Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aynen yaaa bende alıştım tınnn diyorum onlaraa
bende tın diyorum çünkü ilk doğumdan zaten çatlamıştım badem yağı kullanıyorum şimdide yeni başladım sayılır aklıma geldikçe sürüyorum daha çok çatlamsın diye , çünkü bayaca kendilerini toparlamışlardı çok dikkatli bakınca beyaz görünüyolardı o zamanlar niye kullanmamışım bilmiyorum gerçi on yıl öncesinden bahsediyorum hiç doktora gitmeden çocuk doğurdum sadece sağlık ocağına gidiyorum o kadar
Benmde birtek popoda var mlsf. Alıştım onlara artık. 😀😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
alışın alışın çok fazla yırtılmadıkça problem olmuo bikini bile giyiyorumm bu sefer daha fazlsı olmaz sanırım
geçen ay benimde aynı öleydi ama geçiyo artık pek kalmadı çenemde tek tük ergenken bende hiç çıkarmadım geçen sene doğum kontrol hapını bırakınca suratımda bakacak yer kalmamıştı ne kullandımsa fayda etmedi en son ballı gliserrinli sabun aldım onunla sabah akşam yüzümü yıkadım hemen değilsede bi kaç ays onra sonuç aldım ciddi derecede değil ama mutlu olacak kadar vardı geçen ay çıkmaya başlayınca tekrar hemen sabunumu kullandım geçiverdi bi haftada isterseniz deneyin
aaaa o iz kalması bende de var malesef,esmer olduğum halde belli oluyo çok bende sıkıyorum,eşim her ne kadar sıkmama kızsada
izlere çare bulamadım malesef ben bidiklemeyi çok severim doğru değil ama
aynen ya ben çok yol yürüyünce baldırlarımda bi zonklama hissediyorum oturduğumda çokmu fazla yürüyoruz acaba ki ya günde 2-3km yürümeye gayret ediyorum ama
canım hiç canını sıkma canım benim tanıdık bi arkadaş vardı ikilisi de üçlüsüde hiç ii çıkamdı oda çok tereddütte kaldı yaptırsammı diye ama onun görümcesi %85 raporlu olduğu için olma ihtimali var diye düşünürek yaptırdılar neler geçirdiler ama sonuç tertemiz çıktı cin gibi afacan maşallahh hiç canını sıkma düşük tehlike oranıuda çok düşük hatta doktorun belki söylemiştir bebek kiminde normalinden yukarda oluyo mesela benimkisi öle yada aşağıda eğer aşağıda değilse bebeğin hiç korkma çünkü düşük tehlikesini atlattığın haftaların geride kaldı bence yaptır için rahat etsin ben bişey çıkacağını sanmıyorum özelliklede akrabalarda yoksa ve akraba evliliği değilseniz riskin çok düşük tatlım o testler sadece tahmini biliyosun sıkma canını allaha dua et sadece dualarımız seninle tatlım allah kimseyi evladıyla sınamasınn
Bu arada günaydın demeyi unuttum
Günaydınlarrr güzel annişler
günaydın milletttt
normal de ilk haftlara göre biraz normalin üstünde almışsın bence ama kilon o kadar azki iide olmuş bundan sonra normal almaya devam et bence dikkat et bendede iştah kapanıklığı var ilk aylarda daha güzel yiyordum doktora dedim iştahım yok yiyemiyorum dedim ilk haftalarda normal dedi ilk haftasımı kalmış nerdeyse yarı olacak bilemediem valla bişi öğrenirsen banada çıtla

Rica ederim tatlım ama susayacanın yazdıklarını da oku bak fazlası kabızlık yapıyormuş Dengeli gitmek gerekirmiş.

Tamm abartmadan denerim bıraz. Yınede doktorumu aramak isterım. Bakalım o ne dicek. Cunku cok sık oluyo nerdeyse her gece oluyo.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Denemem mi iş çıkışı aktardan alayım da bir deneyeyim. Bıktım şu sivilcelerden Her yerim minik minik bende çok oynarım o yüzden hiç geçmiyor ya zaten

amannn karıştırınca daha berbat oluyo yaa

şükür rabbimee 3 lü testimizde normal çıkmışş kızlarrr içim rahatladı yaaa

ayyy bende en çok onu bekliyorum 31 temmuzda da benim 4 boyutlu ultrason var,inşallah herşey yolunda gider bebişlerimizin 1 hafta var aramızda demek

İnşallah tatlım

evet canım =)

ben bugün ana sağlığada gittim kan idrar verdim ağustosun 2 .haftası tekrar gitcem aşım varmış =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…