Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kiz kardesimin 3. Ya onda bile ilkmiş gibi heyecan yaşıyo. Dogumda sakin ol diyenin agzini burnunu kirarim zaten. Gec sen dogur sakin sakin alla alla:KK47:
tabi canımm her doğum ilk gibi olur eminimm,ne güzel yaa kalabalık aileyi çok severim 3 çocuk 2 de kendileri 5 ohhh :KK66: sonradan 1 tane daha yapar kardeşinn :KK48: heyecanlı olucak anlaşılann sakin olunur mu yaww heyecandan bayılmasam iyidirr :KK70:

Nasilsiniz kizlarr??ben bugun gittim hamis ayakkabisi aldim kendimi.o nee??demeyin butun ayakjabilar topukluydu babetler dr taban agritiyodu iyi oldu bu:)bu arada en yakin arkafaslarimdan biri bendrn 1ay sonra hamile kalmisti.ikiz.rahim yolu kisaymis.ayrintili da cikti.doktor ilac verms bari bu ay olmasin demis.kiz hrp yaticak.daha 300gramlar.cok etkilendim.ve ben hallaa hiccc dikkat etmiyorum:KK43:
.az once de tursu kurduk:)

Nasilsiniz kizlarr??ben bugun gittim hamis ayakkabisi aldim kendimi.o nee??demeyin butun ayakjabilar topukluydu babetler dr taban agritiyodu iyi oldu bu:)bu arada en yakin arkafaslarimdan biri bendrn 1ay sonra hamile kalmisti.ikiz.rahim yolu kisaymis.ayrintili da cikti.doktor ilac verms bari bu ay olmasin demis.kiz hrp yaticak.daha 300gramlar.cok etkilendim.ve ben hallaa hiccc dikkat etmiyorum:KK43:
Ohhh afiyet olsunn. Bende kurayim diyormda bnmki sevmez bn tek basimada yiyemem yazik olur

lcw de yok zaten doğru dürüst bişi,ben gitmişken eşim ısrar etti diye aldım canım,kışı bi pantolonla geçiririm diiyodum ama öle gözükmüyo,ben geçen defacto da gördüm dar paça pantolon hem beli de böle değil kalın lastikli,ondan alcam birde,hem daha tarz,bi bak sende belki hoşuna gider.bak böle bi pantolon
Evet canm defacto da var aldim ben dar paça kanvaks

Ben de doguma kadar zor yaaa siserim tuzdan ama kurduk yine esim seviuo.bi arada 65olmusummmmmm:KK43:
Totalde aldigin n kdr? Asıl bu aydan sonra dikkat etmemiz lazim. Benim istahim acaip acildi. Paso su iciyorum cnm bisiler istedikce

Suan bnde su iciyorum ama dayanamadim findik fistik yiyorum pff toplamda 6 kilo aldim zayifim ama reflu basladi kaburgamin altindan agrili yanma geliyo sizce saclnio diyemi kizima hamileken daha cok oluod bunda yeni basladi fenayimm limon soda iyi geliyo kizlar sizin mideler ne durumda bnde bugun kislik fasulyemi buzluga attim canim sıkıldikca yapiorum otura otura ters sanirim benm velet en son tersti ultrasonda ayagiyla assagima vuruyo o_O:63:

Suan bnde su iciyorum ama dayanamadim findik fistik yiyorum pff toplamda 6 kilo aldim zayifim ama reflu basladi kaburgamin altindan agrili yanma geliyo sizce saclnio diyemi kizima hamileken daha cok oluod bunda yeni basladi fenayimm limon soda iyi geliyo kizlar sizin mideler ne durumda bnde bugun kislik fasulyemi buzluga attim canim sıkıldikca yapiorum otura otura ters sanirim benm velet en son tersti ultrasonda ayagiyla assagima vuruyo o_O:63:
Daha smdi youtubede 7ci ayla ilgili bi video izledim dr gayet net aciklamis dioki bu aylarda bulanti tekrar baslar yanma olur. Asit kacagi yani reflu dio. Benim tatildr vok yandi. 1 sise rennie bitirdim. Yemeklerinden herhalde. Evde daha dikkatliyim fazla yanmiyo. Benimki bu gece uyuyo herhalde fazla hareket yok. Ama annesi girsin yataga baslar tepmeye :KK54:

Totalde aldigin n kdr? Asıl bu aydan sonra dikkat etmemiz lazim. Benim istahim acaip acildi. Paso su iciyorum cnm bisiler istedikce
Toplamda 7kilo almsim canim.ama hizli almaya basladim galiba.70e cikmak istemiyorummmmmmm:KK43:napcaz bakalim.bu arda mide yanmasi ve reflu benim de ciddi anlamda basladi.bikac kez mdem de bulandi.ona ragmen istahim cok acikkk:)

Canım bende de yanma çok oluyo ne yesem ne kadar dikkat etsem gecenin yarısı yanmayla uyanıyorum. Hemen hemen her şeyi denedim ama hiç bişey yaramıo. Buarada benimkide aşağı aşağı vuruyor

günaydınnn,canımm tehlikeli durumlarda tabi dinlenmek en iyisi ama çokda sakınmamak lazım bence,yeterince dikkat edersek allahın izniyle hçbişi olmaz:KK68: eskiden kadınlar doğuracağı güne kadar çalışıp pat diye doğururlarmış,onların hiç mi canı yoktuu :KK64: o yüzden doktor yat dinlen demedikçe,yürümek,az çalışmak hareket daha iyi gelir bebişe de bizede :KK68:

bendee 60 la başladım 65.5 kiloyum:KK28: 5.5 kilo aldımm,umarım böle az devam eder,bana son aylarda çok alacaz gibi geliyoo :mad:

bendee 60 la başladım 65.5 kiloyum:KK28: 5.5 kilo aldımm,umarım böle az devam eder,bana son aylarda çok alacaz gibi geliyoo :mad:
Bende 52 den 57 ye çıktım ama geçen ay 40 beden bi kot almıştım şimdi karnımı sıkıyo gibi bende ayda bir pantolon almak istemiyorum doğumdan sonra kalacaklar ama kışa napacam bilmiyorum yaz iyiydi elbise giy çık hem bebiş hem de ben çok rahattım

günaydınnn,canımm tehlikeli durumlarda tabi dinlenmek en iyisi ama çokda sakınmamak lazım bence,yeterince dikkat edersek allahın izniyle hçbişi olmaz:KK68: eskiden kadınlar doğuracağı güne kadar çalışıp pat diye doğururlarmış,onların hiç mi canı yoktuu :KK64: o yüzden doktor yat dinlen demedikçe,yürümek,az çalışmak hareket daha iyi gelir bebişe de bizede :KK68:
Dogru diyosun canim.ayyy en cok ben mi almisom bu ay rekor ben de desenize:)offf pofff:KK43:

Bende 52 den 57 ye çıktım ama geçen ay 40 beden bi kot almıştım şimdi karnımı sıkıyo gibi bende ayda bir pantolon almak istemiyorum doğumdan sonra kalacaklar ama kışa napacam bilmiyorum yaz iyiydi elbise giy çık hem bebiş hem de ben çok rahattım

herkese merhaba;
ya kızlar siz nekadar az kilo almışssınız ben 12 kilo aldım 6.5 ayda 57 kiloyla hamile kaldım şimdi 69 kiloyum:KK43:( ama üst bedenim göbeğim hariç 36 beden alt bedenimde 38 ( hamile pantolonu) birazcık kalçalarım büyüdü okadar ama tartıda çok ağır geliyorum görenler çok kilo almamışsın arkadan hiç hamile gibi değilsin diyor ama bu 12 kilo nerelerime gizlendi anlamadım:KK43:( kafama çok takıyorum vallahi:KK1::KK1:

X