Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Açıkladm neler yapmadım. Yok inatlaşıyo. Ama yılmadan dvm edicem 😃😃ikna çabalarıma

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ahh erkek milleti işte kendi hallerine bırakmak lazım :) en son kadının dedıgı olur direnmeye devam

Ahh erkek milleti işte kendi hallerine bırakmak lazım :) en son kadının dedıgı olur direnmeye devam

Bakalım bu akşam baya ugraşıcamm. Netleşmezse bı kaçgün daha zorlıcamm.

Hala herkese net degıl diyorum aynen o yüzde yüz duyulacak :) hala arada yavrucak yınede ufak ufak hazırladım kendımı erkege

ben duyurdum herkese erkek iye,pipişi gördük doktor da çok emin bi şekilde erkek deyince :KK1::KK1::KK1:

😀😀😀hehe bak bu en son care olarak kaldım bi köşede

Evet sanki 9 ay tasıyan onlar neymış tohum onlarınmış tarlaya eksınler bakim ne biticek orda tövbee :))

Evet sanki 9 ay tasıyan onlar neymış tohum onlarınmış tarlaya eksınler bakim ne biticek orda tövbee :))

Aynenya. İyki bişey yapıyolar he. İsim koyma hakkı %99 annenin. Kalan % 1 de onların hakkı olmalı

Kızlar cıkıyorum ben. İyi akşamlaar

Tabııkı cnm feda olsun bana muhtac bır varlık para söz konusu bıle degıl hayırlı evlat olsunlar daha ne isterım ki

aynen aynenn allahım hepimize sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallahh :KK16::KK16:

X