Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Devlette dogru duzgun ilgilenmiyolarki cnm. Ben bikere öylesine bebişi gormeye gıtmiştım bidahada devlete gtmedim. Ne tarafta oturuyosun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben bebeğimi hiç göremedim daha. 20 saniyede kendi bi bakıyor...okadar...adanadan geldim buranın yabancısıyım...

Maltepe de oturuyorum cnm ya

ben bebeğimi hiç göremedim daha. 20 saniyede kendi bi bakıyor...okadar...adanadan geldim buranın yabancısıyım...

Maltepe de oturuyorum cnm ya

Hmm bende istanbuldaym. Ama avrupa yakasnda. Tanıdıklar var maltepede sorarım onlara bı. Devlet oyle mlsf cnmya. Hiç ilgilenini gormedim daha ben.

Hmm bende istanbuldaym. Ama avrupa yakasnda. Tanıdıklar var maltepede sorarım onlara bı. Devlet oyle mlsf cnmya. Hiç ilgilenini gormedim daha ben.

çok iyi olur...teşekkürler...her özele de gidilmiyor burda...bide fiyat farkları var...aynı hastanede doktorlar aynı uzmanlık ta ama isimlerine göre müayene ücreti değişiyor...

Maltepe universıtesı hastanesı varmış cnm. Orayı soyledı kuzenım. Netten falan bi araştr istersen. Universıte hastanelerı genelde cok ilgili oluyo.

çok iyi olur...teşekkürler...her özele de gidilmiyor burda...bide fiyat farkları var...aynı hastanede doktorlar aynı uzmanlık ta ama isimlerine göre müayene ücreti değişiyor...

Evet oyle bende ilk doktorumu degıstrdm 100 lira ücret alıyodu. Hiçte ilgilenmiyodu bişey anlatmıyodu. Şimdi baska hastaneye gıdıyorum. Kadın 40 lira alıyo her gıttgmde en detayına kadar anlatıyo herseyı. Cokta ilgileniyo.

ins bende bulurum öyle bi doktor

Dr dan geldim...Sukur cnm iyi bebis boş kuruntu yapiyorum iste cisiyetimizede kiz dedi kizmi dedim evet kizzz dedi...
sona on gun sona cinsiyete yine bakalim dedi..bende anlamadimmmmmmmmm
Bak iyiymiş işte boşuna evhamlanıyoruz. Rahatlamışsındır birde ekranda görünce. Ohh ne güzel bir kız daha Gerçi pek emin olamamış anlaşılan Sağlıklı olsunlar da 10 gün daha beklicen artık. Benim şafak 24 Tee 24 temmuzda gidicem 4 boyutlu çektirmeye
Ohh MaşAllah Sende gördün bebişini. ERkek olduğunu da garantiledin artık. İnş Allah sonuçların da tertemiz çıkar. Say bakalım şimdi 30 dan geri. Allah sabır versin
aynen canım sor göstersin birde,benim eşim görmeden inanmam diyodu bugün dedi doktora gösterin pipiyi diye doktor da gösterdi,ancak öle netleştirdi erkek olduğunu
Burda cinsiyet değişen olunca ister istemez tereddüt ettik. Bende görmeseydim pipisini oğluşumun olacağına inanmazdım. Çok şükür gördük değişmez artık heralde. Ben ona ciciler aldım değişmesin. İsmini bile koyduk biz

Aynenya.eşim en son videoya cekmiştı. Onu izliyorum hep özledikçe

evet çok iyi oluyo,benim eşim ilk gittiğim günden itibaren çekti videoya görüntüsünü,hem hatıra kalacak hemde özledikçe bakılıyo iştee

yok yaw pipi görünce değişmez sanırım daha, boru mu bu pipi ciciler de almışş isim de koymuş,bi doğmasını beklemek kalmış ohh

yok yaw pipi görünce değişmez sanırım daha, boru mu bu pipi ciciler de almışş isim de koymuş,bi doğmasını beklemek kalmış ohh

Annemlerin mahallede birisinin 8 ayda kıza dönmüş o yüzden tereddüt ettim ama yok ya o pipiydi pipi
Evet hayırlısı ile gelsinler inş Allah

Kızlar bişey sorcam. Ya şimdi ben beniş 15 haftanın içindeyken gıttım doktora kız dedı cıkıntı yok dedı. E degışme ihtimali varmıki. Yani erkek olsaydı 15 haftaya kadar cıkıntı falan olmazmıydı sonuçta ufak degıl yani bebiş. Cinsiyet konusunda emin olmak için kendı kendime bişeyler düşünüyorum buda mantıklı geldi😀😀😀

15 haftalıktan daha önce gidenlerin bile belli olduğuna göre normal şartlarda erkek olsaydı çıkıntıyı görürdü. Demek ki kız
Daha neler neler düşünüp teoriler üreteceğiz bakalım

15 haftalıktan daha önce gidenlerin bile belli olduğuna göre normal şartlarda erkek olsaydı çıkıntıyı görürdü. Demek ki kız
Daha neler neler düşünüp teoriler üreteceğiz bakalım
Heh bende o mantıkla düşündm. Sonuçta erkeklerın kıza gore dahada erken belli oluyo cindiyetı. Onlarda bi cıkıntı var sonuçta😀😀😀hehe. Ay napimya kendi kendimi rahatlatmaya calışıyorum işte kızımla ne hayaller kurduk neler neler pilanladık biz. Allahn izniyle😀😀

Annemlerin mahallede birisinin 8 ayda kıza dönmüş o yüzden tereddüt ettim ama yok ya o pipiydi pipi
Evet hayırlısı ile gelsinler inş Allah

aminn canımm valaa çıkıntı dedi aha pipi ucu dedi bunlar hayaları dedi, bu görüntüden itibaren kıza dönüşmek zor olsa gerek

Hayal kırıklığına uğramak çok kötü. O kadar kızım diye sevdin. Daha anne karnında cinsel kimlik karmaşası yaşamasın
aminn canımm valaa çıkıntı dedi aha pipi ucu dedi bunlar hayaları dedi, bu görüntüden itibaren kıza dönüşmek zor olsa gerek
KEsinlikle kendin de görünce daha net oluyor her şey. Değiştirmeyiz biz oğluşlarımızı bu saatten sonra

aynenn değişmek yok böle devam pipişlerlee

inanirim cnm, birdahaki gitiginde sekerli birseyler ye en iysi cikolata ye :) kana cok cabuk geciyor tatli, bebegin o zaman kipir kipir olur insAllah
Yedom kiz yemem mi kahvaltida recel gormeden de cikolata yedim ama fayda etmedi bole seyler icinde masraf yapip baska sehre doktora gitmek istemiyorum sonucta herseyi normal diyo
insallah amin canimmm
Canım her bebek aynı olmuyor ki. Benim kide öyle anlattıkları kadar kıpır kıpır değil. Ama sağlıklılar çok şükür. Bir problem yok. Üzülme boşuna.

sagolun kizlar yaa :) artik umutlar haftaya bakalim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen canımm çikolata ye,benim randevu kağıdıma kadın not aldı gelmeden 1 saat önce çikolata yenecek diye,4 boyutluya gircem de hareket etsin diyee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…