Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aralık annelerini bir suskunluk kaplayinca buraya geldimm burda ne varr ne yok hanımlar:)

evet yaa durgunlaştı bayağı..inşallah sonuna kadar hep iyi gider hamileliğimizz :KK68: benimde her gün bir olmuyo bi gün aşırı bi gün az,o yüzden pek düşünmek istemiyorum kötü şeyler.doktora gidip dörünce zaten mest oluyorumm :KK68::KK68: bak ne güzel herşeyi normalmiş bebişin,:KK28:çoğu gitti azı kaldı bu arada yaaa,doğum yaklaşıyoo alaahhhhh :confused::confused:
Hehe güle güle catir catir doğururuz inss :)oyy benim bebis yemekten sonra soluma geldii vee tepiklemeye basladii sendede böyle bi taraflarina toparlanma olup oynuyor mu

Hehe güle güle catir catir doğururuz inss :)oyy benim bebis yemekten sonra soluma geldii vee tepiklemeye basladii sendede böyle bi taraflarina toparlanma olup oynuyor mu
bazen oluyo banada.benimde sol tarafa dığru toplanıyo sanki,nasıl geriliyo o zaman karnımm,diyorum şimdi çıkacak karnımdan:KK68::KK68:

teşekkür ederizz canımm :KK68:hay maşallah nasıl içiyrdun 4 litre yaa :KK50::KK70:evet yaa birde havalar sıcak iyi oluyo su,3 ayımız kaldı inşallah sağlıkla onu da bitiricezz :KK68:
Amin canım ya inşallah hayırlısıyla sıkıntısız atlatırız.Valla sabah uyanır uyanmaz 1.5 lt içince devamı geliyor .

Aralık annelerini bir suskunluk kaplayinca buraya geldimm burda ne varr ne yok hanımlar:)
Hoşgeldin canım biz iyiyiz sen nasılsın ? Biz şuan bebişim , ben ve babamızla dışarda keyif yapıyoruz .tabi birde ben sürekli elimde telefon netteyim birazdan kocadan yeter artık naralarını duyabilirim :KK47::KK47:

aynenn, azcık daha sabretsinler sonra zaten hep dıaşarda olacaklar :KK68: midem bugün çok fena yaaa,yediğim bişi dokunmuş gibi,arada oluyo.sana da oluyo mu
Evet arada oluo.arada afedersin midem agzima gelio yanio anam eksio ne bileyim iste dr söyledim baharatlı ve yağlı yeme dedi bide mide yanma surubu verdi.. Yani normal bnmde bugün bugün belim agrio bi.parol aldim:KK43:

Evet arada oluo.arada afedersin midem agzima gelio yanio anam eksio ne bileyim iste dr söyledim baharatlı ve yağlı yeme dedi bide mide yanma surubu verdi.. Yani normal bnmde bugün bugün belim agrio bi.parol aldim:KK43:
evet bende sabah kızartma yedim,ondan oldu galibaa,daha yenii geçmeye başladı.aynen öle oluyo anllattığın gibi.bende daha bel ağrısı başlamadı şükür.kaç kilo aldın canımm bu zamana kadar

Hoşgeldin canım biz iyiyiz sen nasılsın ? Biz şuan bebişim , ben ve babamızla dışarda keyif yapıyoruz .tabi birde ben sürekli elimde telefon netteyim birazdan kocadan yeter artık naralarını duyabilirim :KK47::KK47:
Hehehh adamcagizi ihmal etme adam şimdi ne kadınlar kulubuymus bee Diye soyleniyordur e haksız da sayılmaz hani bir yandan:KK70: çok şükür canım biz de iyi olmaya çalışıyoruz iştee ne yapalım:) sen nerdesin canım yağmur yok mu burda yağmur varr:KK70: yaşasınnn:KK70:

evet bende sabah kızartma yedim,ondan oldu galibaa,daha yenii geçmeye başladı.aynen öle oluyo anllattığın gibi.bende daha bel ağrısı başlamadı şükür.kaç kilo aldın canımm bu zamana kadar
Anaaam 12 kg almisimmm :KK70: parol iyi geldi oturarak egildim herhal ondan oldu

Hehehh adamcagizi ihmal etme adam şimdi ne kadınlar kulubuymus bee Diye soyleniyordur e haksız da sayılmaz hani bir yandan:KK70: çok şükür canım biz de iyi olmaya çalışıyoruz iştee ne yapalım:) sen nerdesin canım yağmur yok mu burda yağmur varr:KK70: yaşasınnn:KK70:
buraya da gönderrrrr :KK68: sabahdan doğru bozuk ama bi damla yağmadı:KK69:

H e yaaa masallah :KK70: kizz ama güzel bi hamis oldum beni gören kiz sen önce güzel değilmissin dio :) bu arada çatlak oluştu mu hicc
ne gzel bakk bebiş güzelleştirmiş senii :KK68::KK68: sadece krem sürmeye başlamadan önce bacaklarımın en üstünde vardı yani baldırda,başka bi yerde yok,yeni de oluşmadı daha,inşallah da fazla olmaz

ne gzel bakk bebiş güzelleştirmiş senii :KK68::KK68: sadece krem sürmeye başlamadan önce bacaklarımın en üstünde vardı yani baldırda,başka bi yerde yok,yeni de oluşmadı daha,inşallah da fazla olmaz
Hmmm bnmde kalcalarda oldu biraccik sen kaç kg aldin bu arada sibel de yok haas:O

X