Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cnm benim kide sabahları masallahi var güzel oynuyor ama geceleri uyuyo mu nee bilmiyorum dr a dedim.seyrek oynuo die dedi günde on defa oynuyorsa.yeter fmdie dun kalp atislarina da baktı normal dedi bu arada bebisimin yüzünü ne yaptıysak tam göremedik hele o ayak nasıl basina gelmiş el degil o. dr durumu iyi demese korkucam ayrica bende seker yüklemesi yaptirdim 75 gr ama seker yiyecegimi koymadilar sayilarini bilmiyorum ama dr temiz dedi renkli ultrasonada girdim o da çok şükür temiz cıktı ins guzelliklerle gelir meleklerimiz yass

Ay sanki eli gibi gördüm ben parmakları görünce nese bu çocuklar bize daha nler öğretcek .sağlıkları yerinde olsunda göstermesinler yüzlerini isterlerse .bizimkide üçüncüde gösterdi zorla oda onlar bizim meleklerimiz ...ohh geçmiş olsun şeker yüklemeside geçti artık normal kontroller başlıyor desene.

Teşekkür ederim canım.hayırlısıyla kuzucuklara sağ salim bir kavuşsaydık.bakalım sonuç almaya gidince bir daha görmek istiyorum uykucuyu :KK51::KK51::KK51:bu sefer inşallah tam profil görürüz.akşam resmi yüklerim inşallah
Evet arada bende aralık 2014 annelerine bakıyorumda orası biraz soguk geldi bana gruplaşma çok gibi geldi.genel düşüncede öle gibi okuduğum kadarısıyla.
bi de beni düşün antalya yanıyor yürüyüşleri bıraktım bi yandan da başlamam gerek farkındayım :KK43: kilo aldığımı çok net anlıyorum gülle gibiyim :)
aslında aralık annelerinde de çok samimi paylaşımcı kızlar var tabii illa arada sertlik oluyordur. en güzel topik bizim topiğimiz :) :) yaa İva ne yaptı haberleşen var mı aramızda?[/QUOTE]
Bende cok merak edıyorum ivayı . Umarım durumlar iyiye gıdıyordur..bu arada benımde ailem geldi . Haftaiçi bi alışveriş yapalım duyoruz annemle liste yapıcaz kıyafet , bahtanıye tarzı şeyleri halledim duyoruz . Siz neler yaptınız hala yatak Odam için beşik bakmadım cok dar yerım var .

Ohh ne guzel atlattınız şekeri de .. Bizim kız da baya hareketlendi artık daha da hamıle gibi hıssedıyorum kendini .. Bu arada sıcaklardan bişi yapasım gelmıyor .. Ankara bıle böyleyse ..
Ankarada sadece sıcak olsa iyi kaç gündür gece sivri sinek avına cıkıyoruz resmen ısırmadık yerim kalmadı. Belediyeyi aradık valla ilaçlama için bir kere ilaçlamışlar sanki bir kere ile sivri sinek yok oluyor.ya hep bir bahane .hastaneye bugün sıfır uyku ile gittik şükür sonuç iyi çıktı.darısı size diyelim.Benimki sağa sola yatırmıyor yattığım an tekmeyi basıyor.doktorda sırt üstü yatarsan 2-3 yastıkla destekle yat dedi.bakalım nası olcak.[/QUOTE]
Ayy cok şükür Sinek yok bızde aman olmasın zaten olunca herkes varsa dahi beni yer

Ay sanki eli gibi gördüm ben parmakları görünce nese bu çocuklar bize daha nler öğretcek .sağlıkları yerinde olsunda göstermesinler yüzlerini isterlerse .bizimkide üçüncüde gösterdi zorla oda onlar bizim meleklerimiz ...ohh geçmiş olsun şeker yüklemeside geçti artık normal kontroller başlıyor desene.
Evet canım yaaa ins bu günleri de sağlıkla atlatiriz bnm bebis 18 haftalikken tek elini basinin altina koymus digerinide uzatmis.poz verir gibi.ultrason resmi vermisti ama simdi yüzünü bile zor gördü dr

Valla saymıyorum ama baya oynuyor benim kız .. Cok hareketlendi .. Son haftada karnımda daha şişti
Anomm bnm oglusun sesi ikindiden beri çıkmıyor arada bi tik edio hepsii o ama sabahlari.kahvaltı sofrasinda gözle bile görünüyor tekmeleri Rabbimiz bizlere bağışlasin ins

İnşallah böle devam etmez valla sürekli başa dönmekten başım döndü.duysun yönetim sesimizi artık
Evett.anacim ne bu böyle googlplaydan kadınlar kulübü uygulaması indirmistim ne güzel herşey meydandaydii alintilanan mesajın direkt bildirimi geliodu.şimdide sayfa sayfa mesaj arıyorum uygulamayida sildim zaten acilmio

Ankarada sadece sıcak olsa iyi kaç gündür gece sivri sinek avına cıkıyoruz resmen ısırmadık yerim kalmadı. Belediyeyi aradık valla ilaçlama için bir kere ilaçlamışlar sanki bir kere ile sivri sinek yok oluyor.ya hep bir bahane .hastaneye bugün sıfır uyku ile gittik şükür sonuç iyi çıktı.darısı size diyelim.Benimki sağa sola yatırmıyor yattığım an tekmeyi basıyor.doktorda sırt üstü yatarsan 2-3 yastıkla destekle yat dedi.bakalım nası olcak.
Ayy cok şükür Sinek yok bızde aman olmasın zaten olunca herkes varsa dahi beni yer[/QUOTE]
Valla iyisin sen ozaman birde ben kurtulsam şu sivriilerden çok tatlı kaşınıyor yaaa uffff

Ins canim bnm.bu hafta çıkarsa sagsalim ins 25 hafta bitcekk yaa bnm erken dogum riskim olabildigini söyledikleri için çok üzülüyorum ins böyle şeyler yaşamayız dr um dedi dogum basina gelirse hemen hastaneye gel die herhangi bi dikayetin olmazsada biay sonra gel dedi kendimi bu yüzden biraz kötü hissediyorum

kötüyü çağırma ... akışına bırak biraz da cesur olup gözünü karart benim de sancılarım var ara ara doktor aynı şeyi dedi dikkat ediyorum işte sıcakta durmamaya bir de bol su iç su erken doğumu engelliyor 3 litreye kadar çıkart.. bak benden demesi çok işe yarıyor vücut susuz kaldıkça doğumu başlatıyor

yarın bende gıdıcem doktora ac gıtmem lazım kendı aılemden seker hastası olmyan tek allahın kulu yok. ablalarımında seker cıktı hamılelıklerınde. ınsallah bızde bısey cıkmaz :KK43:
hımm evet senin mutlaka yaptırman gerek canımmm,inşallah çıkmamıştırr

merhabaa anneler,çarşamba sabah randevuma gittim,oğlum kıpır kıpırdı,830 gram civarında :nazar::nazar:o kadar tatlıydı ki,eli başının üstünde öle kıpırdıyordu,allaha şükür herşeyimizde iyi:KK68::KK68::nazar: doktor bana ailede şeker hastası yok diye yapmadı şeker yüklemesi,bilmiyorum ilerde yapar mı.ama kan sayımı ve idrar tahlili yaptı,idrar yollarımda enfeksiyon çıktı,tek içimlik ilaç verdi,bol bol su iç dedi.bende suyuu yanımdan ayırmıyorum:KK50: sizlerden ne var ne yok,nasıll gidiyo hamişlik :confused:

kötüyü çağırma ... akışına bırak biraz da cesur olup gözünü karart benim de sancılarım var ara ara doktor aynı şeyi dedi dikkat ediyorum işte sıcakta durmamaya bir de bol su iç su erken doğumu engelliyor 3 litreye kadar çıkart.. bak benden demesi çok işe yarıyor vücut susuz kaldıkça doğumu başlatıyor
Hmmm.öyle yapayim o zaman ahh bizim bu melekler bi an i önce sağlıkla gelselerdi ne iyi olurduu çok özlüyorum bebisimi daha biseycik.de almadim ogluma..

merhabaa anneler,çarşamba sabah randevuma gittim,oğlum kıpır kıpırdı,830 gram civarında :nazar::nazar:o kadar tatlıydı ki,eli başının üstünde öle kıpırdıyordu,allaha şükür herşeyimizde iyi:KK68::KK68::nazar: doktor bana ailede şeker hastası yok diye yapmadı şeker yüklemesi,bilmiyorum ilerde yapar mı.ama kan sayımı ve idrar tahlili yaptı,idrar yollarımda enfeksiyon çıktı,tek içimlik ilaç verdi,bol bol su iç dedi.bende suyuu yanımdan ayırmıyorum:KK50: sizlerden ne var ne yok,nasıll gidiyo hamişlik :confused:
Kiz anomm ben yokken ne olmus bu foruma ve.bizim topige herkes bi durgun. zaten foruma girmekde zorlasmis oyy bnm hamislik çok şükür iyi gidiyor yalnız bebisim az oynuo aylacim cnm ona arada sıkılıyor dr um ama o oynuyor dio kalp atisi falan gmherbiseyi de cok şükür normal ama istee gel bize anlatt

Kiz anomm ben yokken ne olmus bu foruma ve.bizim topige herkes bi durgun. zaten foruma girmekde zorlasmis oyy bnm hamislik çok şükür iyi gidiyor yalnız bebisim az oynuo aylacim cnm ona arada sıkılıyor dr um ama o oynuyor dio kalp atisi falan gmherbiseyi de cok şükür normal ama istee gel bize anlatt
evet yaa durgunlaştı bayağı..inşallah sonuna kadar hep iyi gider hamileliğimizz :KK68: benimde her gün bir olmuyo bi gün aşırı bi gün az,o yüzden pek düşünmek istemiyorum kötü şeyler.doktora gidip dörünce zaten mest oluyorumm :KK68::KK68: bak ne güzel herşeyi normalmiş bebişin,:KK28:çoğu gitti azı kaldı bu arada yaaa,doğum yaklaşıyoo alaahhhhh :confused::confused:

Maşallah kuzuyaa yerimm:) Ohh çok şükür suyu bırakma sakinn... ben yatakta surekli sıkılıyorum yaa ama geçecek inşallah dimi:)

Ne güzel herkes güzel haberlerle geliyor.masallah kuzucuğa bir nazar boncuğuda ben takıyım ahaha :nazar::nazar: şeker testi yapmaz 28. Haftadan sonra tabi farklı bir durum gelişmezse.sen bol bol su iç canım enfeksiyonunda inşallah biran önce geçer ben ilk hamile kaldığımda 4 lt içiyordum bu ara 3 lt düşürdüm sabah kalkınca en fazla 1.5 lt içiyorum şükür hiç enfeksiyon olmadı.su önemli hem bebiş için hem bizim için

Maşallah kuzuyaa yerimm:) Ohh çok şükür suyu bırakma sakinn... ben yatakta surekli sıkılıyorum yaa ama geçecek inşallah dimi:)
:KK68::KK68: yok yok sürekli içiyorum,tabi lavabolardayım hep hheheh :KK66: inşallah geçecek, hatta bebeğini sağ sağlim al kucağına hiç aklına bile gelmez bu yatmalar sıkılmalar:KK68::KK68:

Ne güzel herkes güzel haberlerle geliyor.masallah kuzucuğa bir nazar boncuğuda ben takıyım ahaha :nazar::nazar: şeker testi yapmaz 28. Haftadan sonra tabi farklı bir durum gelişmezse.sen bol bol su iç canım enfeksiyonunda inşallah biran önce geçer ben ilk hamile kaldığımda 4 lt içiyordum bu ara 3 lt düşürdüm sabah kalkınca en fazla 1.5 lt içiyorum şükür hiç enfeksiyon olmadı.su önemli hem bebiş için hem bizim için
teşekkür ederizz canımm :KK68:hay maşallah nasıl içiyrdun 4 litre yaa :KK50::KK70:evet yaa birde havalar sıcak iyi oluyo su,3 ayımız kaldı inşallah sağlıkla onu da bitiricezz :KK68:

:KK68::KK68: yok yok sürekli içiyorum,tabi lavabolardayım hep hheheh :KK66: inşallah geçecek, hatta bebeğini sağ sağlim al kucağına hiç aklına bile gelmez bu yatmalar sıkılmalar:KK68::KK68:
Tabii sonra çok arayacağım bu günleri inşallah. .. ayy inşallah ilerde bu günleri hatırlayıp kendi kendime gulerim...

X