Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

gece kuşları sizii,bende sabah kuşuyumm erken kalkarakk pazar pazarr günaydın hepinizeeee
Ya evet velet gece tepikliyo ayagi bi yere sıkısmıs kedi gibi tepiniyo bnde biseymi oluyo caninimi yakiyorum diye uyumuyorum gunaydin sanada cooktannn hatta

Ya evet velet gece tepikliyo ayagi bi yere sıkısmıs kedi gibi tepiniyo bnde biseymi oluyo caninimi yakiyorum diye uyumuyorum gunaydin sanada cooktannn hatta
evet insan içinde bebişin ne durumda olduğunu bilmediği için endişeleniyo en önce ben uyandım hhiihhh

kışlık hamişş kıyafeti aldım kendime lcw dan pofff hamileye kıyafet ne zor bulmak çeşit yok,ben normal kıyafetlerden büyük beden alcam bi kaç tane de

Eklentiler

• BeFunky_SAM_4429.jpg.jpg
    567,3 KB · Görüntüleme: 73
  • BeFunky_SAM_4430.jpg.jpg
    410,5 KB · Görüntüleme: 73
kışlık hamişş kıyafeti aldım kendime lcw dan pofff hamileye kıyafet ne zor bulmak çeşit yok,ben normal kıyafetlerden büyük beden alcam bi kaç tane de
Ya ben bi pantolon bulamıyorum kendine dar paça kot ıstıyorum lcwde bulamadım istediğim gibi pöffff

Ya ben bi pantolon bulamıyorum kendine dar paça kot ıstıyorum lcwde bulamadım istediğim gibi pöffff
lcw de yok zaten doğru dürüst bişi,ben gitmişken eşim ısrar etti diye aldım canım,kışı bi pantolonla geçiririm diiyodum ama öle gözükmüyo,ben geçen defacto da gördüm dar paça pantolon hem beli de böle değil kalın lastikli,ondan alcam birde,hem daha tarz,bi bak sende belki hoşuna gider.bak böle bi pantolon

Eklentiler

• BeFunky_IMG_20140915_094526.jpg.jpg
    140,9 KB · Görüntüleme: 68
Evvet ya ben gec yatip gec kalkiyorum bebek dogunca ne etcem ben Simdi kocisi ise yolladim gece geliyo belki ondan uyanip uyudugmdan birazdaa
evett ondandır,bebiş seni düzene sokar merak etmee heheh bende geç yatırum çok geç olmasada ama sabah erken kalkıyorum hamişlikde yatmak daha zor yaa

Bende dun yeni dogum yapan arkasima gittim hamile pantolonlarini bana verdi iy de oldu aman almicam bi kiz arkim daha var o da zaradan almis daha once o da onu gdtircekk ohh kebapp benim isim

Bende dun yeni dogum yapan arkasima gittim hamile pantolonlarini bana verdi iy de oldu aman almicam bi kiz arkim daha var o da zaradan almis daha once o da onu gdtircekk ohh kebapp benim isim
ohh anam ohhh ne ballısın bende almak istemiyordum bişi eşim hamile kıyafetsizz hamişlik mi olur dedi,canım yaa bende madem ısrar ediyosun alayım dedim hehehh

ohh anam ohhh ne ballısın bende almak istemiyordum bişi eşim hamile kıyafetsizz hamişlik mi olur dedi,canım yaa bende madem ısrar ediyosun alayım dedim hehehh
Ben gecen naaptim kontol cikisi lc vaikikiye sokucaktim bi baktim kapali pis pis guldu bnmki tabii sansima sabah 9 dkapaliydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…