Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Selam kizlar bende aralik annesiyim. Su an 15+4teyim 2 hafta sonra 3lu testim var ve cinsiyeti netlesecek. Zaman gecmiyor :KK43: 2li testte bebis amuda kalktigi icin ense kalinligini alamamisti ayrintili ultrasona gonderdi. Oradaki de erkek dedi. Doktoruma sordugumda sacmalamis 11 haftada neyi gormus dedi. Bakalim hayirlisi saglikli ve hayirli evlat olsunlarda kiz erkek hic onemli degil. Bu arada ilk bebisim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldn cnm maşallah bebişine. Rabbm saglıklı shatli kucagımıza almayı nasip etsn. Benmde ilk bebişim. 17 haftalıgım. Kızım olcak inşallahh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aminn. İnş Allah sağlıkla kucaklarımıza alsakta rahatlasak.

Ahh o tembellik ben hissetmiyorum ama direkt tembel olduğumu kabul ediyorum. Sürekli uyuyasım var. Hiç iş demeyin bana. 4 haftadır ütülenecekler yığıldı. 1 haftadırda ütü masasının başında bekliyorlar :KK1::KK1::KK1: Rezilliği siz düşünün artık.
Pazar yarısını yaptım ama daha dünya kadar var. Bu gece yapacağım kısmetse. Umarım. :KK1::KK1:

Ah kızlar ahh bnde tembellik diz boyu. Calışıyorum ama zorla gıdıp gelıyorum resmen. Evdede iştede hiçbi iş yapmıyrm. Temzlk nerdeyse bi aydr yapılmıyo evde sadece ufaktan toz alıyorum. Sadece yatıp uyumak istiyorum.

Ah kızlar ahh bnde tembellik diz boyu. Calışıyorum ama zorla gıdıp gelıyorum resmen. Evdede iştede hiçbi iş yapmıyrm. Temzlk nerdeyse bi aydr yapılmıyo evde sadece ufaktan toz alıyorum. Sadece yatıp uyumak istiyorum.

En son geçen aydı sanırsam annem ile ablam temizlemişti onun üzerine yaşıyoruz hala. :KK1::KK1: İşte erteleye erteleye yapıyorum yine bir şeyler ama evde dolabın içinde giyeceğim kıyafetleri bulamıyorum ama eşimin tarafını topluyorum :KK9::KK9:
Zaten kıyafetler dar gelmeye başladı toptan temizlik yapacağım dolapta. Yemek yapmak bile zor geliyor.

Aminn. İnş Allah sağlıkla kucaklarımıza alsakta rahatlasak.

Ahh o tembellik ben hissetmiyorum ama direkt tembel olduğumu kabul ediyorum. Sürekli uyuyasım var. Hiç iş demeyin bana. 4 haftadır ütülenecekler yığıldı. 1 haftadırda ütü masasının başında bekliyorlar :KK1::KK1::KK1: Rezilliği siz düşünün artık.
Pazar yarısını yaptım ama daha dünya kadar var. Bu gece yapacağım kısmetse. Umarım. :KK1::KK1:
Benim Çok yogun temposu olan
bir işim vardı. Kanamam oldu diye 2 ay önce ayrıldım işten bir sürü plan yaptım kitap Okuyacağm vs vs ama şimdi bulaşıklarI makineye koymaya Üşeniyorum. Birde doğumdan Sonra bana bakaCak Kimsem yok diye üzülülüp duruy0rum
taktım buna başka bisey düşünemez oldum:KK43:(

Hamilelere devlet ek bir para vermesi lazım. Temizlikçi göndersin evlere ya da bu ne canım. Hem 3 çocuk iste hem destek olma. :KK19::KK19:

Benim Çok yogun temposu olan
bir işim vardı. Kanamam oldu diye 2 ay önce ayrıldım işten bir sürü plan yaptım kitap Okuyacağm vs vs ama şimdi bulaşıklarI makineye koymaya Üşeniyorum. Birde doğumdan Sonra bana bakaCak Kimsem yok diye üzülülüp duruy0rum
taktım buna başka bisey düşünemez oldum:KK43:(

İyi de canım niye üzülüp perişan oluyorsun. Sana bakacak olmasın ne olacak. Sen zaten çocuğun ağlayınca kimseye emanet edemeyeceksin kendin koşacaksın. Geçenlerde bir yakınımız doğum yaptı. Kayınvalidesi yanında kaldı. Hiç bir iş yapmamış her şeyi kendisi yapmış ki bir de sezeryan oldu. hemen ayaklandı. Boşuna yapmayan biri yanında olup sinir bozacağına eşinle ikiniz hallediverirsiniz. Üzülme gün doğmadan neler doğar.

:KK9::KK9::KK9::KK9: Tamam bu gece çıkacağım tam iftar saati bak takip edin. Zaten balkonda yemek yiyoruz ikisini birden çıkarıveririm. Hamile halimle ancak bu kadar olur :KK1::KK1::KK1:

Valla ne iyi olur doğum iznini de 4 ayda 2 yıla çlkarsınlar doğumdan Sonrada eve hemşiire istiyorUz Ozamn 3 dgil 5 Çocukta yapar İnsan:))

İyi de canım niye üzülüp perişan oluyorsun. Sana bakacak olmasın ne olacak. Sen zaten çocuğun ağlayınca kimseye emanet edemeyeceksin kendin koşacaksın. Geçenlerde bir yakınımız doğum yaptı. Kayınvalidesi yanında kaldı. Hiç bir iş yapmamış her şeyi kendisi yapmış ki bir de sezeryan oldu. hemen ayaklandı. Boşuna yapmayan biri yanında olup sinir bozacağına eşinle ikiniz hallediverirsiniz. Üzülme gün doğmadan neler doğar.

Canım Çok haklısın ben hayatta hep tırnaklarimla bir yerlere gelmeye çalıştım hep pozitif güçIü Olmaya Çalıştım mesele fiziksel Olarak birinin bana bakması değil aslında annem yılın 2 ayını Almaya daki evlerinde geçirir benim doğumum Onun gittiği tarihe denk geliyor istese erteleyebilir veya gitmeyebilir ama gidecekmiş hayatımın hiçbir Önemli anında annemden manevi destek almadım anne kız Olmamız adına belki de bu son fırsattı ama onun umrında bile değil . ilk hamileliğmde 3 ay boyunca yatmam gerekti annem belki 3 kere gelmiştir yanıma• Hemde aynı mahallede Oturuyoruz. Galiba bunu kabullenmem lazım. Neyse kuSura bakmayın bu kadar içinizi kararttım hamilelik psikolojisi herhalde

benim doktor söledi kayıdını yaptır aşını ol zamanı gelmiş diye,ben ikametgah işlerinden dolayı daha kayıt bile yaptıramadım,bu gün bitti işler bunndan sonra kayıt yaptırcam,onu da ay başına kadar beklemek gerekiyoomuş diye okudum netten ama, o zaman 20. haftalarımda oluyorum...demek öle gebelik var mı diye arıyolar hee, eee aşı da da arasalar ya adem bu kadar ilgileniyolar :KK1:

Sorma öleler son iki senedir beni hamilelik var mı diye kaç defa aradılar :-) en sonda hamile kalmadan 2 ay önce aradılar eşim çıktı ona sormuşlar oda şaşırmış.
Bu aşı içinde kaç defa aradım sağlık ocagını hemşire her defasında izinde e bizi aşı için bilgilendircekmisiniz ( yani şu gün aşınız var gelin diye ) diyorum hayır siz 20. Haftada gelin dedi. :-))

Sorma öleler son iki senedir beni hamilelik var mı diye kaç defa aradılar :-) en sonda hamile kalmadan 2 ay önce aradılar eşim çıktı ona sormuşlar oda şaşırmış.
Bu aşı içinde kaç defa aradım sağlık ocagını hemşire her defasında izinde e bizi aşı için bilgilendircekmisiniz ( yani şu gün aşınız var gelin diye ) diyorum hayır siz 20. Haftada gelin dedi. :-))

anaaa şunlara bakk :) 2 sene koş peşinden ara dur, sonra siz gelin siz arayın modu hehehhe :KK1::KK1: ilginçç

X