Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

pazartesi gitmistim canım çok şükür bisey yok dedi tahlil lerde temiz cıktı ama bide aklım hep karnımda hiç bisey yapmıyorum sadece onu düşünüyorum pskolojik olabilir mi acaba

belli olmaz,bu devirde ne psikolojik olmuyo ki,sürekli ağrı olacak mı diye düşünmekden ağrı da olabilir...

:) evet kızıma doyamıyorum zaten cilveleri bitiriyo beni hala ayaklarını öpüp koklarım evladın cinsiyetı elbet olmaz da kız bambaska ıkısını tattırsın rabbım herkese inş erkegınde yerı ayrı olsun Allah uzun saglıklı ömür nasıb etsın tum cocuklarımıza arayı fazla acma zeyno calışmıyorsan benım tam 4.5 yaş olucak ıyı oluyo boyle aradan çıksın dedım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin cnm benim inanirim, kizlar kedi kibi sevdiriyorlar kendilerini :) Rabbim hayirli evlatlar nasip etsinde kiz oglan farketmez.

Hihihi esimde hemen ikinciyi istiyor, beraber büyüsünler diye ama bana bu hamilelik baya cektirdi, kendime güvenemiyorum, hele o zaman biri kucagimda biri karnimda nasil olur :/ ablam arka arkaya yapti, simdi hayatini yasiyor, gören genc kiz saniyor masAllah :) bende simdi sende böyle diyince yavas yavas megelenmeye basladim :))

Aa bende akrapole gidiyorum nurten hanıma

Evet sizle daha öncede konuşmuştuk dıye hatırlıyorum . Nurten Hanım'da gecen hafta arkadasım dogum yaptı cok memnun kalmış yüzyuze görüsemedik ama doğumdan hastaneden cok memnun olduğunu söyledi .. Ayrıntıları öğrenince sizi de bılgılendiririm .. Bu arada sizin kaç hafta olmuştu

En cnm Allahın izni ile bı dogsun kendınj kurtarınca yaparsın ıkıncı gebelık daha rahat sanırım kişiden kişiye degısebılır ama ben boyle hıssettım sonrası dedıgın gobı rahatlık. Ve genc anne olmak guzel hakıkaten 35 ten sonra tüm hormonel rahatsızlıklar baslıyor

haklisin cnm hem hormonel hastaliklar basliyor hemde yas gitikce agirlasiyorsun, cocuklarin pesinden kosmak yoruyor birde dünyanin bin türlü hali var, bir tanidigim ilkinden sonra bir ameliyat gecirdi ve 12 sene yakin cocugu olmadi sonra

haklisin cnm hem hormonel hastaliklar basliyor hemde yas gitikce agirlasiyorsun, cocuklarin pesinden kosmak yoruyor birde dünyanin bin türlü hali var, bir tanidigim ilkinden sonra bir ameliyat gecirdi ve 12 sene yakin cocugu olmadi sonra

Evet bıraz anatomik bi durum ama ne olursa olsun erken yapmak lazım dayanıklılık acısından suan bıle zor geliyo genclık enerjısı bıle yetmiyo

kızlar yaa benim gibi olan var mı bilmiyorum...bu aralar aşırı sinirliyim,hemen parlıyorum,kızıyorum,zaten çok duygusal biriyim birde hamilelikden iyice sulugöz oldum,sürekli eşime çatıyorumm ne zaman geçecek bu durumlar bilen var mı???

Hele beni gör gölgemle kavga edip karıncaya bile aglıyorum :)

Kızlar devletten randevu aldım 25 ine gebe bölümüne aldım doopler için sıramı alıcsm yok sa direk dooplere sokarmı dr

Aynen cnm bende oyle oldum hayırlısı hamiledir deyip gecsınler artık :)

benim kociş maşallahh karşılık veriyo,sonra anlıyo geliyo öpüyo barış imzalıyozzz atlatırız bi zaman herhalde

benim kociş maşallahh karşılık veriyo,sonra anlıyo geliyo öpüyo barış imzalıyozzz atlatırız bi zaman herhalde

Aman hepsı aynı üretim :) ıkıncı hamilelikte onlarda tecrubelenıyo bak gör ilkinde oo bız ne kavgalar ederdık şimdi maasallah olgunlastık ıkıncı geliyo dıye

hadi yaaa eee zaman geçince olgunlaşıyo,ilki deneme oluyo demekki,şu an bir deneme aşamasındayımm

belli olmaz,bu devirde ne psikolojik olmuyo ki,sürekli ağrı olacak mı diye düşünmekden ağrı da olabilir...

Aynenn aylacimm arada bi iyi düşünmeye çalışıyorum çünkü Rabbimizden hep hayırlı sağlıklı evlat istedim bu da bi sınav ins bu sınavı da kolaylıkla geçirir Rabbimiz ne dieyim kendimi çok dinliyorum

tabi canımm iyi düşün sen içini ferah tut

hadi yaaa eee zaman geçince olgunlaşıyo,ilki deneme oluyo demekki,şu an bir deneme aşamasındayımm

Benden soylemesı bacım ıkıncı tecrube oluyo ınşş benımkı okumaz degısır megısır mazallah :) şaka bı yana ıcınden bu bır donem ve atlatıcam dıye alıştır kendını gecıcek snra lohusa depresyonları var daha dur :) nyse cnm ben yatayım daha gece çiş nöbetleri var ıyı geceler cümleten yrn konuşuruz

günaydınn anaaa okuyo mu yazdıklarınıı evet yaa birde lohusalık dönemi var,inşallah sorunsuz atlatırız dönemleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…