Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Günaydın, günaydın guzel anneler .. Bende de ilk zamanlardaki iştahım azaldı. Ama ilk zamanlarda da abartı Yeme isteğim vardı .. Eskiden hergın yumurtam yiyen ben şimdi yemek istemıyorum .15 haftalığız ve 55 kilo hamıle kalıp 59 a vurdum :) birde birşey sorucam sol omzumda leke gibi izler olmaya başladı bu tarz sorunu olan var mı acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benimde öyle oluyor acaba bebş büyoyor onun için mi ki

Tabi buyuyo ondan olabilir. Ben her kontrole gıttgmde ciddi buyume farkı goruyorum artık. Bı haftada okadar gelişiyo değişiyolarkı maşallahh bebişlerimize😀😀

Günaydın, günaydın guzel anneler .. Bende de ilk zamanlardaki iştahım azaldı. Ama ilk zamanlarda da abartı Yeme isteğim vardı .. Eskiden hergın yumurtam yiyen ben şimdi yemek istemıyorum .15 haftalığız ve 55 kilo hamıle kalıp 59 a vurdum :) birde birşey sorucam sol omzumda leke gibi izler olmaya başladı bu tarz sorunu olan var mı acaba

günaydınnn :KK3: omzun açık kıyafet giyiyo musun,güneşe çıkarsan çok durunca leke de olabilrr

benimde öyle oluyor acaba bebş büyoyor onun için mi ki

Maşallah ne guzel ben 15 haftalığım ama hiçe hissedemiyorum. Çikolatada cok sevmediğim için yemiyorum sizlerden duyunca hoşuma gidiyor maşallah sizin kuzulara ben gecen bi göbeğimin altında bi atma gibi hissettim bişiler ama farkedemıyorum gaz mı be dıye :KK43:

günaydınnn :KK3: omzun açık kıyafet giyiyo musun,güneşe çıkarsan çok durunca leke de olabilrr

Ahh ahhh bam telime dokundun :) bu sene tatile falan da gitmedik daha öyle bi ihtimalde yok omuzlar güneş görmedi daha zaten omuzunda arka kısmı gibi leke olan yerler :/

Ahh ahhh bam telime dokundun :) bu sene tatile falan da gitmedik daha öyle bi ihtimalde yok omuzlar güneş görmedi daha zaten omuzunda arka kısmı gibi leke olan yerler :/

ahh ahhh bende gidemedim,bari köye gidip orda denize girseydim ona da razıydım ama olmadı ühühü ühühü :KK1: alla alla omuzda neden leke olsun ki ilginç :KK53:

ahh ahhh bende gidemedim,bari köye gidip orda denize girseydim ona da razıydım ama olmadı ühühü ühühü :KK1: alla alla omuzda neden leke olsun ki ilginç :KK53:

Bende merak ettim kaşınma falan yok 19unda kontrolum o zaman sorarım artık :KK43: bu arada ohh koyun öyle denize girilecek gibiyse büyük şans çalışıyormuşun bılmıyorum ama inşsllah gidersin

Bende merak ettim kaşınma falan yok 19unda kontrolum o zaman sorarım artık :KK43: bu arada ohh koyun öyle denize girilecek gibiyse büyük şans çalışıyormuşun bılmıyorum ama inşsllah gidersin

evet doktora sor o belki bi ilaç falan verir... ooo köy sahil kesimi yaa samsun olunca normal değil mi deniz olması :KK1::KK1: yok canım çalışmıyorum ben... ramazandan sonra giderim herhaldee :KK16:

tabiki paylaşırım Allah günah yazmasın sütü de hiç sevmiyorum. peyniri yoğurdu biraz fazla yemeye çalışıyorum artık. ben eskidende iştahsız biriydim zaten çok zayıftım hep.. daha yeni yeni normal bi kiloya geldim. bebek için korkuyorum ya dr da hiçbişey vermedi ek olara. bi kan hapı kullanıyordum zorla en son gittiğimde dedim ek ne kullanayım dedim bence gerek yok ama istersen balık yağı kullan dedi onu kullanıyorum artık. korkuyorum ya bebeğimi besleyemezsem diye.

günaş kremi hakkında bi bilgim yok,ama hepsi de kullanılmaz benceee

Meraba bana doktorum güneşten korunmak için solante 50+ önerdi lekelenmeye karşı iyi bir kremmiş bunu kullan dedi birde alternatif olarak sebamed 50+ dedi güneş kremi seçiminde dikkatli olunmalı bence

Meraba bana doktorum güneşten korunmak için solante 50+ önerdi lekelenmeye karşı iyi bir kremmiş bunu kullan dedi birde alternatif olarak sebamed 50+ dedi güneş kremi seçiminde dikkatli olunmalı bence

merhaba, aynen doktorun önerdiklerini kullanmak en doğrusu bencedee...

İnşş canm cok sagolll bilgilerın için

Doktorumu aradım bi magnezyum ilacı varmış onu verdı kramp için. Bir hafta kullan sonra agrın olunca kullanırsın dedi. Bakalm bu akşam rahat uyurum inşallah

X