Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Arada surme aklina geldikce sur. Benimde kasinio buyuyo artik gobisler deri gerilio. Her dustan sonra gozenekler acikken muhakkak sur yatarken sur kalkarken sur arabada bes evde onbes:KK71:
:KK45::KK45:Güldürdün beni yalnız yalnız. :KK43:Büyüme evresine girdim sanırım artık daha sık sürerim ama sürdükten sonra da duş alıyorum ben balık gibi sudan çıkmam artık:KK49:

:KK45::KK45:Güldürdün beni yalnız yalnız. :KK43:Büyüme evresine girdim sanırım artık daha sık sürerim ama sürdükten sonra da duş alıyorum ben balık gibi sudan çıkmam artık:KK49:

Aralikta dogurucaklar olarak toptan gerilme evresindeyiz. Ben kakao yagiyla bebe yagini karistirdim gunde 4 5 defa suruyorum. Soguk suda tut dustan cikarken goguslerine soguk suyla masaj yapmayi unutma elastik yapisi artar

Öyle mi diyosun inşallah dediğin gibidir canım çok korkuyorum buara

Canim cunku hepimizde birdeb sorun olamaz dimi Allah korusun. Hem herkezde ayni sikayet hemde ben haftalik annedeki degisimleri okuyorum hep ordada bebegin tam buyumeye basladigi donem agri olur yazio. Bide benim sag kalcam arada oyun disi kalio :) kardesimde de olmustu ablamda da. Yani hamilelerde mide bulantisi gibi klasik sikayetler. Ama icim rahat etsin diosan dr a sor gidince.

Bebisimi ozledimmm ben bu aradaaaa:KK61:

Kızlar neler yapioosunuz aylacim bu arada battaniyen çok hoş :) ben bebise şimdilik daha bisey almadim ama bizim burada ilk başta örgüler danteller battaniyeler çocuğun yüzünü örtmeye süslemeli havlular anneye kapali ise nefselik yazmalar islenecegi icin ben hazir alacagim şeyleri sona biraktim veee bugün ilk defa bebek ceketi işliyorum Rabbimiz sonumuzu getirir ins Rabbimiz kullanmayi ve içlerinde saglikla büyümeyi nasip eyler ins :KK66: bu arada bnm gobis yine mideme kadar cıktı yatamıyorum artikk ya

Kızlar bakim bunlar sectigim örnekler bebisimin ceketi bitince niyetim havluyaa insaaaaallah :KK70:

Eklentiler

• images-14.jpeg
    images-14.jpeg
    8,8 KB · Görüntüleme: 18
  • images-20.jpeg
    images-20.jpeg
    5,4 KB · Görüntüleme: 22
  • images-18.jpeg
    images-18.jpeg
    13,2 KB · Görüntüleme: 19
Ahanda kasilmayla agriyla ilgli yazi kizlar. Telaş yok. Sakinnn :emir_bebek:
Screenshot_2014-09-15-23-21-46.png

MAsallah kiz ne marifetlisin. Ben bi kitap okiyim diyorum 1 sayfada birakiyorum :KK31:
Cnm bende.dantel biliorum tek ama isss insanın bebisi olunca değişiyor :) bide annem kız kardeşlerim yardimci olualar annem gösteriyor ben yapıyorum:KK66: Rabbimiz güle güle kullanmayı nasip eylesin ins

Cnm bende.dantel biliorum tek ama isss insanın bebisi olunca değişiyor :) bide annem kız kardeşlerim yardimci olualar annem gösteriyor ben yapıyorum:KK66: Rabbimiz güle güle kullanmayı nasip eylesin ins
Insallahh canimmm. Insan bi baska hevesli oluyo

Kızlar neler yapioosunuz aylacim bu arada battaniyen çok hoş :) ben bebise şimdilik daha bisey almadim ama bizim burada ilk başta örgüler danteller battaniyeler çocuğun yüzünü örtmeye süslemeli havlular anneye kapali ise nefselik yazmalar islenecegi icin ben hazir alacagim şeyleri sona biraktim veee bugün ilk defa bebek ceketi işliyorum Rabbimiz sonumuzu getirir ins Rabbimiz kullanmayi ve içlerinde saglikla büyümeyi nasip eyler ins :KK66: bu arada bnm gobis yine mideme kadar cıktı yatamıyorum artikk ya
günaydın canımmm teşeküür edeim daha güzelleri senin olsunn :KK68: maşallah hamarat anne,ben daha nasıl yapılır onu bile bilmiyorum,becereciksizlik başa bela :KK70:hadi yaa o kadar büyüdü mü,benim göğüs altından başlıyo ama direk ordan büyümüyo az aşağıya doğru tam göbişin ordann top gibi :KK68:

Kizlarr günaydın bu gece kötü kötü rüyalar gördüm ve anlamina bakınca çok kötü oldum hamile kadının bebegini kaybetmesine falan die yorumlaniyor:KK43: yaa aksilik gibi hergun bu saatte bana günaydın tekmeleri atan oglusumun ne yapsam sesi de çıkmıyor :KK43: yaaa aglamakk uzereyim ins bisey olmaz
Canm üzülme ya bi yerde okumuştum hamilelerin rüyası yorumlanmazmis

X