Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Nasıl beşik aldın hani resim :KK20::KK20: Koydun da görmedim mi yoksa :26: Koymadıysan acil resim isteriz.
Bende 3-4 parça günlük giyebileceği bir şeyler aldım ama hala resimleyeceğim :KK15::KK15:

:KK1: Yeni aldım kargoda dur hemen nette resmi var ekleyeyim fiyatı çok pahallıydı sonra %70 indirime girdiğini görünce atladım hemen :) dayanamadım eşimde al gitsin dedi Allah korusun bir şey olacağı varsa doğumda da olabilir tüm hazırlıklar bittikten sonra da olabilir dedi zaten sepet tipi beşik dur ekliyim cicileri :)

bunu aldık kuzum

Eklentiler

• $moses.jpg
    $moses.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba arkadaşlar ben 18+6 görünürden doktora gittim cinsiyeti sordum doktor erkek gibi dedi acaba görebildi miki yoksa sonra değişir mi? Kız olabilir mi yanlış görme ihtimali var mı erkeği de. Suyu da az olunca az hareket ediyormuş bu arada. İnş yarın da gideceğim bu sefer kesin söylerler.

:KK1: Yeni aldım kargoda dur hemen nette resmi var ekleyeyim fiyatı çok pahallıydı sonra %70 indirime girdiğini görünce atladım hemen :) dayanamadım eşimde al gitsin dedi Allah korusun bir şey olacağı varsa doğumda da olabilir tüm hazırlıklar bittikten sonra da olabilir dedi zaten sepet tipi beşik dur ekliyim cicileri :)

Hangi siteden aldın cnm beşigi

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Artik dayanamadim ve bi iki bisi aldim kizlar bakalim begenecekmisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ba-yıl-dımm sağlıkla giymek nasip etsin rabbim :KK16::KK16::KK16: yaa ne güzel böle bebişlerin kıyafetleri minik minik,aldıkça alası geliyo insanın,bende başlıcam yakında seri alıma :KK1:

Merhaba arkadaşlar ben 18+6 görünürden doktora gittim cinsiyeti sordum doktor erkek gibi dedi acaba görebildi miki yoksa sonra değişir mi? Kız olabilir mi yanlış görme ihtimali var mı erkeği de. Suyu da az olunca az hareket ediyormuş bu arada. İnş yarın da gideceğim bu sefer kesin söylerler.

erkek gibi demiş,kesinleşmemiş daha,ama 19 haftalık olmuşsun artık söylemesi lazım

Hangi siteden aldın cnm beşigi

anaaaa ne kadar güzelmiş...aynen hangi siteden aldın bizde bakalımm :KK52::KK52: güle güle kullansın bebişin:21:

mothercare in ingiltere sayfasından satın aldım Türkiye de zor bulunuyor ama büyük şehirde yaşayanlar rahat bulabilir sepet beşikler ama benim çok hoşuma gidiyor bunu salonuma koymak için aldım bir de park yatak alıcam kısmetse onu da kendi yatak odama

mothercare in ingiltere sayfasından satın aldım Türkiye de zor bulunuyor ama büyük şehirde yaşayanlar rahat bulabilir sepet beşikler ama benim çok hoşuma gidiyor bunu salonuma koymak için aldım bir de park yatak alıcam kısmetse onu da kendi yatak odama

Aynen bende oyle duşunuyorum cnm. Bazıları yok iki beşigi napıcaksn falan dıyıp duruyoya. Ben bebegm salondayken kenarda köşede yatmasını istemiyorum. Beşignde yatsn istıyorum.

buralarda var ama fiyat sormadım hiç biraz araştırmak lazım..park yatak kullanışlı mı acaba canım hiç bilgim yok..

bunu aldık kuzum
Oyyy çok güzelmiş. Güle güle kullanın inş Allah.
Bu haftalarda kesin söylemesi lazım aslında :26: Neyse yarın da gitte kesinleşsin artık :KK1:

ÇOK GÜZELLER kuzum sen iki parça almışsın ben gittim beşik aldım :) battaniyeleri tamamladım ıvır zıvır gördükçe doldurur oldum.. ucuz fiyatları gördükçe dayanamıyorum hele istediğim beşik öyle ucuzlamış ki düşünmeden kaptım :) düşün artık
resim istiyoruzzzz

oyyy çok güzeller. Kim demiş erkeklere göre güzel şeyler yok diye :KK19::KK19: Bak bulan buluyor :KK1::KK1: Siyah beyez yazıları tam okuyamadım ama ne yazıyorlar :KK17: Güle güle giydirirsin inş Allah.
mac var dediler 9aylik yoldan geldim yaziyor fazla fanatigizde biz :)

ba-yıl-dımm sağlıkla giymek nasip etsin rabbim :KK16::KK16::KK16: yaa ne güzel böle bebişlerin kıyafetleri minik minik,aldıkça alası geliyo insanın,bende başlıcam yakında seri alıma :KK1:

Tesekkur ederiz valla zor durdurdum kendimi hem hem ucuz hem guzel olunca insann insanliktan cikiyoo :)

Tesekkur ederiz valla zor durdurdum kendimi hem hem ucuz hem guzel olunca insann insanliktan cikiyoo :)

ahahhaha şunu da bunu da derken duramıyo insan :KK1::KK1: ama lazım şeyleri alıyoruz kiii :KK53:

buralarda var ama fiyat sormadım hiç biraz araştırmak lazım..park yatak kullanışlı mı acaba canım hiç bilgim yok..

ben oda kuramayacağım için park yatak yani parmaklı klasik yatağın yanında çekmeceleri olanından alıcam yatak odama sığdırıcam bebeklerin anneden ayrı yatması saçma geliyor bana aynı odada olalım istiyorum nasipse bu beşikte salonda duracak

:KK1::KK1::KK1::KK1: öldüm gülmekten :KK9::KK9::KK9: sırf maç için çekilir mi bu dünya be bebiş :KK9::KK9:

Erkek olunca isim kavgamiz cok buyuk iki tane olcak en son ole karar kildik esim kartal koyacak bende yanina secicem bakalim simdilik emir dusunuyorum ama ne olaxak bu cocugun sonu bilmemm bisey daha diyimde iyice bi gulun inonu stadinin acilisi eylulde olacakken ocaga ertelenmis herseyde vardir bi hayir diyo esim inonunun acilisina gidicekmisizz 3 yasindyken de tum stada uclu cektircekmiss kizlar bana aciyinnn bole fanatiklik gormedim ben kimsede 9yasindaki kizim bile fanatik oldu yeni geleni dusunemiyorumm :))

ben oda kuramayacağım için park yatak yani parmaklı klasik yatağın yanında çekmeceleri olanından alıcam yatak odama sığdırıcam bebeklerin anneden ayrı yatması saçma geliyor bana aynı odada olalım istiyorum nasipse bu beşikte salonda duracak

anladım canımm,ohh salonda onda yatar senin yaında diğerindee,keyfe bakk :KK16:

X