Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hay maşallahhh, benim annem sağolsun kışlıkları hep o hazırlıyoo bırak bizi dinleme yaa bende böle değildim ama durumlar beni böle yaptı
Anasinin kuzusu hehehe benimde annem yapar bana geldiindede artik bende. Yapayim ddim ogrenmek lazim esimde ugrasma diye kiziyo ama rahat edemedim kisin bebekle ugrasicam hazirda domates soslari menemen olsun dedim

Anasinin kuzusu hehehe benimde annem yapar bana geldiindede artik bende. Yapayim ddim ogrenmek lazim esimde ugrasma diye kiziyo ama rahat edemedim kisin bebekle ugrasicam hazirda domates soslari menemen olsun dedim
aynen canım yaa çok lazım olacak ohh hazır hazır hemen alimizin altında valaa

Kizlarr günaydın bu gece kötü kötü rüyalar gördüm ve anlamina bakınca çok kötü oldum hamile kadının bebegini kaybetmesine falan die yorumlaniyor yaa aksilik gibi hergun bu saatte bana günaydın tekmeleri atan oglusumun ne yapsam sesi de çıkmıyor yaaa aglamakk uzereyim ins bisey olmaz

günaydın canımm,anlamanı bakmasaydın keşke hamilenin rüyası yorumlanmazmış zaten,biz gebelik döneminde genellikle korkulu, değişik rüya görürmüşüzz,içini ferah tut,hayırlara çıkar diye dua et allahın ianiyla hiçbişicik olmaz.her zaman bir olmaz ama tatlı bişiler ye yat dinle bakalım oğluşunu

Günaydınnn hiç kafaya takma canım ben oldum olası o rüya yorumlarına inanmıyorum hem de sürekli kötüye yorumlamalar var. yok kocası ölür yok iflas eder saçma sapan yorumlar hiçbiri doğru değil hayırdır inşallah deyip unutmak lazım yoksa bunalımdan çıkartmaz bunlar insanı

Kahvalti yaptıktan sonra oglu as um oynadi cok şükür ya bi tanesi bile doğru düzgün bisey yazmıyor güne kötü başladım Rabbimiz sonunu hayır etsin ins kimi zaman interneti hiç sevmiyorum kimi zaman faydalı Rabbimiz korusun

bakkk bebiş az dinlenmek istemiş sen hemen panik oluyon annesi bi rahat bırak oğluşunu şaka bi yana rüyalar birazda bilinç altından sen öle düşününce sürekli doğal olarak rüyalarına giriyo,boşver bakma rüya anlamına

canım bende hamile olmazdan önce guvercinlerim var benim onların 2 tane yavrusu olduğunu görmüştüm ve herkes bana çocuğa isaret yumurta veya yavru kus dediler bende o ayima hamiş olduğumu öğrendim şimdide buna benzer karışık rüya gördüm ama hiç iyi etkilenmedim karıştırdim insani bunalima gerçekten sokacak şeyler okudum aklıma herşey geliyor ins RABBİMİZ kendi hayrına yorar ne diyelim

ins canım bu arada bnm.bebiş solumdan çıkacakmis gibi sabah beni korkuttu o rüyanın üzerine bide.çok söylüyorlar bana aman dikkat et çok guzel olmussun bide akşam balık bisey yapar mi yapmaz mi diede taktim ins onu kafama taktigimdam olmustur offf yaaa artık gelseydi bebeğim vallahii, kimi öyle korkuyorum ki ağlama krizlerine giriyorum su 3 ayida güle güle atlariz ins :)

benimda daha çok sağ tarafda bi ghareket artık eli mi ayağı mı resmen karnım ortdan sağa doğru dalga şeklinde oluyo evet balığı taktığından oldu öle bencedee inşallahhh güle güle gidip gelmek nasip etsin doğumaa

Benimde iki gündür öyle oluyor masallah bebislerimizee Rabbimiz korusun :) ins daha da büyürlerse daha iyi görürüz yaramaz sabah aklımi başımdan aldı ne yaptıysam ses çıkmadı ins canım Rabbimize sığındım kötü şeylerden

aminn he valaa az daha büyüyünce nasıl hareket edecekler kim bilir allahımm her bi kötü şeyden korusun bizi bebişimizi ailemizi

Ohhh bugün pazar kızlar kocislerii alıp gezin bebislerle güzel pazarin tadını çıkartın:)

Gunaydin kizlarrr.. Bebisleri nasil? Forum biraz canlankis bayadir giremiyordum. Fantastik ruyalar cok normal bende de oluyor bebegim karnimin icinden cikiyodu geri giriyodu ablamdada karnindan cikan elller gormus. Hatta hamilelerin bu tur ruyalar gormesi normal diyor hamilelik siteleri. Telas yok. Allahin izniyle hersey yolunda gidiyor.
Gobisler sisti mi? Ben artik saklayamiyorum. Tatilden geldik bikini falan hak getire ne memeler ne gobek sigmiyorr sigmiyorrr ( neyse atlaticaz hepsini dogumdan sonra hem bebislerle hem sporla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…