Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

bende böle koca olunca miletin aramasın gerek yok,bana sormadan bu akşam gelin der,bana da son anda bu akşam geliyolar diye haber verir,tabi ben bi kızarım ama nafilee aynen havalr zaten sıcak,oturun da evinizde alla allaa

Ben cokk severim misafir agirlamayi ama haklısın hamissin seni onların cagirmasi daha mantıklı bizi de bu akşam eşimin arkadaşı çağırdı ama dışarıya :)

kız önceden haberim olsa bende severim,ama benim eşim kendi karar veriyo çağırıyo,bana son anda diyo ki gelecekler,panikle onu bunu hazırlamaya çalışıyorum sinir oluyorum ohh sen dışarlardaa

kız önceden haberim olsa bende severim,ama benim eşim kendi karar veriyo çağırıyo,bana son anda diyo ki gelecekler,panikle onu bunu hazırlamaya çalışıyorum sinir oluyorum ohh sen dışarlardaa

Eşim öyle bişey yapsa direk kavga sebebi olur çok uğraşma bari yaa olduğu kadar bebişi yorma

bende böle koca olunca miletin aramasın gerek yok,bana sormadan bu akşam gelin der,bana da son anda bu akşam geliyolar diye haber verir,tabi ben bi kızarım ama nafilee aynen havalr zaten sıcak,oturun da evinizde alla allaa

al bendende okadarzaten halımız yok ustune mısafır co yoruyo yawww

yalnız değilmişim meğerr,ya insan iş yapmasa da adı üstünde misafir geliyo,o bile yoruyo insanı

Kızlar bnde o dert yok ben butun akrabalara ve ailelere 2 saatlik uzaktayım. Kımse normalde cekmiyo o yolu. Ramazanda hiç çekmiyolar. Yani musafırım cok gelmz. Hep ben gıderim. Cagrırım uzak dıye kımse gelmez😀😀😀ayda yılda bir iki misafr gelir sadece😃😃hamileym diyede kumse yorulmim diye gelmz. Annmlerde gelirse ymeklerı yapar getirir. Bana sadece salata ve masa hazrlaması kalır.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ohhh ohhh bizde herkes dibimizde akraba gelse tamam ama arkadaş geliyo,daha çok eşimin arkadaşları zaten 5 aya bebiş doğacak inşallah o zaman gelin da toplu halde..

Merhabalar hamişler nasılsınız hamilelik nasıl gidiyo inşallah sıkıntısı olan yoktur. Cinsiyetleri öğrendiniz mi ben cumartesi öğrenicem kısmetse, bide normal doğum mu sezeryan mı düşünüyosunuz.
düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

allaha şükür iyiyim canımm,bi sorunumuz da yok allah nasip ederse oğlum olacak benimm ben eğer bi sorun olmasa normal istiyorum,hep hayalimdi normal doğum yapmak...inşallahh olur yaa.. sen nasılsın?

Benim annemler 15 dk lık yürüme mesafesinde. Ablamlar 25 dk lık araba mesafesinde. İkiside yemeğe gelirken yemekleri getirir genelde. Çok nadiren ben yaparım :) 3 çiftten oluşan arkadaş grubumuz var. Ramazanda onları bir tek iftara alacağım birde annem ve ablamları. Misafiri bende severim aslında ama haberli olanı Malum çalışınca ev ne kadar topluda olsa hazırlığın olmuyor. Gerçi şu hamilelikle birlikte fena saldım ev işlerini. Toparlayamıyorum

İyyim çok şükür canım. Benim kızım olucak inşallh. Bi sıkıntı cıkmazsa normal istıyorum inşallahtavöyle olur. Sen nasılsn. Kaç haftalıksın

allaha şükür iyiyim canımm,bi sorunumuz da yok allah nasip ederse oğlum olacak benimm ben eğer bi sorun olmasa normal istiyorum,hep hayalimdi normal doğum yapmak...inşallahh olur yaa.. sen nasılsın?

İyiyim çok şükür bendede hiç bi sıkıntı yok bide cinsiyetini öğrendik mi tamamdır ben bazem hamile olduğumu bile unutucak kadar rahatım :) sadece ilaçlar sinir ediyo sabahları bulantı yapıyo bide midemde yanma oluyo ac kalmaya gelmiyo :) benim ellerim çok kuruyo hatta pul pul dökülüyo özellikle sağ elim daha çok var yıkamaya gelmiyo :) Bende normal doğum istiyorum hatta araştırıyorum nasıl kolay normal doğum yaparım en iyisi pilates ve yoga yapmak çok faydası oluyomuş bakalım dvd alıcam sanırım evde calışıcam

İyiyim bende bi sıkıntımız yok bende normal istiyorum çok fayadalı herkese tavsiye ederim hatta korkmıyım diye bilgi sahibi olmak için videolarını izliyorum nasıl rahat olur diye. Şuan 16. haftadayım cumartesi öğrenicem inşallah cinsiyetini :) ilk bebeğin mi canım

aman sıkıntı olmasın hiçbirimizde maşallahh bende çok rahatım,doktor dedi ki bana ilk 3 ay rahat geçerse sonrası da zorlanmazsın diye,inşallah öle olurbenim ellerimde de kaşıntıyla bişiler çıktı hamile kalmadan önce, geçer diye bekledim geçmedi hamile kalınca d a bişi yapamadım öle duruyo kaşınıyo,soyuluyo,sert birde oralar.. aynen egzersizler falan çok iyii geliyomuş,yapmak lazım sonrasında rahat doğum için

Evet ilk bebişim. Bende 17 haftalıgm.

kesinlikle hem rahat doğum için hemde fazla kilo almamak için ebru şallının dvdleri var o kadın iyi yapıyo bu işi hiç kilo almamıştı hamileliğinde ben aldım gerçi biraz ama napalım o kadarda oluyo çalışınca her zaman dikkat edemiyosun inşallah rahat gitmeye devam eder rahat bi doğum yaparız :)

Evet ilk bebişim. Bende 17 haftalıgm.

benden bi hafta öndesin ne zaman öğrendiniz cinsiyetini? benim ilk zamanlar erkek doğuyodu içime 2li testi göstermeye gittiğimde doktor kıza benziyo dedi öyle dyincede erkeğe yoğunlaşmadım hayırlısı dedim eşimde oğlum diyodu dememeye başladı tek gitmeye öğreniyimde uğraşmıyım

allahımm o kdından hiç hazetemem,hele o tıss tıss nefes almaları anamm o kadar kilo almadan da doğum yapmak korkarım ben ben daha kilo almadım hiç,bi göbişim büyüdü...

allahımm o kdından hiç hazetemem,hele o tıss tıss nefes almaları anamm o kadar kilo almadan da doğum yapmak korkarım ben ben daha kilo almadım hiç,bi göbişim büyüdü...

Malesef nefes alıp verirken evet insanı uyuz ediyo bazen ama o iyi göründü bana. ne guzel ben ne zamandır bakmıyorum da kiloma en son 4 kilo almıştım zaten normalde de biraz kilolu olduğum için göbek falan belli değl anca 5. aydan sonra belli olur benim :) cinsiyetini ne zaman öğrendin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…