Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Calişirken pek dinlenemiyrm mlsf. Ama yormuyrm en azndan kndnimi. Dunden berı rahatsz karnm. Hep bi kasılmalar var. Yanmda ebe arkadasm var normal diyo.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben sağlık ocağı randevuma gidemedim. 3 hafta geçti neredeyse gideyim bari de aşımı olayım. Bana tarih vermemişlerdi. biz ararız sizi dediler. Aramadılarda geç kalmayayım birde.

evet vurul tabi, banda doktor bayram öncesi veya sonrası vurun dedi, yani 19-20. haftalarda denk geliyo...

Calişirken pek dinlenemiyrm mlsf. Ama yormuyrm en azndan kndnimi. Dunden berı rahatsz karnm. Hep bi kasılmalar var. Yanmda ebe arkadasm var normal diyo.

hımm normal diyosa dmekki ciddi bişi yoktur.. geçer inşallah

iyiyim çok şükür, kalçama arada bi batma oluyo başka bi sorun yok.. 17+2 olduk bugün, siz kaç oldunuz bakalım ana-kız

Bizde yarınn 17 oluyoruz teyzesıı. Ama kızım buaralar hiç kımıldamıyo.

Bizde yarınn 17 oluyoruz teyzesıı. Ama kızım buaralar hiç kımıldamıyo.

maşallahhh benimki de öle çikolata yiyom sırf hissedeyim diye ama tık yok, belki de ufak tefek oluyo ben anlamıyorum

Kızlar doktorumuz ve sağlık ocağındaki hemşiremi aradım ve tetonaz aşımı Cuma günü yaptırmaya karar verdik ama korkarım ben aşıdan yaaaa

Ebe arkadaşın normal diyorsa o zaman kafana takma canım. Vücut komple değişiyor resmen her yerimize bir şey olabilir ve hepsi gebelikten

Ebe arkadaşın normal diyorsa o zaman kafana takma canım. Vücut komple değişiyor resmen her yerimize bir şey olabilir ve hepsi gebelikten

Evet cnm bebişlermz için dayanıcaz mecburen.

Ben hamile degılken yaptırdım kolumdan bır kere ıkıncıye gıtmedım kızımın aşı gunuydu ona bak aşı acıtmıyo dıye ıspatlamk için kasa yapıldıgından agrısından uyumamıştım ama yaptırcm bnde hemşire aradı bu haftalarda olması gerek bı yerden bır hastalık kapmamak için Allah korusun

Evet cnm bebişlermz için dayanıcaz mecburen.

hadi yaaa, kız korkma bebiş için dayan bu minik acıyaa

Evet yapılması gerekmiş. Hemşirem geldiğinde testlerini de yapalım dedi. İyi dedim ikisi bir arada çıksın 2 kez batırcaklar o iğneyi
Ama olsun bebişlerimiz için katlanıcaz

Evet yapılması gerekmiş. Hemşirem geldiğinde testlerini de yapalım dedi. İyi dedim ikisi bir arada çıksın 2 kez batırcaklar o iğneyi

brinci batınca ikinci pek sorun olmaz,sorun ilk batmada

Bebişler için katlanıcaz benım troıd sorunum yuzunden her ay kollarım mosmor narkoman gıbı 😀tahlil yAptırmktAn alıştım iğneye

slm canlarrrr
yazamıyorum uzun zamandır işler baya yoğun ewe gidincede yorgunluktan yemek bile yapasm gelmiyor karpuz peynr le idare etmeye çalşıyırumn içim buz gb şeler istio 16+4 olduk cinsiyet hala öğrenemedk rutin kontrolüm haftaya ama bi yer keşfettim arkadaşlarımın tavsiyesiyle renkli ultrason dayanamayıp yarın belki giderim ne yapsam bilemiyıorumm artık bebişimin adıyla hitap etmek istiorum szce haftayı bekliim mi yarın gideyim mi renkliyeeee
bende durumlar böle... szlerde ne var ne yok... uyuzzcann sen naptn oğlun oluyordu dimi senin bi şikayetn warmı nasl gidio

ben ilk sağlık ocağına bilgi vermek amacıyla gttğimde 20. hafta demişlerdi senle muhtemeelen yakınız benmde bayram dönüşüne denk geliyor şuan 16+4 üm

ama bebişin de seninde ihtiyacı var yemeye,onlarla geçirme yemeği... evet benim oğluşum olucak allahın izniyle şikayetim yok canım sade sağ kalçama ayakta durunca iş yapınca arada batma oluyo ama hafif...

ben ilk sağlık ocağına bilgi vermek amacıyla gttğimde 20. hafta demişlerdi senle muhtemeelen yakınız benmde bayram dönüşüne denk geliyor şuan 16+4 üm

aynen bende ya hemen öncesinde yada hemen sonrasında yaptırmayı düşünüyorum..maşallahh 16+4 olmuşsun, ama cinsiyeti öğreneysin iyiydi 4. aya girilmiş artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…