün yarısını gösteiyo :KK28:

sağol canım benimm :KK68:hdi yaaa nazlıymış vallhi dee :cool: benimkininde hep elleri kafanın yanında ama alllahdan yzünün yarısını gösteiyo :KK28:
Bizimki 2 kere ellerıyle kapadı yüzünü safece burnunun ucu görünüyor . Diğer 2 seferıbde de poposunu dondü

X