Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen benimde hiçbiri içime sinmedi,bana herkesde var o isimler diyo,kendi çok farklı isim söylüyomuş gibi

Günaydinnn hamisler :)
nasilsiniz? ne durumdasiniz? Cinsiyetler kesinlesti tabi isim derdine düstünüz :) doguma kadar zaman var nasil olsa :)

Günaydinnn hamisler :)
nasilsiniz? ne durumdasiniz? Cinsiyetler kesinlesti tabi isim derdine düstünüz :) doguma kadar zaman var nasil olsa :)

Günaydın evet bende cumartesi öğrendim çok şükür pirensesim olucak isim düşünmeye başladık ama güzel anlamlı kuranda geçen olsun istiyoruz bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim :)

Arkadaşlar 1 ay sonra 4 boyutlu ultrasona giricem şart değil ama istiyorum yaptıranlar varsa nerede ve kaça yaptırdığınızı yazarmısınız istanbul avrupa yakasında oturuyorum.teşekkürler.

Günaydın annişler

Çok ilginc bi rüya gördüm rüya tabirlerine de ne olarak bakicam bulamadim sizinle paylaşmak istiyorum

Rüyamda eşimle birlikte disaridayiz eşim küçük bi çocuk mezarı kazmis o mezarın toprağını karnıma bagliyoruz ve onu bagladiktan sonra ben bi kaç kez yüz üstü düşüyorum dengemi sagliyamiyorum karnımda bi şişlik oluyor sonra uyaniyorum ama hala etkisinden kurtulamadim nette de bişey bulamadım cokk korkuyorum acaba bebeğime bişey olacağına mi delalet ((((

Günaydın evet bende cumartesi öğrendim çok şükür pirensesim olucak isim düşünmeye başladık ama güzel anlamlı kuranda geçen olsun istiyoruz bilgisi olan arkadaşlar da yazarsa sevinirim :)

Benmde prensesim olcak. Adı hira olucak inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar 1 ay sonra 4 boyutlu ultrasona giricem şart değil ama istiyorum yaptıranlar varsa nerede ve kaça yaptırdığınızı yazarmısınız istanbul avrupa yakasında oturuyorum.teşekkürler.

Canm ben beylikdüzü medilife gıdıyorum orda 300 küsür diye duydum. Ama yarın kontrolum var dıktoruma sorucam. Ona gore net yazarım fiyat. Eşimde avcılarda bıyer bulmuş orasıda 150 lira

Allah korusun canm benm. Aklına kotu seyler getrme. Rabbim yavrularımızı saglıklı shatli bizlere bağışlasın inşallahh

bende beylikdüzü tıp merkezine gidiyorum 250 dediler kolan b.çekmece uygun diye duydum ama telefondan fiyat bilgisi alamıyorum. avcılarda uygunmuş aslında.
çok isim var benim ayşe mina çok hoşuma gidiyo daha önce bi tanıdığın kızıydı çok güzel geliyo kulağa ama bakalım berende var isim çokkk :) zamanda çok allahtan :)

Evet bide telde bilgi vermiyolar o kotu. Neyse yakınmışız irtıbatı koparmayalım. Haberleşiriz. Ben 19. Haftamdaym 1 2 haftaya yaptrmam lazm. En gec kaçıncı haftaya kadar yapılıyodu biliyomusun?

hamilelikte böle rüyalar görmek normalmiş canım takma kafana sen yinde hayra yor,iyi düşünn

merhabalar :)

bız 19.haftaya gırdık artık :) cınsıyetımız de erkek :) ılk bebısımız .

3lu test yapmadı dr, gerek yok dedı , 2lı test zaten cok ıyı hıc kafa karıstırma dedı !

21. haftada tetenoz asısı oljakmım , sız oldunuzmu ?

bıde hareket falan hıssetmıyorum ama ben dr da acele etmededı ama merak edıyom

saglıkla kawusalım ınsallah :)

benimde 19. haftam bugün,ve erkek olucak allahın izniyle
tetanozu ben 18.haftamda oldumm..
hareketler ilk gebelikte geç hissediliyomuş,ben arada hissediyorum ama çok hafif, normal yani biraz daha bekleee

benimde 19. haftam bugün,ve erkek olucak allahın izniyle
tetanozu ben 18.haftamda oldumm..
hareketler ilk gebelikte geç hissediliyomuş,ben arada hissediyorum ama çok hafif, normal yani biraz daha bekleee

ınsallah saglıkla kawusalım ya yakısıklılarımza :)

ılk gebelık mı dedı ewet dedım o zaman 21. haftada gel dedı , ok dıe gorustuk :) hayrlısı olsun bakalım, beklıos nobette ılk hareketlerını :)

aminn inşallah canımmm bekle bekle bi tekme hissedince dünyalar benim oluyo vala yaa

evet koparmayalım haftasını tam bilmiyorum canım ama doktor 21. haftada gel demişti bende şuan 16+2 deyim senin bebeişin cinsiyeti belli mi. medilife bende gidicektim ama vazgeçtim doktorun nasıl doğum ne kadar memnun kalmazsam geçerim belki.

Selam canım nasılsın nasıl gidiyo hamilelik. Öğrendim sonun da cinsiyetini kızım olucak allahın izniyle

ayy maşallahhh allah şükür iyyim canımm,arada ufak tekmeler hissedip mutlu oluyorum,ama geceler biraz zor geçio,dönüp duruyorum senin nasıl gidio hamilelik bakalımm

ayy maşallahhh allah şükür iyyim canımm,arada ufak tekmeler hissedip mutlu oluyorum,ama geceler biraz zor geçio,dönüp duruyorum senin nasıl gidio hamilelik bakalımm

Çok şükür sorunsuz devam ediyoruz ikimizde iyiyiz ama hafta sonu nolduysa boğazım bi gıcıklandı toz tüğ falan öksürtüyo bide gırtlağım kurudu şimdi iyiyim ama yarın sabah nolcak bilmiyorum hasta olmaktan korkuyorum. bi tavsiyen varmı hasta oluyosam engel olmak için. renkli ultrasona giridin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…