Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Alakasız olacak ama nasıl iki farklı kişiden alıntıya cevap yazıyorsunuz. :26: Ben kk yı önceden çok kullanan biri değildim. Yeni yeni başladım.

Alakasız olacak ama nasıl iki farklı kişiden alıntıya cevap yazıyorsunuz. :26: Ben kk yı önceden çok kullanan biri değildim. Yeni yeni başladım.

yok canım olur mu öyle şey.. bak şimdi hani yazdığımız yorumun altında alıtıyla cevapla var onun hemen yanında da bi işaret var onu tıklayınca seçmiş oluyorsun, sonra alıntıyla cevapla yapıp seçtiklerin sıralanıyo sende cevabı yazıonn

aaaa çok kolaymış. SAğolasın canım ya. Bu arada sen yeni evliymişsin. İmzanı şimdi fark ettim. Bebiş için beklemek istemediniz heralde.

aaaa çok kolaymış. SAğolasın canım ya. Bu arada sen yeni evliymişsin. İmzanı şimdi fark ettim. Bebiş için beklemek istemediniz heralde.

ricaa evet 9 ay olacak nerdeyse..başta evlenmeden atıp tutuyordum ben 1.5 yıl çocuk yapmam diye ama evlenince öyle olmuyomuş anladımm eşim 5. ayda istemeye başladı bende 1 ay sabrettim ama sonra dayanamadım,birde yalnızım evde tek, eşim sabah çıkıo akşam gelio işten,yanıma arkadaş olacak bebeğim...

Ayla ne kadar benziyoruz ya :)

Bende Aynı en az 1.5 sene diyordum hap kullanıyordum hatta eşimle anlaşma yaptım evlilik yıl dönümünde bırakıcam diye kafamda plan yapmıştım hap bi kaç ay daha korur diye
Sonra 4. Ayda eşim istemeye başladı hergün hergün bende 5. Ayda hapı bıraktım yine diyorum içimden en az Bikaç ayım var diye hemen o ay hamile kalmışım meğer :)

Bana sorarsan eşinden eminsen, mutluysanız, maddi imkanınızda el veriyorsa ki (Bebişi veren Rabbim onun rızkınıda verir (bizimkileri verdiği gibi) ) beklememeniz en doğrusu. Hayırlısı ile kucaklarımıza almamızı nasip etsin Rabbim.

Selamlar bende yeni üye oldum. Araniza katildim:) 10haftalik hamileyim..

Mide Bulantisi bende bu hafta cok artti. Doktor normal diyor ama cöp buzdolabi ve et kokulari beni mahvediyor.

Ne güzel işte Rabbim aratmamış hiç birimize.

benzeriz biz aralık annesiyiz bıraktığın ay hamile kaldın hee maşallahhh ben ilk denememde olmadı, 2. de oldu çok şükür. allah isteyen herkese verir inşallahh çok güzel bi duygu

benzeriz biz aralık annesiyiz bıraktığın ay hamile kaldın hee maşallahhh ben ilk denememde olmadı, 2. de oldu çok şükür. allah isteyen herkese verir inşallahh çok güzel bi duygu

Kesinlikle cok güzel bi duygu ya :)
Birde su panik dönemlerini atlatınva daha güzel olcak inşallah :) tadından yenmez :)

aynen canım benimm,neden bekleyelim,neyi bekleyelim diye düşündük,allah korusun hastalık olur zaman şimdi varken yaşamak lazım bu duyguları...aminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…