Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet o telaşla uyanıp gerçek olmadığını görmek rahatlatıyo ki insanı sorma gitsinn,allahım kimseye yaşatmasınn böle şeyler,hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza bebişlerimizi

Selam kizlarrr...keyifleriniz nasil??su tuvalet agrilari oldurecek beni siz ne durumdasiniz?bide kuyruk sokumu kemigim inanilmaz agriyo biri tekme atmis gibi.yorgunluk desen....hep yatiyom..
Poff...zor ismis bu hamilelik.onceden kipir kipirdim simdi kendimi taniyamiyom((

Dogum ani gercekten kolay son sanciyla ikiniyosun ve cikiyor onemli o sancilari bilincli ve duzgun gecirebilmek yoksa dogum da hicbisi yokk oncesi yoruyo insani yada korkutuyo tabikide en guzeli normal dogum ertesi gun kalk gezz o kadar guzel bi anlik seyler tabi gunlerce surende varmis ama oblarda istisna dir herhalde

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım hamileliğin 4 ayında kaç kilo aldın acaba?

ilk üç ay hiç almadım 4. ay 2.5 kg birden aldım şu an sabitlendi kilom pek oynamıyor tartım :) 4. ayda birden artışa normal dedi doktorum 4. ayda 4 kg maksimum alabilirmişim aslında
ama yakında şaha kalkar kilolarım o da bu aralar iştahlıyım :) gerçi umrumda da değil kilo almam zaten spor çok yapıyordum önceden doğumdan sonra elbet veririm sporla diyetle :)
sende durumlar nasıl?

ohhh ne güzel ama bebisle zaman bulamiyabilirsin kuzum :) fakat insan hamileligin tadini cikartmali, bari bu dönemde kilo aldim derdi yapmadan bebislerimize doguma odaklanalim :)

bende basta verdim ama hic almadim derken son 3haftadir birden aldim ve simdi bendede sabit. 5aylik olduk elhamdulillah ve simdiye kadar 3kg almissiz :) 7ayliktan sonra artis cok oluyormus ve özelikle dogumun son haftalari da iyi aliniyormus, o zaman su ödem fln derken sisiyormusuz iyce ellerimiz yüzümüz ayaklarimiz fln :)

ben 5tane doguma girdim :) 5tane göbek bagi kestim :) ebeligim var az cok ve söyle kendi tecrübelerimi anlatmam gerekirse:

insandan insana degisiyor, kolay dogum yapanda var ve günlerce cekende var. birinde doktor sabah namazinda daha cok erken geceye doguru anca gelir demisti ama hasta odasindan dogumhanenin kapisina kadar bile gitmeyi basaramayip hemen yataginda dogurmustu :) digeri ise birgün evde ve iki gün hastahanede sanci cekmisti, sezeryan icin cok gecti ve uygulamadiklari yöntem kalmamisti :/

arkadasim ise bu gecen hafta 3dk icinde dogum yapmis :) Allah herkese nasip etsin böyle dogumu diyor :)

anlicagin korkma uyuzcan ve genelikle annelerimize cekiyormussuz, o seni nasil dogurmussa kolay yada zor? sende ona göre bebeginde kolay yada zor doguruyormussun :)

hihihi aynen ya bende yatalak oldum iyce hamile gibi degilde hasta gibi hisediyorum kendimi cogu zaman fakat su son zamanlar iyim hamd olsun. sendede gecer cnm kacinci haftadasin

hihihi aynen ya bende yatalak oldum iyce hamile gibi degilde hasta gibi hisediyorum kendimi cogu zaman fakat su son zamanlar iyim hamd olsun. sendede gecer cnm kacinci haftadasin

18+2deyim canim.sukur iyiym ilk gunlere gore ama zor gidiyo iste.eskisi gibi olamamak uzuyo.gecsin artik hamilelikkkk(((

18+2deyim canim.sukur iyiym ilk gunlere gore ama zor gidiyo iste.eskisi gibi olamamak uzuyo.gecsin artik hamilelikkkk(((

Mevlam bosuna cenneti ayaklarimizin altina sermemis... cok güzel heycanli macera dolu bir sürecteyiz :) insan dogusun istiyor ama bence simdininde kiymetini bilelim, dogurduktan sonraki ilk üc ayda zor geciyormus, uykusuz geceler, sorumluluk, bebege alisma :)

Dogru diyosun canim.herkes oyle diyo sonrasi daha zormus.allah hepinizin yardimcisi olsun.en cok da benim gibi alisamayanlarin

yani ömenli olan o son sancıya gelmek diyorsunn inşallahh hemen geçer o zamanda o son ıkınmaya geliriz yaa

ahhh anneme çekersem hafif bi karın ağrısıyla gitmiş lavaboya b bakmış ben geliyorum,çok kolay olmuş yani,inşallah benimde öle olur
bu arada sanada maşallah 5 doğum,göbek kordonları falann

Dogru diyosun canim.herkes oyle diyo sonrasi daha zormus.allah hepinizin yardimcisi olsun.en cok da benim gibi alisamayanlarin

Amin insAllah, merak etme cok güzel bir anne olucagindan eminim. onu hele bi kucagina al cennet kokusunu icine cek... bak gör, arkadas demisti gece uykusuzluktan bazen kiziyom niye uyumuyon diye, budefa magsum savunmasiz gözlerime bakinca geri üzülüp seviyordum dedi, insan kiyamiyorki annesi

ahhh anneme çekersem hafif bi karın ağrısıyla gitmiş lavaboya b bakmış ben geliyorum,çok kolay olmuş yani,inşallah benimde öle olur
bu arada sanada maşallah 5 doğum,göbek kordonları falann

hahahha benim annemde beni öyle dogurmus kiz :) insAllah annelerimize cekeriz, annem öyle dua ediyor simdi bana, insAllah kendi dogumun gibi dogurursun diye :)

hihihi sorma cnm ya 5tane canli yasadim ve bizimkiler dogurana kadarda yan odadakileri izledim

Kızlar gunaydn.dün kızımı gördum çok şükür hiçbir sıkıntı yok. Ama dun ilk defa bir bayılma yaşadım.ve çok korktum. Avm ye gtmiştik eşimle kasada sıra beklerken başım dondu Başımı eşimin omzuna koyar koymaz bayılmısım. Uyandgmda yerde yatıyfm etrafmda insanlar. Öyle korktumki hemn karnımı sevdm. Şimdi şukır iyyim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar cuma günü kontrolüm var oğluşumu çok özledim. 20. hafta olacak artık detaylı ultrasona bakılacak. dua edin bebeğim için. çok tedirginim. korkuyorum biraz. gidenler yazsın lütfen duygularınızı paylaşın

günaydınn inşallahh yaaa ne kolay olurdu o zamann doğumm
anamm korkmamışda izledim diyo birdee

günaydın sibelcimm allah korusun canım yaaa,iyiki eşinle berabermişsin,geçmiş olsunn,bende dün sinemaya gittim bayılmadım ama az kalmıştı yani,kış uykusuna gidelim dedik 3.5 saatmiş millet izliyo ben soğuk terler çıkarttım resmen kan şekerin düşmüş olabilir,bende gebeliğimin ilk döneminde yaşadım bayılmadım ama yere düşmüştüm gücüm kalmayıp,doktora sorunca kan şekeri hamilelerin birden düşer ondan olmuş olabilir demişti,inşallah bi daha yaşatmaz allahımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…