Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim şuan çatlak yok ama çok fena kaşınıyo göbeğim ve göğüs bölgem doktora da sormadım ne kullanıyım diye.arada bi zeytinyağı sürüyorum o kadar.kontrolüme daha 20 gün var o güne kadar herkes beni uyuz oldum sanacak galiba

dam üstünde un eler tombul tombul memelerrr, memeler baş kaldırmış,kavuşmuyor düğmelr şarkıısnı hepimize armağan ediyorum hahahha
Allah senin iyiligini versin kiizz ole olduk vallaal bence de cok sirin mikili seyler.sogan isi insallahh sifa olur.sadce gogus ucu icin 7.ayda vericem demisti doktorum bana ama randevuya jadar beklemesem mi diyorum.dogumdan daha zormus gogus catlagi yaa

evet yaa baktıkçaa bayılıyorumm ayyy nasıl olucak göğüsler kim bilirrr,inşallah çok çatlak yara falan olmazz

amann allah korusun canımm yaa doktorunu ara bi sor çok aşağıda hissediyorum diyee,kasılma falan var mı karnında
Henüz kasılmalarım yok ama az önce biraz yürüyeyim dedim alt tarafta garip şeyler hissettim korktum eve geri döndüm ağrı değildi ama tam olarak neydi bilmiyorum eşim de yanımda diil cumaya gelecek böle devam ederse doktora gidecem

boşver canım doktora gidene kadar yat dinlen,gerekmedikçe kalkma,ne olur ne olmazz

Bende dun yuruyus yaparken banada oldu nm. Bu haftalarda normalmis telas yapmayin kaslar kemikler genisliyo doguma hazirlaniyo vucut.

Arada surme aklina geldikce sur. Benimde kasinio buyuyo artik gobisler deri gerilio. Her dustan sonra gozenekler acikken muhakkak sur yatarken sur kalkarken sur arabada bes evde onbes

Emzirirken esas buyuyomus biz onu düşunehhh
geçen eşimin arkadaşına gittik, arkadaşının 1,5 yaşında bebiş var, eşi benim yanımda emziriyodu,kızın göğüsü küçük ama ucunu görsen çocu emmekden uzamış gibi yaa,bi an dedim benimde mi böle olacakk

1.5 olmus ama. Yok bee emzirmeyi biraktiktan sonra birak memeleri hersey kendini topluyo. Ama dun bisi okudum bebek emmezse asil sarkma oluomus. Hormonlar birden dusup memeler bisaltigi icin deri bista kalip sarkiomus. Emerse yavas yavas indigi icin deri kendini toplaya toplaya kuculuomus. Annemden biliorm 4 ay emmisim meme gobekte

evet o bencede öledir,geriliyo geriliyo,yavaşdan değil birden iniyo doğal olarakda sarkıyoo niye başka emen olmamış mı annemin göğüsünü,valaa biz 4 kardeşiz,ablam ve küçük kardeşi az emmiş ama abimle ben 3 yaşına kadar nerdeyse emmişiz,ama ölee göbekde değil,ama sarkık duruyo tabii

gecmis olsun cnm oraya bant yapistirsan degmesin diye? hamilelikte aliniyormu bilmiyorum ama lazerle yakiyorlar benim bildigim ve günesten koruman lazim diycem ama orasi ztn günes görmez :)

gecmis olsun cnm oraya bant yapistirsan degmesin diye? hamilelikte aliniyormu bilmiyorum ama lazerle yakiyorlar benim bildigim ve günesten koruman lazim diycem ama orasi ztn günes görmez :)
teşekkür ederimm canım, o zamanda hava almaz falan bişi olursaa,erteledim zaten doğumdan sonraya canımmm,aynen güneş görmüyo orasıı

Arka arkaya patir patir 3 kiz yapinca firsat kalmamis. Zaten 5.750 dogmusum nereme emcem daha

teşekkür ederimm canım, o zamanda hava almaz falan bişi olursaa,erteledim zaten doğumdan sonraya canımmm,aynen güneş görmüyo orasıı

iyi yapmissin cnm ne olur ne olmaz, bebisini kucagina aldiktan sonra yaptirman daha mantikli :)

Gögüs cremi ne icin bu arada? ucu yara olmasin diyemi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…