Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende de karin bolgesinde yok ama goguslerm damizlik gibi buyudugu icin alt tarafinda beyaz beyaz catlaklar oldu. Bol bol yaglicaz baska care yok bide az kilo almak spor

İyi yapmışsın canm aynn senin giyi düşünüyorum bende park yatak alcam. Sonradan da oda yaparız allahın izniyle. küçük parçalar daha çok tutuyo valla
Walla en mantiklisi bebek odasini ne kdr kullanicamki biraz daha buyusun genc odasi tarzi alirim orda yatar alla alla :)

Bende de karin bolgesinde yok ama goguslerm damizlik gibi buyudugu icin alt tarafinda beyaz beyaz catlaklar oldu. Bol bol yaglicaz baska care yok bide az kilo almak spor
damızlık mııı kızz nerden de buluyon bu benzetmeleri pehlivanlığa devam o zaman,ben her gün sürüyorum krem bitecek yakında,bi tane daha lazım yaa

Walla en mantiklisi bebek odasini ne kdr kullanicamki biraz daha buyusun genc odasi tarzi alirim orda yatar alla alla :)
aynen bende direk genç odasına dalıcamm hem daha masrafsız hem daha güzel olucak inşalah evet ya bi zaman sonra ben bebk miyim diyecek en iyisi hiç almamak,ama beşikle birde kıyafetlerini koymak için dolap almam lazımm

Ben odadaki sifonyeri bosaltip onun kiyafetlerini koyucam bi sure. Montlarini falan kendi dolabimda bolum ayiririm ben bebe yagina kakao yagi karistirdim onu suruyorum ama bu aralar karnimin yanlarinda deli gibi kasinti. Catlayacagindan mi yoksa fecen haftaki tatilde pancar gibi yandigimdan mi bilemedim ben oniiiii

ahh ahh benim dolapda yer olsa,bizimkiler sığmıyo,biraz küçük gardıropumuz.anammm kız niye öle güneşde kaldınn leke yapar haa gebelikde güneşş amaninnn benim doktor lierac kremi al dedi,ondan aldım biraz pahalı ama dahaca onu süreli olmadı hiç,olanlarda çoğalmadı

ayyy bırak kocişi ona kalsa herşeyi ben mağaza mağaza gezip alcamm uyuz ediyo beni adıma yakışır şekilde bakınız: uyuzcan
kız her erkek alışverişte aynidir ama kendi bebeklerinin herseyin en iyisini olmasını ister bence :)
demek göğüsler bayağı büyüdü de çatladılar hee bende göğüsde bişi yok daha ama baldırlarıma baktıkça ahh çakiyorum bi,oğluşum için değer tabi herşeyee katlanicimm
Yokk kız büyüme var da öyle aşırı yokk önce zayiftim 50 kg 10 gün once 62 idim bereket şimdi 65 falan olmuşumdur eee vücut.hic 60 i gitmedi ki cann ne:) yapsın ama dediğin gibi bebislerimize değer

ooo vucüt alışkın değil evet ondandır,bende 58 falandım hep.göğüsler zaten küçük değildi,doğuma kadar kafam kadar olmasalar bari heheh

Senn yerine ben yapiyim çoğu seyi aldik ama hala alasiim var bişeyler evet bazen kötü şeylerle karsilasiyiruz ama hayat devam ediyor ne yapalım

Gunesin altinda yatmadm bile. Havuza inerken nasilsa golgede yaticam gobiside nemlendiriim dedim bebe yagi kakao karisimini surdum. Suyun icinde yakmis hep aksamda eczane eczane krem aradik sutyen takamadim dusun omuzlar o bicim

Emzirirken gogusler max derecede buyuyo diolar yani bunlar daha ufak halleri sarkmayacaklarini bilsem hic birini takmicam ama bugun nette okudum emziren annelerde daha az sarkma oluomus. Gogus yavas yavas kuculdugu icin. Emzirmeyenlerde hormonlar birden dustugu icin hizla kuculup sarkma daha cok oluyormus. Dayayin agiza memisleri 2 sene

Dolapta yer ayirmak icin bi sure zayifligimdan kalanlari bazanin altina koyucam eski kgma donene kdr. Yapcak bisi yok

o derece diyosunn offf bilirim güneş yanığını çok fena olur yaaa
allahhhh dayamam mı em yavrum emmm daha çok em diye zorlaa

Canım ben pişik kremi , Sampuan sabun sebamed , ıslak mendilde unibaby düşünüyorum . Yrgenımde kullandılar ve cok memnun kaldılar . Bu arada Aralık ananelerinde bi arkadas yazdı facedermo diye bi int sitesinde fiyatlar cok uygun bakın derim

Günaydin hamisler nasilsiniz? sizde nefes nefese kaliyormusunuz artik? beliniz agirmaya basladimi? bu ayida saymazsak ve araligida saymazsak hihihii iki ay kaldi cok sükür :)) alisverisi simdiden tamamlamak lazim, kisin göbüsle cikmak zor olur herhalde :/

ıslak mendil aldım şimdilik 3lü paket uni baby...mennun kalındıysa iyidir demekki.sağol canım bi bakayımm

günaydın şekerimmmm,nefes nefese kalma daha başlamadı,allahdan bel ağrımda yok çok şükür.zaten aralık ayına girdik mi her an gelir diye bekleriz,o ayı saymaya gerek yok anaaaammm 2 ay kalıyo valla daaa

Slm kızlar ben de Aralık da doğum yapacam kısmet olursa. Ancak benim kızım yukarı çıkmıo ben hep hareketlerini aşağıda hissediyorum. Plasentası rahim ağzına yerleşmiş acaba ondan mı yoksa normal mi bilemiyorum sizinkiler ne alemde

bende bazen bayağı aşağıda bazende yukarda hissediyorum.ama senin plesenta aşağıdaymş,ondan olur mu bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…