Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende içmem artık midem çok kötü oluyo yediğim 2 lokma ekmek o da gidiverio .d

bugün benim doğum günüm,hem hamişim hem mutluyum,bir ev koltuğu üzerinde, 24.cü yaşımdayımm

🎂dogum gunun kutlu olsun güzelim. Rabbim seni evlatciginin basindan eksik eylemesin. En guzel hediyen oglusun olsun insallah :) iyiki dogmussun. Rabbim hayirli ömürler nasip eylesin 😘😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederim canımm...aminnn ne güel yazmışsın öleee.allah hepimize hayırlı ve sağlıklı ömürler nasip etsin inş.

Merhaba kızlar ben de bugün doktora gittim ve Allahın izmi ile oğlum olacağı kesinleşti. Çok değişik bir duyguymuş. Kreşten kızımı alırken Küçük erkek çocuklarına bakınca bi tuhaf oldum böyle bi tip yanımda mı olacak dedim. Nasıl oluyor acaba kızım vardı ve kızlara alışığım. Kızım da bana çok düşkündür. Oğlan babacı olursa şaşmam. Neyse hayırlısı olsun sağlıklısını doğsun inş.

Hayırlı olsun canm kızın varmış bide erkek bebeği tat bakalım :) genelde kız babacı erkek anneci olur diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…