Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızlar dün geceden beri karnımda sertlik var bu sertlik cok asagida rahimde neredeyse daha önce boyle bişey hissetmemistim normal mi yoksa bebek asagida olabilir mi böyle bişey yaşayan var mi

Kızlar dün geceden beri karnımda sertlik var bu sertlik cok asagida rahimde neredeyse daha önce boyle bişey hissetmemistim normal mi yoksa bebek asagida olabilir mi böyle bişey yaşayan var mi

ben sertlik yaşamadım da geçen hafta birden 1 gün boyunca sanki bebek çok aşağıda gibi hissettim,ertesi gün geçti sonra doktora gidince baktı sorun yok,rahim ağzı da kapalı dedi,öle rahatladım... korkuyosan doktorunu ara bi danış bence..

İkili testin temiz çıktıysa doktorunda gerek yok dediyse tatile devam.benim doktorum ikili yaptı üçlüye gerek yok dedi en kapsamlı testin ikili olduğunu söledi.Keza çevremdeki diğer hamile arkadaslarında doktoru sadece ikili yaptı.üçlüye gerek duymadı tabi ikili testler temiz olduğu için.Sana iyi tatiller dilerim hiç düşünme tatilin keyfini çıkar.

Üçlü testen sonrada ayrıntılı ultrosan var. Bebeğin organlarına gelişimine bakılıyor.

Evet cnm cok sagol oyle yapıcam ayrıntılı cok onemli dedıgın gıbı bakalım hayırlısı ne ıse o olur zaten bu cocuk bnm her ne olursa olsun dogurucam ultrasona da duzenli gırıyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallahh hakkımızda hayırlısı... 12 haftalıkken çok büyük ihtimalle erkek dedi,16 haftada da pipişi gösterdi kesinleşti yani :KK52:

Aynn cnm hayırlısı bakalım ıkısıde olsa farketmez kız erkek ama dr dedıgıne gore erkek bakalım bu ay da hamile kalanlar genelde hepsı degıl ama erkek dıkkat ettım

Aynn cnm hayırlısı bakalım ıkısıde olsa farketmez kız erkek ama dr dedıgıne gore erkek bakalım bu ay da hamile kalanlar genelde hepsı degıl ama erkek dıkkat ettım

aynen bende baktım çoğu erkek bebiş olucak :KK16:

Ben bugun 17+6yim tek cinsiyet hakkinda yorum bile alamayan biriyim :KK43: kahretsin devlet hastanelerini yasal surelerinin dolmasi gerekiuomus solemeleri ici n ozelde yokki gitsemm fff persembe gunu kontrolum bu seferde bisi demezse baska sehre gidicem hastaneye valla :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Selam kızlar ben de bugün kontrole gittim bebek büyümüş ikili üçlü testler güzel çıktı ama suyun alt sınırda artması lazım dü iç dinlen dediler yine. Su artmazsa bebek alınır vs. Dedi doktor. 18+6 çıktı haftası. Sizce çok mu riskli. Başınıza geldi mi bu haftalar bebeğin suyunun az olmadı olayı. Çok üzüldüm çünkü 15 gün önce de az genişletdi. Çok su içmiştim halbuki.

günaydınnnn :KK1::KK1: bugün çabuk bitsin yarın doktora gidicem daha cinsiyette tahmin bile öğrenemedim heyecan doruktaa :KK16:

Amin amin. Çabucak bitsin bu gün. Eşim evde izinli bu gün. Bir an önce yanına gitmek istiyorum. Ben bütün gece uyuduğum için kocama hasret yaşıyorum yaaaa :KK43::KK43::KK43:
İnş Allah sende hiç anlamazsın biter gider bu gün hemen yarın olur da koşa koşa randevuna gidersin :KK1::KK1: Biz öğrendik ya rahatız artık ama beklemek çok can sıkıcı. Öğreneyim diye 3 doktor gezdim sonunda kendi randevumda öğrendim :KK1::KK1::KK1: İnş Allah saklamaz açar da rahat rahat görür doktor :KK1::KK1: İçine ne doğuyor bu arada genelde annelerin hissettiği olur.

Amin amin. Çabucak bitsin bu gün. Eşim evde izinli bu gün. Bir an önce yanına gitmek istiyorum. Ben bütün gece uyuduğum için kocama hasret yaşıyorum yaaaa :KK43::KK43::KK43:
İnş Allah sende hiç anlamazsın biter gider bu gün hemen yarın olur da koşa koşa randevuna gidersin :KK1::KK1: Biz öğrendik ya rahatız artık ama beklemek çok can sıkıcı. Öğreneyim diye 3 doktor gezdim sonunda kendi randevumda öğrendim :KK1::KK1::KK1: İnş Allah saklamaz açar da rahat rahat görür doktor :KK1::KK1: İçine ne doğuyor bu arada genelde annelerin hissettiği olur.

teşekkürler canım içime erkek doğuyor ama o kadar çok erkek istiyorum ki duyarlılığımı kaybetmiş olduğumdan öle hissediyor olabilirim başka doktor olsa çoktan gidicemde kalkdık tek doktorun eline hak getire bakalımm ama doğuma kesinlikle başka şehiree burda doğurmak istemiyorum
seninde vaktin hemencik geçiversin kocacinin yanına gidiverirsin inşş

tatlı annişler naber neler yapıyosunuz,bi sorum olucak,tetanoz aşısını kaçıncı haftamızda vurulmamız gerekiyo,doktor bana 16. haftamda aşı vaktin gelmiş bayramdan önce yada sonra yaptır dedi ama, bi zamanı var mıdır aşının?

tatlı annişler naber neler yapıyosunuz,bi sorum olucak,tetanoz aşısını kaçıncı haftamızda vurulmamız gerekiyo,doktor bana 16. haftamda aşı vaktin gelmiş bayramdan önce yada sonra yaptır dedi ama, bi zamanı var mıdır aşının?

Bana da temmuzin 13 unde vurul demişlerdi canım aylam

Benm aşım 5 agustosta. Doktor bişey demedı. Saglık ocagında söyledıler bana aile hekımınede kaydımı yaptrrken. 3.4 haftadr kontrole gtmıyrm. En son gttgmde 19.haftads gel demişti. İki hafta sonra gıdıcem. Cok özledm bebişimi. Cokta merak edıyorumya. Zaman gecmek bilmiyoo. Bugun karnmda cık kasılmalar oldu cok şükür iyym şuanda

Belirli bi haftası yok sanırım benm 22haftalikken olacak daha cokk var..bi de iki kez yapılıyormus

Bana da temmuzin 13 unde vurul demişlerdi canım aylam

hımm benim ikametgah değişikliğim bugüün yapıldı da aile hekimi hala eski yerde görülüyo, galiba şimdiki yere gidip dilekçe doldurup öle geçecekmişim, poff hiç bitmiyo işler.

Benm aşım 5 agustosta. Doktor bişey demedı. Saglık ocagında söyledıler bana aile hekımınede kaydımı yaptrrken. 3.4 haftadr kontrole gtmıyrm. En son gttgmde 19.haftads gel demişti. İki hafta sonra gıdıcem. Cok özledm bebişimi. Cokta merak edıyorumya. Zaman gecmek bilmiyoo. Bugun karnmda cık kasılmalar oldu cok şükür iyym şuanda

anladım canımm..bende bugün yarın gideceğim sağlık ocağına ikametgah alındı da bakalım ne zamana buraya geçecek... vala bende özledim bebişimi daha 10 gün oldu, 20 gün var nasıl geçecek bilmiyorum:KK52: aman dikkat et bol dinlenn

Belirli bi haftası yok sanırım benm 22haftalikken olacak daha cokk var..bi de iki kez yapılıyormus

Hmm. Ben kaçkez yapıldgnı bilmiyrm ama kontrole gıdınce sorarm doktora. İlaçlarmda bitti. Hiçbişey kullanmıyorum şuanda

teşekkürler canım içime erkek doğuyor ama o kadar çok erkek istiyorum ki duyarlılığımı kaybetmiş olduğumdan öle hissediyor olabilirim başka doktor olsa çoktan gidicemde kalkdık tek doktorun eline hak getire bakalımm ama doğuma kesinlikle başka şehiree burda doğurmak istemiyorum
seninde vaktin hemencik geçiversin kocacinin yanına gidiverirsin inşş
Aminn. Valla ben hep kız istedim hemde çok ama baştan beri erkek olacağını biliyordum :KK1::KK1:Doktor erkek deyince hiç şaşırmadık :KK1::KK1: Allah seninde gönlüne göre sağlıklı bir bebiş versin.
Ben sağlık ocağı randevuma gidemedim. 3 hafta geçti neredeyse gideyim bari de aşımı olayım. Bana tarih vermemişlerdi. biz ararız sizi dediler. Aramadılarda geç kalmayayım birde.

X