Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ben eltim için sordum tatlım ben 35 haftalık hamileyim doğurcam nerdeyse kızım olacak benim
Eltim sizle ayni suan oğlan demişler de halen net değil diyordu

ayyy ne güzel ne güzell hayırlı doğumlar, bana 12. haftada doktorum büyük ihtimalle erkek dedi,16. haftada da kesinleştirdi,ama bazı doktorlar erkek deyip sonra kıza benziyo da diyebiliyo,burda şahit olduk çok allah gönlüne göre versin eltinin

Inşallah kızlar benim haftama çabucak erişirsiniz benim sıcaklarla başım belada şiştim iyice çok berbat ayaklar filan

anaaa şunlara bakk :) 2 sene koş peşinden ara dur, sonra siz gelin siz arayın modu hehehhe ilginçç

Gercekten ilginc benimde doktordan yana sansim yok ama ebem cok ii saglik ocagindaki bu kadar ilgi bende sasirdim bide ulyrasonu olsa doktora ne gerek her hafta bakar valla :)) yarin sabah olsunn ya bebisimi gorim ogreniim cinsiyeti ayrintili ultrason kacinci haftada kizlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu sicakta ne temizlik yapiliyo ne disari cikiliyor en iyisi ayaklari uzatip yatmak

demek bazıları da senin gibi tam tersi hee zatenn orda ultrason olsa 7/24 bütün hamişler koşar hadi inşallah öğrenirsin,benimki 20. haftamda ayrıntılı ultrason...

Allah sagligi ile kucagimiza almayi nasip etsin canim. Inan zaman gecmiyor bir an once kucagima alip o minik gozlerine bakmak istiyorum. Bizim aileye 2 bebek birden geliyor. Kiz kardesimden benden 2, 5 ay onde :)

Hadiya. Ablamda benden sonra evlendi oda cocuk düşünüyo şimdi. Sennkindogsun oyle yapim diyo. Anneme yazık kadn hangımıze koşucak diye üst üste getirmemeye calıştık. Ondada bendede sıfır tecrübe çünkü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biz de planlamadik. Oyle denk geldi planlasan tutmaz boyle isler:) kiz kardesimin 3. Olacak. O benden tecrubeli :) basim agriyor diyorum hormonlar diyor, uykum var diyorum bebiştendir diyor :)

demek bazıları da senin gibi tam tersi hee zatenn orda ultrason olsa 7/24 bütün hamişler koşar hadi inşallah öğrenirsin,benimki 20. haftamda ayrıntılı ultrason...

Benim doktor oyle bisi isticekmi bakalim istemezse diye yakin sehirlerde arastiriyorum 150ye kaar cikuyor fiyatlar ama ikilemde kaldim ben 4d soruyorum onlar ayrintili diyor ayni seymo acaba gerekmi o kadar para versemmi bilemedim bilgim yok pek bu konuda

canımm ben ayrıntılı ultrasonla 4 boyutluyu aynı biliyorum.. bence mutlaka yaptırılmalı, sonuçta bütün organlara bakılacak,allah korusun ama bi sorun olsa doğunca hemen müdahale edilebilir,bizim doktorumuz istiyo bizde gerekli diye yaptııryoruz

Gunaydınn annişlerr😀😀keyifler nasıl bakalım

Günaydın ☺️ ya ben erkenden uyanıp, gece geç uyuyorum ne yapcam bu uyku düzenini bilemedim

bende sabah erken uyanıyorum,gecede ramazan dolayısıyla geç uyuyorum,aslında düzenli uyumamız lazım

günaydınnnn kızlarr
ohooo çok ıssız buralarr

Gunaydınn annişlerr😀😀keyifler nasıl bakalım

Gunaydinn kizlarrr doktordan geldik simdii cok sukur pipiyi gordukk :)) ama yinede alisveris yapmayin bidahaki aya tam net olsun dedii kipir kipirdi cok sukur hareketli de gorebildim cok mutlu oldumm kocaman olmus %80erkek dedi ayrintili ultrasonuda sordum bi ay sonra ben kontrolunu yapican ben gordukten 15 gun sonra ayrintiliya gondericem isticem dedi takdor edersinizki bizim ultrasinlar sos sistem degil dedi baska sehirdeki ozel hastaneyi soyledi ole istee coj sukur kafamdaki sorular nihayet cvplandii rahatladimm

Günaydın tatlı annişler. Bu gün sağlık ocağına gittik. Tetonoz tek doz dedi doktorun isterse ikinciyi yaparız dedi ama genelde tek doz yetiyor dedi. Ohh iyi iy yeter bu dedim. Kan tahlilleri yaptı. Kiloma baktı veeeeee bebeğimin kalp atışlarını dinledik. MaşAllah çok kuvvetli dedi. Çok güzeldi o aletten aşerdim resmen Bu arada hiç canım acımadı hatta aşıyı yaparken eşimle konuşuyordum hissetmedim bile. Bitti dedi hemşirem :) Çok tatlı bir bayan valla. Yarın telefonlaşırız sonuçlar için dedi ok. dedim. Çok güzeldi sesini duymak bebişimin ayaklar havada dolaşıyorum hala
Ahh canım senin durumun farklıymış olsun. Açıkçası annende olsa zor anında yanında değilse neye yarar boşver. İlkini nasıl atlattıysan bunu da atlatırsın. Allah yardım eder ama sen kafana takıp üzülme. Bak bu yaşa kadar anne desteği olmadan gelebilmişsin ya bundan sonra niye devam edemeyesin. Kafana takma canım Allah kolaylık verir.
Selam kızlar cinsiyet öğrenen var mı
Olmaz mı benim de oğluşum olacak. ana kuzusu yapıcam onu
Evet tek olması süper .2 sağlık ocagına sordum ikiside aynı cevabı verdi. Haftaya gidip yaptırcam bakalım onlar beni aramadı ama bende baskın yapıyım en güzeli )
20 .haftada yapıyoruz ama doktoruna da bir sor dedi. Doktorum ok verince gittim hemen.
Bu sicakta ne temizlik yapiliyo ne disari cikiliyor en iyisi ayaklari uzatip yatmak

Aynen bende eve gittikçe yatıyorum işte. Çalışırken yatmak malum olmuyor Siz bizim yerimize de yatın
Ohh bir pipili daha Hayırlı olsun oğluşun. İyi bak için rahatlamış sorularına cevap alınca. Allah sağlıkla kucaklarımıza almayı da nasip etsin inş Allah.

Hayırlı ugurlu olsun cnm ya bendd senle aynıyım dr banada % 85 dedı alışverış yapma dedı bakalım degısırmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…