Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kışlık hamişş kıyafeti aldım kendime lcw dan pofff hamileye kıyafet ne zor bulmak çeşit yok,ben normal kıyafetlerden büyük beden alcam bi kaç tane de
Ya ben bi pantolon bulamıyorum kendine dar paça kot ıstıyorum lcwde bulamadım istediğim gibi pöffff
Defactoda denedim ama bilekteydi istemedim her cıkısta bakmak lazım her mağazada aynı olmuyor saol cankm

Bende bebek mağazalarını bi hevesi geziyorum kendime bakarken de sıkılıyorum ..
Aynen acayip değiştim hamile kaldıktan sonra.önceden kendime alırdım hep şimdi tipim bozuldu hep Kocişe ve bebişe alıyorum kociş isyanlarda artık

Anca baktım canım bende göğüs sorunundan dolayı denemeden alamıyorum üs kısmı .. Yaa cok bişi almıycam 3 ay için çalışmıyorum zaten cpk çıkmayız dışarı .. Zaten bende tayt üzeri uzun hırka cok gıyerdım olanlarla idare edip alırsam da o tarz alırım sanırım . Bu arada lcwnin hamiş eşıfmanları guzel duyorlar almak lazım

Evet bnde almadim bisey zaten hamile kiyafetleri hosuma gitmiyoki bnde tayt tunik severm y da strech kot evt cnm ya denemeden zor

Ya ben bi pantolon bulamıyorum kendine dar paça kot ıstıyorum lcwde bulamadım istediğim gibi pöffff

Defactoda denedim ama bilekteydi istemedim her cıkısta bakmak lazım her mağazada aynı olmuyor saol cankm
evet değişiyo kıyafetler lcw de sitede gösterdiği pantolonların çoğu yok,etercih edilmeyenleri koymuşlar burda aylardır duruyo,ben bugün kadifeyi farklı gördüm de aldım

Kızlar bu çorapları cok severdim gorunce hemen aldım hmden

hahahha dobişlerrr
Kilolar verilir de ahh bu memisler ne olacak? Ruyamda bide bebegimi emziriyodum diyduktan sonra pompayla sagiyorum baya sari su geliyo kiz kardesime soruyorum bu sari su ne kdr daha boyle gelcek n zmn normal sut gelcek diye 1 seneyi bulur diyo annemde yanimda doydumu acaba falan diye soruyorum. Acayip bi duygu ya...

tombul takılacaz bi süre daha doğmadan yaşıyo gibiyiz yaa doğsalar elimiz ayağına karışacakk

tombul takılacaz bi süre daha doğmadan yaşıyo gibiyiz yaa doğsalar elimiz ayağına karışacakk
Coğu anne olan arkadaşlarim diyor ki " O gelsin hayattaki en buyuk aşkin olacak. Once Allah sonra o gelecek Annen bile ondan sonra kalacak" diyorlar. Allahimmmm

Coğu anne olan arkadaşlarim diyor ki " O gelsin hayattaki en buyuk aşkin olacak. Once Allah sonra o gelecek Annen bile ondan sonra kalacak" diyorlar. Allahimmmm
anammmm ne sevgi ne sevgi aşık olacağız deseneinsanın kendi ve sevdiği adamdan olan mucize sevilmez mii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…