Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

anamm yapma yaaa zaten tek tek gün sayıyozz birde 10 günü saymayalımm bi kucağımıza alsak hemencik büyüyecekler amaa
Neyse Allahtan zor donemlerimiz kişa denk geliyo bacim ya bide o sis karni yazin o sicaginda cekseydik? Allahim sabir versin cekenlere. Benim kardesim hala cekiyo Allahtan 1.5 hafta sonra pirtlaticak bebisi oyalanirim onunla :)

Neyse Allahtan zor donemlerimiz kişa denk geliyo bacim ya bide o sis karni yazin o sicaginda cekseydik? Allahim sabir versin cekenlere. Benim kardesim hala cekiyo Allahtan 1.5 hafta sonra pirtlaticak bebisi oyalanirim onunla :)
aynenn böle bizim için daha iyi,en zor dönemleri kışın atatcaz hem bebişde yaza ne güzel kocaman olacak ohh ayyy hadi yaa hayırlısıyla doğursun inşallahh

aynenn böle bizim için daha iyi,en zor dönemleri kışın atatcaz hem bebişde yaza ne güzel kocaman olacak ohh ayyy hadi yaa hayırlısıyla doğursun inşallahh
Seneye mayolari giydirip beraber tatilde olucaz insallahh

ciciş annelerr ,şimdik ben artık şampuan,sabun,pişik kremi,pudra alımına geçicem.hangi markaların neyi güzel,ne önerirsiniz,yardımlarınıza ihtiyacım var ben biraz araştırdım sebamed,uni baby, ve bübchen öneriliyo daha çok,çok kafam karıştı çokk

Simdiden mi alicaksin? Erken degil mi? Herseyi tamamlama simdiden ayol geri kalan 3 ay oyalancak seyler birak

Simdiden mi alicaksin? Erken degil mi? Herseyi tamamlama simdiden ayol geri kalan 3 ay oyalancak seyler birak
kocişimm küçük şeyleri alalım diyo büyük şeyler kalsın diyo,araba yatak falan gibi,elimde para oldukça alıcam işte.kızz 3 ay kaldı da yumba gibi olucam nasıl dolancam öle mağaza mağazaa

kocişimm küçük şeyleri alalım diyo büyük şeyler kalsın diyo,araba yatak falan gibi,elimde para oldukça alıcam işte.kızz 3 ay kaldı da yumba gibi olucam nasıl dolancam öle mağaza mağazaa
Ben o yuzden buyuk seyleri park yatagini kuvetini falan simdiden aldim ufak tefekleri her haljmle alirim:) buyuk olarak bi tek bebek arabasi kaldi. Kiyafetler tamam. Bi kac daha kilot alicam en cok kirlenecek onlar okadarcik

Ben o yuzden buyuk seyleri park yatagini kuvetini falan simdiden aldim ufak tefekleri her haljmle alirim:) buyuk olarak bi tek bebek arabasi kaldi. Kiyafetler tamam. Bi kac daha kilot alicam en cok kirlenecek onlar okadarcik
sen yine almışsın bakk benim sadece bebişin kıyafetleri tamam,kendime alınacaklar falan hep duruyo yaa,günler geçiyo bizde kurbandan sonra alıcaz araba ve yatağını.yatak olarak ne aldın canımm

sen yine almışsın bakk benim sadece bebişin kıyafetleri tamam,kendime alınacaklar falan hep duruyo yaa,günler geçiyo bizde kurbandan sonra alıcaz araba ve yatağını.yatak olarak ne aldın
canımm

Park yatak aldim cnm ben baş ucuma. Kendi odasini sonra yapicam. Nasilsa simdilik yatmicak. Battaniye nevresimi pikesi falan bornozu falan hep tamam. Sadece benlik seyler ve dedigin gibisampuani kremi ates olceri ivir ziviri kaldi. En cokta bunlar masraf olcak gibime gelio

Kızlaaaarr yaa vucudunuzda catlak oluştu muu bnm toto ve göğüs bölgemde olduu acaba karnımdada olur muu

Benimde lavabodan cikinca uzaninca yumurta gibi cikiyo gobek herhalde bagirsak hareketlerinden yada seslerden pozisyon degistiriyor. Ohh bi mesguliyet bulmussun walla. Insallah o gunleride gosterir rabbim
amin canım :) evet.bende örgü örmeye alisicamm kısmet olursa yavruma minik minik yavaş yavaş işlerim artikk :)

İyi yapmışsın canm aynn senin giyi düşünüyorum bende park yatak alcam. Sonradan da oda yaparız allahın izniyle. küçük parçalar daha çok tutuyo valla

Kizzzz bunlar bi eczanelik is :) kocise liste yap markaları yaz alır gelir ahh ahh bende almak istiyorum ama biraz daha bekleyelim diorum

Kizzzz bunlar bi eczanelik is :) kocise liste yap markaları yaz alır gelir ahh ahh bende almak istiyorum ama biraz daha bekleyelim diorum
ayyy bırak kocişi ona kalsa herşeyi ben mağaza mağaza gezip alcamm uyuz ediyo beni adıma yakışır şekilde bakınız: uyuzcan

Eveet yaa gerçi ilk isteğim bebeğimin sağlıklı olması bende de tek kalca ve göğüslerde oldu işte :)
demek göğüsler bayağı büyüdü de çatladılar hee bende göğüsde bişi yok daha ama baldırlarıma baktıkça ahh çakiyorum bi,oğluşum için değer tabi herşeyee katlanicimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…