Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ayrıcaa herkes düşündüğü ismi yazsın erkek anneleri de yardım etsin yahuu :)))

benim en çok düşündüğüm isim BADE. dün dizide GÜLRU ismi geçti o da güzel gül yüzlü al yanaklı demekmiş. Ama başka seçeneklere de açığımm

Benım de hala cinsiyet belli değil ama kız ismi olarak deniZ, defne , doğa , inci , duru isimleri hoşuma gidiyor ... Haftaya bugun kontrol var o zaman belli olacak inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benım de hala cinsiyet belli değil ama kız ismi olarak deniZ, defne , doğa , inci , duru isimleri hoşuma gidiyor ... Haftaya bugun kontrol var o zaman belli olacak inşallah

Canm bende masal hira ve ılgın isimlerini cok begenıyorum. Benmki galiba hira olucak kesın karar degıl şimdilik

Canm bende masal hira ve ılgın isimlerini cok begenıyorum. Benmki galiba hira olucak kesın karar degıl şimdilik

Masal ve ılgında cok hoş.. Hatta ılgın bi tık önde sanki bana gore :) bu arada kuzenim kızının ismi asel anlamıda güzeldi ama unuttum şimdi :)

Masal ve ılgında cok hoş.. Hatta ılgın bi tık önde sanki bana gore :) bu arada kuzenim kızının ismi asel anlamıda güzeldi ama unuttum şimdi :)

Ablamda şimdi elada olabilir dedı oda cok guzel

Ablamda şimdi elada olabilir dedı oda cok guzel

Ela mı o da hoş cok da severim arkadaşımın kızı var huyuda guzel .. Valla cinsiyet bi belli olsun haftaya basınızın etini yiyebilirim ☺️

Ela mı o da hoş cok da severim arkadaşımın kızı var huyuda guzel .. Valla cinsiyet bi belli olsun haftaya basınızın etini yiyebilirim ☺️

İnşş bian önce ogrende isim bulunur

İnşş bian önce ogrende isim bulunur

Tabi canım bizi herkes şartladı erkek dıye iddialar falan oldu etraftakilerde bi belli olsun isim falan bulcaz bu forum cok ii oldu bi çok seçenek oluyor

Tabi canım bizi herkes şartladı erkek dıye iddialar falan oldu etraftakilerde bi belli olsun isim falan bulcaz bu forum cok ii oldu bi çok seçenek oluyor

Aynen secenek olması ıyı oluyo. Ben begenıyrm eşim begenmiyo yada tam tersı oluyo en zor eşle ortak noktayı bulmak. Sen kaç haftalıktın

Aynen secenek olması ıyı oluyo. Ben begenıyrm eşim begenmiyo yada tam tersı oluyo en zor eşle ortak noktayı bulmak. Sen kaç haftalıktın

16 haftalığız

ayrıcaa herkes düşündüğü ismi yazsın erkek anneleri de yardım etsin yahuu :)))

benim en çok düşündüğüm isim BADE. dün dizide GÜLRU ismi geçti o da güzel gül yüzlü al yanaklı demekmiş. Ama başka seçeneklere de açığımm

benim kızım olsaydı ismi hayal olacaktı. hatta 2008 den kalma kızıma mektubum bile vardı .dr ilk önce kız dedi bize 15 gün kızım diye sevdim oğluşumu.. babasıyla anlaşma yapmıştık kız olursa isme karar verecek olan ben erkek olursa o ydu. bebeğimizin ismi ibrahim efe olacak. dedesinin ismi efeyide ben taktım. ecrin, zümra simide güzel kızda anlamlarıda güzel

Gunaydınn annişlerr

Artik dayanamadim ve bi iki bisi aldim kizlar bakalim begenecekmisiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405320252543.jpg
    $1405320252543.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 28
  • $1405320275551.jpg
    $1405320275551.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 36
  • $1405320297519.jpg
    $1405320297519.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 22
  • $1405320315533.jpg
    $1405320315533.jpg
    42,4 KB · Görüntüleme: 27

ÇOK GÜZELLER kuzum sen iki parça almışsın ben gittim beşik aldım :) battaniyeleri tamamladım ıvır zıvır gördükçe doldurur oldum.. ucuz fiyatları gördükçe dayanamıyorum hele istediğim beşik öyle ucuzlamış ki düşünmeden kaptım :) düşün artık

oyyy çok güzeller. Kim demiş erkeklere göre güzel şeyler yok diye :KK19::KK19: Bak bulan buluyor :KK1::KK1: Siyah beyez yazıları tam okuyamadım ama ne yazıyorlar :KK17: Güle güle giydirirsin inş Allah.

ÇOK GÜZELLER kuzum sen iki parça almışsın ben gittim beşik aldım :) battaniyeleri tamamladım ıvır zıvır gördükçe doldurur oldum.. ucuz fiyatları gördükçe dayanamıyorum hele istediğim beşik öyle ucuzlamış ki düşünmeden kaptım :) düşün artık

Nasıl beşik aldın hani resim :KK20::KK20: Koydun da görmedim mi yoksa :26: Koymadıysan acil resim isteriz.
Bende 3-4 parça günlük giyebileceği bir şeyler aldım ama hala resimleyeceğim :KK15::KK15:

X