Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

He ıyı ozaman😀😀😀hehe. Bende 63 kiloyum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

siz insanı bunalıma sokarsınız bu ne ya azcık alın moralimiz düzelsin şaka bi yana kilolalarınız çok güzel bide beni düşünün 80 oldum 85 e çıkabilirim en fazla

ayy ciddi misin canım yaaa ne kadar zayıfmışsın,normal kilo ile hamilelik bitmiş nerdeyse bende muz çok yiyorumm,balık ve yumurta ile aram yok ama yemeye çalışıyorum inşallah çok almayız yaaa

Inşş almayız cnm dilegım bu acıktıkca öğün dışında kuruyemiş az meyve fln ymk lazım evet sorma zayıftım halada kolum bacagım kalcam yok göbişle memeler aldı basını gıdıyo kızımla babası hayretle bakıyolar ıkıncı gebelık ya malum memişler daha buyuk gobişte oyle

benimde göğüsler büyüdü biraz tam gelen sütyeni dün bi giydim,o kadar sıkışki anında çıkarrtım yandık 9 aya kadarr

benimde göğüsler büyüdü biraz tam gelen sütyeni dün bi giydim,o kadar sıkışki anında çıkarrtım yandık 9 aya kadarr

Benimde oyle sutyenlen memişlere. Camaşırlarda totoma gırmıyo valla😃😃

nerelerdesin kız senn bi görünüp kayboluyosunn iyiyiz çok şüküür bebişde allaha emanet içimde büyüyo inş. sen nasılsınnn

Iyiyim canım valla haklısın

Telefondan cıkış yapınca aklıma gelmiyor girip bakmak

Bizim ki hergün tekmeliyır artık :)
Şakayla karışık 5 aylık olduk hatunlar

bütün bebişler aynı sanırım,benim eşim de daha bi yakalayamadı tekmeyi,o da hissetsin diye uğraşıom ama yok babaya tekme falan

Biz gecen gün hazırlıksız yakaladık :)

Havuza gitmiştik güneşleniyprdum tekme attı hemen sessizce eşimin elini koydum 2 kere daha attı eşim çığlık çığlığa tabi :)

Biz gecen gün hazırlıksız yakaladık :)

Havuza gitmiştik güneşleniyprdum tekme attı hemen sessizce eşimin elini koydum 2 kere daha attı eşim çığlık çığlığa tabi :)

aaa hissetmiş en azındaan bizde 1 kere bile yok,adam eli göbeğimde bekliyo dedim ilerleyen zamanlarda durduramıcaz,şaşırıyo,dışardan da belli olur mu diye,daha çok şaşkın,hissetmeden inanamıcak bu gidişlee

Benm doktorum hiç şunu ye bunu yeme dıye bişey soylemedı banaya. Yardmcı olrsanz bunlar dışında sevınırım

doktorun demesi çok ta mühim değil zaten her önüme gelen yiyeceği ben kendim sorguluyorum bu benim için bebeğim için sağlıklı mı diye soruyorum zaten değilse artık vicdanımın sesinden duramıyorum.. uygulama basit doğal olan ilaçsız ya da ilacı az olanı tüketmek ayrıca dengeli beslenmek.. klasik kahvaltı ve çerez ..iki saat sonra bir meyve abartısız öğle yemeği (sebze ya da et yanına yoğurt veya salata) ikindi atıştırması süt ev yapımı bir şeyler ben genelde peynir yiyorum meyveyle ya da süt içiyorum bazen de pratik sandviç kanepe yapıyorum ya da incir ceviz falan ki akşama saldırmayayım diye akşam da yine öğünüm genellikle akşamları et hem sindirimi uzun sürüyor hemde tok tutma süresi uzun gece acıkmıyorum gece yatmadan bir saat önce yine meyve ya da süt.. bazen haftada iki kez dondurma o da bildik pastaneden alınma bazen canım çekerse ev yapımı kek poğaca börek :) bu benim beslenme saatlerim ve şeklim belki yardımcı olur düzene koymana... yalnız benim porsiyonlarım küçük ve ekmek öğünlerimde ya yok ya da bir dilim.. makarna yok pirinç yok hayatımda kızartmalar da yok şekeri söylemiyorum bile bu benim kendi seçimim yalnız

Günaydın evet bende cumartesi öğrendim çok şükür pirensesim olucak isim düşünmeye başladık ama güzel anlamlı kuranda geçen olsun istiyoruz bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim :)

oyyy masAllah Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insAllah saglicakla. Suan Nihat Hatipoglunu dinliyorum sansa bakki yeni dogan cocuga ne isim verilmeli konusu ve güzel acikliyor :) Kiz isimlerden benim hosuma giden hic eskimeyen Zeynep, Elif, Hira, Mina, Züleyha, Hafsa, Afra, Amine, Leyla, Zehra

hikayelerini okusan eminim birinden cok etkileyip o ismi koymak isticeksindir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…