Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende hareketlerini hissetmiyorum gecen doktoruma sordum bi iki hHaftaya hissedersin dedi benim bugün 18 haftam bitecek.

Slm bende aralikta tekrar anne olucam 18haftalık hamileyim.kizim olacak.

gözün aydınn,hoşgeldinnn

günaydın sibelcimm canım benim aklına kötü şeyler getirme,önceden de hiç hissetmiyoduk ama kontrolde nasıl harekket ettiğini gördük hepimiz,daha hissetmemek normal,5. ayda falan hissedilmeye başlanır diye okumuştum bi yerde

ya isim konusunda bende dertliyim hiç bişi yakıştıramıyorum kızıma :))) yardım edin yahuu bi isim bulalımm :))

Benmde kızım olcak bende aynı durumdayım. Aklmda hira var ama seçeneklere açıgım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende hareketlerini hissetmiyorum gecen doktoruma sordum bi iki hHaftaya hissedersin dedi benim bugün 18 haftam bitecek.

Aynen cnm bende 17+3 oldm. Endişeleniyorum. Doktor kontrolumede 2 haftam var ve bi aydr gormedim bebişimi

Evet canm ultrasonda hiç durmuyo maşallahh. Ama bı aydr gormuyorumm. Randevumada 2 hafta var daha bı gorsem içim rahatlıcak. Rabbim korusun bebişlerimizii

benimde randevuya 2 haftadan fazla var, randevuda hemen zaman geçiyo da böle beklerken duruyo aminn hepsini korusun inşallahh

Maşallah cnmm hoşgeldin. isim düşündünmü kızına

bende hissetmiyorum daha ya merak ediyorum nasıl bi hiss :)) ben salı günü sağlık ocağına gidicem orda kalp atışalarını küçük bi aletle dinliyolarrr ordan içimi rahatlatem barii :)))

benimde randevuya 2 haftadan fazla var, randevuda hemen zaman geçiyo da böle beklerken duruyo aminn hepsini korusun inşallahh

Aynen canımyaa. Gecsin bian önce görim kızımııı

bende hissetmiyorum daha ya merak ediyorum nasıl bi hiss :)) ben salı günü sağlık ocağına gidicem orda kalp atışalarını küçük bi aletle dinliyolarrr ordan içimi rahatlatem barii :)))

ayrıcaa herkes düşündüğü ismi yazsın erkek anneleri de yardım etsin yahuu :)))

benim en çok düşündüğüm isim BADE. dün dizide GÜLRU ismi geçti o da güzel gül yüzlü al yanaklı demekmiş. Ama başka seçeneklere de açığımm

yatsak kalksak gelsee yada ileri saran bişi olsada sarsakk

😀😀hehe. Salı gunu dayanamayıp gıderm ben kesin. Doktor ustune basa basa 19.haftanda gel dedıı. Olmadı baska doktora gıderim. Görür gelirim napim😀

sen ve beklemek,zaten çok zıt şeyler bunlar,gidersin sen gidersin

sen ve beklemek,zaten çok zıt şeyler bunlar,gidersin sen gidersin

Aynen e napim başka türlü rahatlayamıyorumki. Ikı hafta iki yıl gbi geliyo bana. Bir tekmecik atsa içim rahatlıcak. Ah kızım ah bende cok hareketlıyımdr hiç yerımde duramam. Bu kız kime çekti böyle😀😀hehe.

o banada oluyo, 2 hafta önce gittim düşünüyorum 1 ay mı oldu acep diyee sana çekmş demek.

o banada oluyo, 2 hafta önce gittim düşünüyorum 1 ay mı oldu acep diyee sana çekmş demek.

Yok cnm bans cekmemiş normalde hiç hareket yok bizim cimcimede😀😀babasına çekmiş olabilir. Uyuşuk kadınlardan hiç haz etmem. İnşş huyu bana benzer kızımın. Kıpır kıpır olur. Olmasada ben yaparım artık😀😀hehe

anaa çekmemiş yazacaktım çekmiş yazmışım zorla hoplatıp zıplatırsın o da alışır artık

haklisin cnm söylediklerini kullagima küpe yaptim ve dogumdan sonra insAllah degerlendircem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…