Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlaaarr kontrolum cumaydi bugun dayanamadim gittik.
Bi pipili daha katiliyo araniza. 💖

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

hay maşallahh :nazar::nazar: gözün aydın,sayfalar pipi doldu yaa :KK1::KK1::KK1:

Bu çin takvimine inanmaya basladim:) bu sene erkek senesi. Bir dahakini cin takvimine gore yapiciiim :)))

Bu çin takvimine inanmaya basladim:) bu sene erkek senesi. Bir dahakini cin takvimine gore yapiciiim :)))

vallahi erkek senesi hee :KK16: bi dahakine bende çine göre yaparsam kızı tutturmam lazım :KK16::KK16:

kızlar slm yarn bende kendi dr gidecem bakalm o da mı kız diyecek dua edin benm için uyuzcan doğumgününün kutlu olsn allah bian önce sağllıkla bebişini kollarına almayı nasip etsin

Meraba güzel annişler bende aşımı oldum tabi bu ilk dozu 1 ay sonra 2. dozu yaptımalıymışım.Bu arada beni aramadılar ben gittim hemşiremiz çok kötü öyle bir iğne yaptıki canım çok yandı soru bile soramıyorsunuz .İğneyi yaptı ve gönderdi :KK47: 18:: Anlıycanız çok ters biriydi. acaba televizyon keyfini bozdum ondan mı gergindi :) :KK53:

Ohh maşallahh. İsim buldunmu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayır canım yaa isim konusu evde sorun bile çıkardı :):KK37: irem düşünüyordum anlamını araştırdım yalancı cennet bahçesi olumsuz bir enerjisi olur diye koyamıyorum. ama çok sevmiştim bilmiyorum babamızda elif diyor ama bende onu kabul etmiyorum eda var birde aklımızda bakalım karar veremedik çoçuk isimsiz doğacak bu gidişle .doktorda belirleyin dedi artık önümüzdeki randevuda isim istiyor bizden :-)

Simdi devlet hastanesinden geldim ikili test için ultrason da 12 haftalık geç kalmışsn dedi 3lü test yaparız deyip gönderdi .s

hayır canım yaa isim konusu evde sorun bile çıkardı :):KK37: irem düşünüyordum anlamını araştırdım yalancı cennet bahçesi olumsuz bir enerjisi olur diye koyamıyorum. ama çok sevmiştim bilmiyorum babamızda elif diyor ama bende onu kabul etmiyorum eda var birde aklımızda bakalım karar veremedik çoçuk isimsiz doğacak bu gidişle .doktorda belirleyin dedi artık önümüzdeki randevuda isim istiyor bizden :-)

Aynen biximkide isimdiz olcak bu gidişle. Ben buluyorum o begenmiyo yada tam tersi bi turlu anlaşamıyoruz. Bende ela. Ecrin yada masal olabilir

Aynen biximkide isimdiz olcak bu gidişle. Ben buluyorum o begenmiyo yada tam tersi bi turlu anlaşamıyoruz. Bende ela. Ecrin yada masal olabilir

püfff bu isim olayı çok zor yaaa aynı sorun bizdede var. bu ara hiç konuşmuyoruz isim konusunu çünkü hep bir tartışma çıkıyor. ela çok güzel

kızlar slm yarn bende kendi dr gidecem bakalm o da mı kız diyecek dua edin benm için uyuzcan doğumgününün kutlu olsn allah bian önce sağllıkla bebişini kollarına almayı nasip etsin

ederiz canımm dualarım seninlee :KK16: teşekkür ederim bu aradaa aminn hepimizi kavuştursun allah sağlıkla yavrularımıza :KK16:

X