Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

harbiden kızzz nasıl hergün kadınları muayene ameliyat falan etmek zorundalar,zor iş gerçekten isteyerek yapmak lazım.bende şahsen kıskanırdım herhalde kocamı öle olsa diyom ama,:rolleyes::rolleyes:
Heeee bende kıskanırdım benimki senin üzerine gül koklarmiyim diecegine senin üzerine diken koklarmiyim dio hadii diebiliyosa gül desin :) öyle ki kıskanırım onlari düşünemiyorum :)

Yoook
Canım çok şükür bana el bebek gül bebek bakıyorlar kimi zaman çok kızıyorum yeter artık ben hastamiyim falan die evimi esimi çok özlüyorum herkes gibi evimde olmak istiyorum kimi zaman
Çok cok çok haklısın bende eşimin yanındaydım bu gece son gecemiz :KK43: ana evine dönüş :KK43:(

Gunaydinnn kizlarr kac gundur yazamiyorum evde derleme toplama ve temizlik vardi.nihayet dun yardimci ablacim miss yapti evimi:KK66:simdi keyfime dicek yok:KK66:sizler nasilsinozzz bakalimm??

Gunaydinnn kizlarr kac gundur yazamiyorum evde derleme toplama ve temizlik vardi.nihayet dun yardimci ablacim miss yapti evimi:KK66:simdi keyfime dicek yok:KK66:sizler nasilsinozzz bakalimm??
günaydınnn ohhh ev mis,keyifler yerinde daha ne olsun :KK68: allaha şükür diyelim,bu aralar çok takmış durumdayım kendimee

Gunaydin evhamli annecikler size uysam kendimi dinlicem butun gun allahtan islerim hic bitmio dun kislik konservelerimi bitirdim azcik belim agridi gecti

Gunaydin evhamli annecikler size uysam kendimi dinlicem butun gun allahtan islerim hic bitmio dun kislik konservelerimi bitirdim azcik belim agridi gecti

hay maşallahhh, benim annem sağolsun kışlıkları hep o hazırlıyoo :KK68: bırak bizi dinleme yaa bende böle değildim ama durumlar beni böle yaptı :KK12:

Canm al artık bence bebislerimiz inşallah zamanında gelir ama ne olur ne olmaz
Evet haklısın ama işte böyle bir alışveriş isteksizliği var. Listem hazırda ailelerde etkiliyor bekle 8. Ayı geçir falan diye diye beynimi yediler.kuzenimin kötü bir tecrübesi var bu konuda banada yaptırmıyorlar.

Evettt yaa çok takintiliyim ama erken doğum riski var diolar bende herşeyden korkuyorum elimde değil :KK43: rahmim dar olduğundan Rabbimiz bizlere bağışlasin sağlıkla keşke bisey olmayacağını bilsem de ne dra gitsem nede birine sorsamm insan ne olacağını bilmiyor Allah im esirgesin ins tüm anneleri

Kızlar ben nikah şekeri ,bebek sekerleri, dogum sekerleri, diş bugdayi ,nişan ve sekerleri ve kina sekerleri yapıyorum uygun fiyata ve kaliteli malzemelerle sonuçta sevdikleriniz onları ömür boyu saklayacaklar ilgilenirseniz maviş şeker evi yazıp facebooktan bakabilirsiz şimdiden mutluluklar

slm arkadaslar nasilsiniz
kizim bugun 11 gunluk oldu
simdilik iyi sukurler olsun
ama daha tam vucudu beyni gøzleri gelismedigi icin kesin bisey soylenmiyor
o kadar minnacik ki bas parmagi tirnagimdan kucuk
parmagimi bir tutusu var yawrum benim hayata tutunmaya calisiyor
hergun koynuma aliyorum mis gibi kokuyor
cok guzel bi duygu
insallah iyilesir sagligina kavusur kuvezden cikar
dualariniz icin cokk tesekkurler
hepinizden tek tek Allah razi olsun

cnm ne güzel haberler bunlar insAllah kuzun dahada iyi olucak her gecen gün gelisimini tamamliycak ve sen onu emzirceksin insAllah :)

dualarimizdasin. prensese isim taktinizmi? güzel düsün hersey cok güzel olsun insallah. Unutma sen iyi oldukca bebisin bunu hisedip iyi olucaktir. o yüzden sakin üzülmüyoruz annesi

kızlarr ben oğlum için bu cam biberonla emzikden almak istiyorum,sizce nasıl,dün biraz araştırdım,avent ürünleri kaliteli deniliyo her yerde.:KK68:

Eklentiler

• avent-natural-cam-biberon-120ml-tekli35615.jpg
    avent-natural-cam-biberon-120ml-tekli35615.jpg
    313,3 KB · Görüntüleme: 27
  • avent-yalanci-emzik-tekli-bpa-free-orth-0-67165.jpg
    avent-yalanci-emzik-tekli-bpa-free-orth-0-67165.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 25
kızlarr ben oğlum için bu cam biberonla emzikden almak istiyorum,sizce nasıl,dün biraz araştırdım,avent ürünleri kaliteli deniliyo her yerde.:KK68:
Evet güzelmiş kaliteliye benziyo ama ilk altı ay böyle şeylere gerek var mı bilemedim şimdi

X