Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bebişler için katlanıcaz benım troıd sorunum yuzunden her ay kollarım mosmor narkoman gıbı 😀tahlil yAptırmktAn alıştım iğneye

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

abooww Allah yardımcın olsun o zaman. Başlarda iğne olurken ağlardım bile. şimdi yavaş yavaş alıştım ne yapalım bebişler için.

abooww Allah yardımcın olsun o zaman. Başlarda iğne olurken ağlardım bile. şimdi yavaş yavaş alıştım ne yapalım bebişler için.

aynn bı de iğneler kalın ve tırtıklı ki sorma 😀

tatlı annişler naber neler yapıyosunuz,bi sorum olucak,tetanoz aşısını kaçıncı haftamızda vurulmamız gerekiyo,doktor bana 16. haftamda aşı vaktin gelmiş bayramdan önce yada sonra yaptır dedi ama, bi zamanı var mıdır aşının?

Sağlık ocağındaki hemşire 20. Haftadaa gel dedi. Başka bir sağlık ocağına sordum orasıda 18. Haftada yapıyoruz dedi.Sağlık ocağındaki doktorun odasında duvarda gebe izleme protokoli diye bir broşür vardı ordada 12. Haftadan sonra yapılır yazıyordu.Tek doz yapıyorlarmış artık.

Sağlık ocağındaki hemşire 20. Haftadaa gel dedi. Başka bir sağlık ocağına sordum orasıda 18. Haftada yapıyoruz dedi.Sağlık ocağındaki doktorun odasında duvarda gebe izleme protokoli diye bir broşür vardı ordada 12. Haftadan sonra yapılır yazıyordu.Tek doz yapıyorlarmış artık.

öle mi yani yapılabiliyo 12. haftadan sonra,sağol canımm bi ara yaptıryım bende,çıksın aradan..

öle mi yani yapılabiliyo 12. haftadan sonra,sağol canımm bi ara yaptıryım bende,çıksın aradan..

Rica ederim canım gebe izleme prosedürünün fotoğrafını çekmiştim işe yaradı.
Bende bir kaç gündür bu iğne olayını düşünüyordum.Doktorum istrsen yaptır dedi.Doğum Steril ortamda gerçekleşeceği için sorun olmaz dedi.Bu arada bazı sağlık ocakları aramıyor "aşınız var diye " kendimiz takip edeceğiz :-)). ( gebelik var mı diye sürekli aramayı çok iyi biliyorlar ama :-)) )

Bende bir kaç gündür bu iğne olayını düşünüyordum.Doktorum istrsen yaptır dedi.Doğum Steril ortamda gerçekleşeceği için sorun olmaz dedi.Bu arada bazı sağlık ocakları aramıyor "aşınız var diye " kendimiz takip edeceğiz :-)). ( gebelik var mı diye sürekli aramayı çok iyi biliyorlar ama :-)) )

Bizim saglık ocagı arıyo. İlk ksuıt açtrmaya gttgmde bi gün önceden aradlar gıdıcgm gun aradılar. Eminim aşıdada ararlar. 😀😀ama benmkı 1 ay sonra ve ben suan 17 haftalgm. Ozamn 22 falan olucam yanı. Cok gec olmuyomu

Bizim saglık ocagı arıyo. İlk ksuıt açtrmaya gttgmde bi gün önceden aradlar gıdıcgm gun aradılar. Eminim aşıdada ararlar. ����ama benmkı 1 ay sonra ve ben suan 17 haftalgm. Ozamn 22 falan olucam yanı. Cok gec olmuyomu

pardon sibelcimm yanlış alıntı yaptımm :KK70:

Son düzenleme:

benim doktor söledi kayıdını yaptır aşını ol zamanı gelmiş diye,ben ikametgah işlerinden dolayı daha kayıt bile yaptıramadım,bu gün bitti işler bunndan sonra kayıt yaptırcam,onu da ay başına kadar beklemek gerekiyoomuş diye okudum netten ama, o zaman 20. haftalarımda oluyorum...demek öle gebelik var mı diye arıyolar hee, eee aşı da da arasalar ya adem bu kadar ilgileniyolar :KK1:

KAlın ve tırtıklı derken :KK53::KK53::KK53:

Korkma kızz :) tetanozunki incecik tek doz olmasına sevındım gecen yıl ıkı dozdu ıkıncıye gıdememiştim şimdi sil bastan olcam benı aradı saglık ocagından hemşire gelin dıye

İyi bari tek doz olması güzelmiş. Bir kere canımız acıyacak :KK1::KK1:

Korkma kızz :) tetanozunki incecik tek doz olmasına sevındım gecen yıl ıkı dozdu ıkıncıye gıdememiştim şimdi sil bastan olcam benı aradı saglık ocagından hemşire gelin dıye

İyi bari inceymiş ve tek doz. Yarın göreceğiz bakalım. Allah'ım sen koru

:KK9::KK9: Oğluşum da benim gibi tırsak olursa :KK52::KK52::KK52: Erkek adamda da tırsaklık hiç çekilmez en iyisi ben onu babasına emanet edeyim :KK1::KK1:

Selam kizlar bende aralik annesiyim. Su an 15+4teyim 2 hafta sonra 3lu testim var ve cinsiyeti netlesecek. Zaman gecmiyor :KK43: 2li testte bebis amuda kalktigi icin ense kalinligini alamamisti ayrintili ultrasona gonderdi. Oradaki de erkek dedi. Doktoruma sordugumda sacmalamis 11 haftada neyi gormus dedi. Bakalim hayirlisi saglikli ve hayirli evlat olsunlarda kiz erkek hic onemli degil. Bu arada ilk bebisim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi bari inceymiş ve tek doz. Yarın göreceğiz bakalım. Allah'ım sen koru

:KK9::KK9: Oğluşum da benim gibi tırsak olursa :KK52::KK52::KK52: Erkek adamda da tırsaklık hiç çekilmez en iyisi ben onu babasına emanet edeyim :KK1::KK1:

Olmaz annesı Allahın izniyle aynn cekılmez :) bı dgsunlarda

Arkadaşlar PsikoIoJik durumunuz nasıl ben Çok tembel hissediyorum kendimi birde bişeyleri çok kafaya takmaya başladım Umarım geçicidir:KK43:

Selam kizlar bende aralik annesiyim. Su an 15+4teyim 2 hafta sonra 3lu testim var ve cinsiyeti netlesecek. Zaman gecmiyor :KK43: 2li testte bebis amuda kalktigi icin ense kalinligini alamamisti ayrintili ultrasona gonderdi. Oradaki de erkek dedi. Doktoruma sordugumda sacmalamis 11 haftada neyi gormus dedi. Bakalim hayirlisi saglikli ve hayirli evlat olsunlarda kiz erkek hic onemli degil. Bu arada ilk bebisim...

Hoşgeldin. Hayırlı olsun. Valla saçmalamamışta olabilir. Hem bu yıl erkek yılı hemde iyi bir doktorsa erkenden anlıyorlar valla. Hayırlısı olsun.

Evet yigenlerimin dogum senesinede baktigi da cin takviminde hic bir yanilma payi yok. Walla hic inemli degil

Olmaz annesı Allahın izniyle aynn cekılmez :) bı dgsunlarda

Aminn. İnş Allah sağlıkla kucaklarımıza alsakta rahatlasak.
Arkadaşlar PsikoIoJik durumunuz nasıl ben Çok tembel hissediyorum kendimi birde bişeyleri çok kafaya takmaya başladım Umarım geçicidir:KK43:
Ahh o tembellik ben hissetmiyorum ama direkt tembel olduğumu kabul ediyorum. Sürekli uyuyasım var. Hiç iş demeyin bana. 4 haftadır ütülenecekler yığıldı. 1 haftadırda ütü masasının başında bekliyorlar :KK1::KK1::KK1: Rezilliği siz düşünün artık.
Pazar yarısını yaptım ama daha dünya kadar var. Bu gece yapacağım kısmetse. Umarım. :KK1::KK1:

X