Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

biliyorsun 61lerde falandım şu an 65im :KK68::KK68: bu aralara alıyorum kilo,anneme gitmiştim bi dakka boş bırakmıyo sürekli yediriyo :confused: sibel kimdi yaaa bi an unuttum :KK70::KK70:
Sibeltanju vardi yaa.. Kizz ben sana yetidiyorum desene :KK70: 62 kg yim suan iyi ya sanada masallah fazla kg almamissin

Sibeltanju vardi yaa.. Kizz ben sana yetidiyorum desene :KK70: 62 kg yim suan iyi ya sanada masallah fazla kg almamissin
haaaa o sibel,arada aralık annelerine giriyo da o da madur oldu galiba sitenin değişikliğinden :KK48: son 1,5 ayda aldım yaaa yavaş gitmek istiyorum,gerçi çok da yemiyorum ama bebişinde katkısı var tabi,nerdeyse 1 kilo olucak aşkitomm :KK68:

haaaa o sibel,arada aralık annelerine giriyo da o da madur oldu galiba sitenin değişikliğinden :KK48: son 1,5 ayda aldım yaaa yavaş gitmek istiyorum,gerçi çok da yemiyorum ama bebişinde katkısı var tabi,nerdeyse 1 kilo olucak aşkitomm :KK68:
masallah :) bebislere bnm bebisde gecen persembe 760 grdi şimdi nasıl Rabbimiz bilir :) ahh ahh topikden eser kalmamış ki :KK43:

Hehehh adamcagizi ihmal etme adam şimdi ne kadınlar kulubuymus bee Diye soyleniyordur e haksız da sayılmaz hani bir yandan:KK70: çok şükür canım biz de iyi olmaya çalışıyoruz iştee ne yapalım:) sen nerdesin canım yağmur yok mu burda yağmur varr:KK70: yaşasınnn:KK70:

Yok canım ihmal etmiyorum . Sadece çok radyasyondan şikayetçi.
Buarada ben Ankaradayım.Tam restorandan çıkarkende yağmur başladı hemde çok gürültülü bir yağmur:KK31::KK31::cry::cry:

Burda yağmur var ama ben hala terliyorum ya. Hamileliğin en zor yanı sıcaklar.Kışın hamile olsaymışız hiç üşümezdik galiba haha :cry::cry:

Burda yağmur var ama ben hala terliyorum ya. Hamileliğin en zor yanı sıcaklar.Kışın hamile olsaymışız hiç üşümezdik galiba haha :cry::cry:
Antep serin kizz özellikle annemlerin olduğu bölge geceleri daha serin battaniyeye sariliuorum öyle yatıyorum

iştee biraz zahmetli diye çoğu insan girmiyo :KK48: sen gir gir özlettin kendinni :KK28:
He yaa girmeim bi ara aylacim psikolojim cok bozuktu gun olsun istemiyordum bebegin erken dogum olabilir.dediklerinde.bnm.gibi tek yumurtaligi.olan insanlarin yazilarini ojudum moralim sifir oldu gunlerim aglamakla.gecti heran korkuyordum ha yine korkuorum ama gun gectikce umudum artio Rabbimiz kimseye evlat acisi vermesin kimseyi evladiyla sinamasin evlattanda kimseyi mahrum etmesin ins. Rabbimiz ne eylerse güzel eyler bebegimi supriz bi şekilde.verdi ins.sonumuzuda güzelliklerle getirir ins :)

He yaa girmeim bi ara aylacim psikolojim cok bozuktu gun olsun istemiyordum bebegin erken dogum olabilir.dediklerinde.bnm.gibi tek yumurtaligi.olan insanlarin yazilarini ojudum moralim sifir oldu gunlerim aglamakla.gecti heran korkuyordum ha yine korkuorum ama gun gectikce umudum artio Rabbimiz kimseye evlat acisi vermesin kimseyi evladiyla sinamasin evlattanda kimseyi mahrum etmesin ins. Rabbimiz ne eylerse güzel eyler bebegimi supriz bi şekilde.verdi ins.sonumuzuda güzelliklerle getirir ins :)
aminnn öle canım tabii,kim olsa aynı şeyleri yaşar senin gibi,birde 4 yıl beklemişsin sonra mucize gibi gelmiş bebiş,inşallah sağlıkla kucağına alıcaksınn :KK68::KK68:

aminnn öle canım tabii,kim olsa aynı şeyleri yaşar senin gibi,birde 4 yıl beklemişsin sonra mucize gibi gelmiş bebiş,inşallah sağlıkla kucağına alıcaksınn :KK68::KK68:
Ins cnm ya hepimizde ins saglikla yaparız doğumlarımızı :) ne dieim güle güle gelirler ins kizz senin göğsünde süt yada su oluo mu

Aynenn bana da hala sıcak ama yağmur yaginca hic olmazsa nasıl olsa serindir diye psikolojik yönden biraz rahatlamaya calisiyorumm:)

Kızlar iyi geceler .. Bu hafta annemler geldi arada okumaya çalışıyorum . Bugun gezdik biraz bebek arabası falan baktık naptınız kızlar ne düşünüyorsunuz .. Eşim benden hevesli chicco lite wiye istıyor .. Tek sorunu bende sevdım ama çifttaraflı kullanım yok sizler neler yaptınız ???

X