Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Selam kızlar
ben sürekli uyuyorum var mı benim gibi uyuklayan ?
Kafam kalkmıyor bir türlü özellikle öğlen uykusu
bir de midem bulanmıyor ama öğürme isteğim oluyor sürekli

Selam kızlar
ben sürekli uyuyorum var mı benim gibi uyuklayan ?
Kafam kalkmıyor bir türlü özellikle öğlen uykusu
bir de midem bulanmıyor ama öğürme isteğim oluyor sürekli

Bende ayni durumdayim cok sukur hic bulantim olmadi sadece uyku var :)

Hosbuldum uyuzcan 😊
ilk bebegim kürtajla sonlandi maglesef bu ikinci hamileligim ve Allah nasip ederse bende Aralik annesi olucagim 👣🍼👶

insAllah canim, sen kac haftaliksin? cinsiyet beli oldumu? ciciler almak icin sabirsizlaniyorum 💭

Amin cnm insAllah, böyle merakla beklemek onun heycanini yasamak cok güzel, masAllah aramizda bir hafta var senle :)) bu arada folik asit habi aliyormusun cnm?

merhaba arkadaşlar benım son adetim 7 mart ultrasonda bugun 11+3 haftalık bebişim doktor ıkılı testı yaptırabılırsın dedı. en uygun zaman ne zaman ikili test ıcın. boyu 46 mm ense kalınlığı 1.2 mm bu değer nasıl acaba haftama göre bılgısı olan arkadaslar yardımcı olabılır mı:)

merhaba cnm, öncelikle hayirli olsun hamileligin ve Rabbim hayirlisiyla kucagina almayi emzirmeyide nasip etsin :) bende 11+5. ve haftaya pazartesi iki test icin randevum var. en uygun zaman 11+14haftalik arasi diye biliyorum. Aslinda bu testi yaptirsami yaptirmasami cok düsündüm cünkü cogu zaman doguru cikmiyor doktorlarin dedikleri, bu yüzden saglikli olan cok cocuk alindi (( sirf yanlis tehsiz yüzünden. ve suda bir gercek, özürlü olsa bile asla aldirmayi düsünmüyorum, Rabbim ne nasip ederse, kaderimize ne yazmissa, ona sükredicez. Sizdede öyledir eminim, doktor negativ birsey derse hamilelik boyunca neden stressli üzüntülü gecirelimki ( dimi? diyer yöndende öyle birsey varsa, o duruma hazirlikli olmak istedim...

İkili testi 11-14 haftaları arasında yapılıyor.Benim doktorum 13. Hafta içinde gel dedi.Keza arkadaşım başka bir şehirde onun doktoruda 13. Hafta içinde test yaptı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…