Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kizlar bende su sahibinden de satilan park yataklardanmi alsam? Hic simdi diyorum bosuna bebek odasi masrafina gitmiyim. 2 3 yasindan sonra normal bi oda aliyim kullansin senelerce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben oda yapmıcam yavruma.. neticede hep yanımda olacak bir de ben bırakamam odada tek korkarım o yüzden yazık günah bir de iki seneye büyüyecek bir park yatak yeter de artar bence iki sene.. sonra bi oda yapılır diye düşünüyorum oda yapan arkadaşlarımda oldu hiç kullanmıyorlar bir de temizliği dert diyorlar boşu boşuna yani ama yine kullanabileceksen o ayrı... büyük park yataklardan bak yatak odana derim bir de netten almadan önce bi gez dolaş öyle al internetten.. canlısını görmeden netten hemen alma dandik olabiliyor

Çok ii olur normal dogum mu yaptı arkadasiniz..biz 20haftann icindeiz

Hayır canım epidural Sezeryan oldu ve cok memnun kaldım dikişimi falan cok ii , estetik dikiş yaptı dedi de bi gidemedim işte gider gitmez ayrıntıları alıcam özel olarak sormamı istediğiniz seyler varsa yazın lütfen ..10 gün içinde gitmeyi planlıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

dayanılmaz bel ağrıları çekiyorum. geceleri dönemiyorum bile siz de yaşıyor musunuz aynı şeyleri?

dayanılmaz bel ağrıları çekiyorum. geceleri dönemiyorum bile siz de yaşıyor musunuz aynı şeyleri?

Canim bendede vardi hala var dogrusu ama cati kemiklerimde cok agriordu doktora soledim magnezym verdi simdi daha iyiyiz

ben oda yapmıcam yavruma.. neticede hep yanımda olacak bir de ben bırakamam odada tek korkarım o yüzden yazık günah bir de iki seneye büyüyecek bir park yatak yeter de artar bence iki sene.. sonra bi oda yapılır diye düşünüyorum oda yapan arkadaşlarımda oldu hiç kullanmıyorlar bir de temizliği dert diyorlar boşu boşuna yani ama yine kullanabileceksen o ayrı... büyük park yataklardan bak yatak odana derim bir de netten almadan önce bi gez dolaş öyle al internetten.. canlısını görmeden netten hemen alma dandik olabiliyor

Yani yani basima ya ufak bi besik yada 1 yasindan sonrada parkin icine koyup birakbilecegim park yatak en mantiklisi. Kardeslerim bile uykundan uyanip gidip bakiyorsun nefesini duymadan uyuyamiyorsun diye. Yani basimdan ayiramam onu ben. Hayirlisiyla bir an once alabilseydik kucaklarimiza

bugün benim doğum günüm,hem hamişim hem mutluyum,bir ev koltuğu üzerinde, 24.cü yaşımdayımm :KK24::KK24::KK24::KK1::KK1:

Ya kizlar bende su sahibinden de satilan park yataklardanmi alsam? Hic simdi diyorum bosuna bebek odasi masrafina gitmiyim. 2 3 yasindan sonra normal bi oda aliyim kullansin senelerce

Bencede en mantıklısı park yataklar zaten bi 6ay beraber yatarım bebegim le babamız bulsun bi yer kendine :)) sonrasında park yatak daha sonrada topları doldururum içine park işte :))

Kızlar çay mide bulantısı kusma yapar mı 3 gündür kahvaltıdan sonra perişan oluyorum .s

Bi kaç hamıleden dahaduymuştum .. , çay etkiliyor doye .. Aslında çayın pek de bi faydası yok . Hatta kahvaltıda yumurta yeniyorsa yanında asla cay içme dedi saglık ocağında hemşire .. Alacağın besini öldürüyormuş çay tabi bunu daha bilimsel anlattı :) benım zaten câya düşkünlüğüm yoktu hepten bıraktım

X