Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kandilimizz mubarek olsun Rabbimiz tum temiz dualarimizi kabul eylesinn:) Bebislerimizi bizlere bagislasinn tum bebis isteyen kullarinada saglikli hayirli bebisler versin ins:)

Tesekkur ederim canım.bilmiyrm kac yaşındasınız ama zannedermki ben en kuçugunuzum😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkeze hayrlı kandillet.allahm herseyi kalbinize göre hayrlısını versin inşallah

sagol canim nasil yaptin evii

canım ev sıfır daha kimse oturmamış gittik sildik kuruyunca bak yine tozlu gibi yaa.. 1-2 kere daha silinecek güzelce..şimdilik sadece temzilik yapıldı,tabi wc vw banyo duruyo..onlar basit iş bakalım bir iki gün sonra yine gidip devam temizliği haftaya kadar geçeriz herhaldee..

sen nerde yaşıyosun uyuzcan merak ettim :))) ayrıca 1 haftacık kaldı kontrolee

samsundayım ben canımmm,evet az bi zaman kaldı bebiş görmek içinnn [/QU

hımm anladımmm ben burdurdayımm :) çok heyecanlıyımm çok da gerginimm inşallah bi sorun yoktur

😀😀yok amacım merak ettıtmek degıl uyuzcan.tecrübelerden yararlanmak istiyorum .buarada 23 yaşındayım

😀😀yok amacım merak ettıtmek degıl uyuzcan.tecrübelerden yararlanmak istiyorum .buarada 23 yaşındayım

bende sandım çok küçük bi yaştasınnn bende 24 üm senden küçükleri vardır bence burdaa... kaç haftalık hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…