Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydınnnnn annnişlerr bu sabah itibariyle oğluşumunn hareketlerini 3-4 kere hissettim,o kadar güzel bişi ki içimde bişilerin 'ben buradayım' demesi yalnız eşime hemen koy elini dedim,bebişde tık yok,bi nasip olmadı adama hissetmek

Kızlar dr a sormadım ama bayramda denize gideceğim deniz değil de yol beni korkutuyor o yüzden3 saatlik bi yere gideceğim bi sorun olmaz inşallah...bu haftalarda seyahate çıkan var mı zorlandiniz mi..araba kullanabilirmiyim sizce

Günaydın :) hareketlerini hissetmek ssuper yaa ben iki gündür daha sık ve net hissediyorum hemen kocis bak diyorum duruyor bekliyoruz bi daha olsun diye yok en son eşim elini çekiyor bi tekme daha :) bi babası hissedemedi kızımı

Veeee kızlar isim galibiyetini ben kazandımmmmm. Kızımın adı hira oluyo. Eşimi ikna etttimmm. Ben demiştim ama napar eder kabul ettiririm diyeee. Cazibenin gücü😃😃😃hehe.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hahahah bence bu bebişler babalara inat yapıyolar biraz daha geçsin artık durduramayız hareketleri o zaman hissederler herhalde

vuuuuuuuu helaal sana beee demek cazibeni kullandın ve ismi kabul ettirdin

vuuuuuuuu helaal sana beee demek cazibeni kullandın ve ismi kabul ettirdin

Aynen akşam sevdgı tatlıyı yaptım. E üstünede kendimi hazrladm. Daha napimm. Biraz zorlansamda gelip geldimm😀😀

Aynen akşam sevdgı tatlıyı yaptım. E üstünede kendimi hazrladm. Daha napimm. Biraz zorlansamda gelip geldimm😀😀

bak bak mideye de hitab ediyor ki her bi yandan kuşatacak adamı zafer seninn :13:

Tebrikler :)) adıyla büyüsün prenses

hahahah bence bu bebişler babalara inat yapıyolar biraz daha geçsin artık durduramayız hareketleri o zaman hissederler herhalde

Ee beklesinler tabi biz o kadar çekiyoruz önce hissetmek bizim hakkımız :))

Sen ne düşünüyosun. Seçenekler neler😃

eşim beşir diyo, başka isimlerde sundu alparslan,sarp,cenk ebrar,tayfun...bunları da olabilir diye sundu bana,ben önce eymen dedim ama herkes koyuyomuş falan dedi beni caydırdı, bu aralar aras ismi hoşuma gidio ama ayaz,eren,yağız,tuna da olabilir....

Valla açık konuşim onun soyledgı isimlerın hiç brine guzel diyemicem. Ebrar kız ismi dıye biliyrm. Cevremde cok var cunku. Ama aras tuna eren ayaz bunlar cok guzelmiş.

Ben uyguluyorum canim
Paketli her sey yasak klise degil saglık. Tabii herkesin kendi hayati kendi gelecegi ben gelecegime ve cocuğuma yatırım yapmaya çalışıyorum. Tabii zor boyle yasam ama ben alıştığım. Balık ben uc kez yiyorum haftada. Diger günler köfte ya da mutlaka koy tavuğu oluyor soframda. Yanına ask miktarda hep salata ya da yoğurt ekmek tüketmezsen her sey den azar azar yiyebiliyorsun. Sebze de yiyorum ama öğlenleri aksamlari et sabahları da mutlaka yumurta. Cocuğumun saglıgı icin toprak ye deseler yerim. Ileride surekli hastalanmasini naif bir bünyeye sahip olmasını istemiyorum. Unutma sen ne yersen o cocuğun olacak. İngiliz atasözü :)

Benm doktorum hiç şunu ye bunu yeme dıye bişey soylemedı banaya. Yardmcı olrsanz bunlar dışında sevınırım

Benm doktorum hiç şunu ye bunu yeme dıye bişey soylemedı banaya. Yardmcı olrsanz bunlar dışında sevınırım

Benim dr balık yumurta süt ceviz bunları ye dedı zaten cogu balık çiftlik çoğu tavuk ta şişirme yem yıyo doğal olanı bulmak zor ama idare edıcez çok takılmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…