Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ya ben o kadar net hissetmiyorumm bende mi bi sıkıntı var acaba

Burada bir arkadaşımla aynı gün gebe kalmışız aynı oranda bebekler büyüyor düşünün günler dahi aynı ama o henüz hissedemiyor ki onun ikinci bebeği bir de.. benim ilk doktor normal diyor spora yatkın olanlar daha erken hisseder dedi bir de o benden 10kg zayıf ben daha iriyim onun yanında en geç 20. haftada hissedersin daha bu haftalar yağ ve kasları güçlenecek sana kuvvetli tekmeler savuracak :)

Bende artık net bi şekilde hissediyorum tekmeleri :) hadi kızımmmm bi daha bi daha diyorum eşim çocuğu kareteci yapacaksın diyo. .bende devamlı hissetmek istiyorum harika bi duygu :))

günaydınnn kızlarrr sabaha karşı bi rüya görsüm hayrolsun yaa...oğğlum doğmuş,maşallahı vardı tosuncukdu,gözler kocaman falan ve şarışındı,ama sağ elinin baş parmağı diğer parmaklar gibiydi,kullanmakda zorluk çekiyordu sanki,korkuyla uyandım valaa,allahım hayırlara vesile etsinnn...sadece rüya tabiii,sağlıkla kavuşayım inş.

Günaydin uyuzcan :) hayirlara vesile olsun insAllah, dogurana kadar artik hep rüyalarimizi süslücek meleklerimiz :) endiselenme annesi, nezaman ayrintili ultrasyona giricen? Bende onu bekliyorum

Günaydin uyuzcan :) hayirlara vesile olsun insAllah, dogurana kadar artik hep rüyalarimizi süslücek meleklerimiz :) endiselenme annesi, nezaman ayrintili ultrasyona giricen? Bende onu bekliyorum

aynenn aminn hamilelikte normal deyip gülüp geçiyorumm bende onu bekliyorum 31 temmuzdu da bayram itibari ile 4 ağustosA alındı yaa,daha var,bayramdan sonra,senin ne zamandı

Bende artık net bi şekilde hissediyorum tekmeleri :) hadi kızımmmm bi daha bi daha diyorum eşim çocuğu kareteci yapacaksın diyo. .bende devamlı hissetmek istiyorum harika bi duygu :))

ohh ne güzelll şimdiden savunacak kendini da bebişş

Bu aralar bende cok ruya goruyorum bazen kizim olmus bazen oglumm dogum hikayeleri cok okudugumdanmidir bilmem hep doguruyorum ruyamda ama hamilelikte cok gorulurmus ve yorulmazmis ruyalar cunku bilincalti ruyalariymiss ondan takilmiyorum bende ama bayaca agirlasmaya basladigimi hissediyorum ozellikle yorulmaya hic gelemiyorumm halim kalmiyo ve atiyorum kendimi yataga yada koltuga hemencik doguverseler ne guzel olur yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hahahha öle kolay mı canım doğumm ahh ahh eşimde öle diyo hemen gidebilir miyiz acaba yetişebilir miyiz diye,dedim öle ağrı gelince hemen doğma ihtimali çok düşük,biraz çekmek gerek bende temizliği hep boşladım,canım bişi yapmak istemiyo artık yaa

benden öncesin senn tatil yapmıyo demekki çekecek olan,bizim çekecek kimse tatilde oluyomuş,acak pazartesi işbaşı geçmiyo zaman çok özledim oğlumu yaaa

yok ben özel bir klinikte yaptiriyorum.
aynen bende özledim oglusumu, eski video suna bakiyorum, tekmeleri artik baya hisediliyor, karnim cok sertlesiyor, sendede öylemi cnm?

aynen benimde öle ama mecburen yapıyom otura kalka devam valla canım ben ilk doğumumu hemencik yaptım sayılır ağrı eşiğim yüksek olduğundan suyum patladıktan sonra hissettim sancıları hemen hastaneye gittik iki saat sonra doğurdumm inşallah buda öle olur allah hepimizi bi avazda kurtarsın inşallah

aminnnnnnn hadi yaaa anamm ne güzel bende öle gidince fazla beklemek istemiyorum inşallahhh senin gibi olur da hemencik atlatırızz nasıldı peki normal doğum zor muu :44: ben bi sorun olmadıkça normal yapamak istiyorum sonuna kadarr

canım hamileliğin 4 ayında kaç kilo aldın acaba?

Senin ruyan yine iyiymis cnm ben ruyamda bacaklarimin arasindan kan geliyordu oluk oluk düşük yapiyormusum. Hastanede hayir almayin onu benden diyorum agliyordum bagira bagira. Doktor kalp atislarini dinliyordu cok yavas atiyordu olecek almamiz lazim diyordu aglaya aglaya izin vermiyordum. Allahim korusun boyle seyler yasatmasin bize insallah. Ruyada bile evlat acisi ne kotu biseymis ((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…