Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İşte susarak duramıyorum mlsf en son soylicemi başta soyluyorum tutamıyorum kendimi. Benm yanmda onlarla telde konuşması bile beni çok rahatsz edıyo. Cunku acaba dolduruyolarmı. Yıne neyden dert yanıyolar dıye içim içimi yiyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm aslnda oda bana bişey demiyo konuş gelsınler falan dıyede zorlamıyo. Ama ben eşimin onların üstüne bukadar düşmesini amlamıyorum. Cunku cıkarcı binanne baba. Sevgı falan degıl anlatabiliyomuyım. Sinirleniyorum açıyorum agzımı. Bana hiçbizaman onlar haklı sen hakszsın demedi. Sadece cahıldr onlar alttan alalım sende içindeki kini atmaya calış cabala biraz dıyo okadar.

Meraba annişler Şimdi kontrolden geldim doktorum vazgecti 3 lü taramadan ,168 gr geldi kızım.doktor ismini sordu bize kal geldi bir daha geldinizde isim istiyorum dedi. Acil isim konusunda yardım gerekli.Güzel anlamlı ve farklı olsun istiyorum.Boyunu ölçemedi bizim kız ayaklarının üzerine oturmuştu.kafa ölçümü yaptı güzel dedi.allahım hep böle iyi gitsin.1 ay sonra ayrıntılı ultrasonda tüm organlarına bakcaz dedi doktorumuz bende dedimki 1 hafta sonra gelsem kızımı görsem dedim tamam gel dedi çünkü bayramdan sonra ayrıntılı ultrason.Doktorumu çok seviyorum )

Bu arada çatlak kremini sordum.kendi kullandığı kremi önerdi bende eczacıma sordum onunda kızı kullanmış çok memnun kalmış.Lekelenmeye karşı krem verdi.çatlak için badem yağı ve bebe yağını çok fazla sıcak bakmadı tüylenme yapar dedi. Vitamin ve demire doğuma kadar devam dedi.Birde kullandığınız el yüz kreminde paraben olmamasına dikkat edin dedi.Bugün baya sohbet etmişiz biz doktorla )

Çok iyi anlıyorum sevdiklerinden değil ne çıkarımız olur onun peşindeler. Ama eşin bunun farkında mı ki. Sanmıyorum. Zaten sende ipleri koparanda eşinin yanında farklı sana farklı davranmaları heralde. Birde insan oğluna hiç mi değer vermez diye düşündürüyorlar. Hala senden ailesine karşı anlayış beklemesi hata... Eşini doldurmaları çok fena ne kadar dolduruşa gelmese de. sizin huzurunuzu çok fena bozuyorlar hemde hamileyken. ahh Allah'a havale ediyorum bu insanları. Hamile bir kadını üzmekten ne zevk alırlar anlamıyorum. Sen bak evladın mutlu mu huzurlu yeter de çekil kenara karışmakta ne Çok sinir oldum ben yaa.

Acil isim aramaları başlasın o zaman iyi olmanıza çok sevindim. Doktorla iletişim çok önemli zaten.
İsmi nedir kullandığı kremin. ohh Allah muhabbetinizi arttırsın

Acil isim aramaları başlasın o zaman iyi olmanıza çok sevindim. Doktorla iletişim çok önemli zaten.

İsmi nedir kullandığı kremin. ohh Allah muhabbetinizi arttırsın

Masallah masalah valla doktorum çok iyi. Kremin ismi Phytolastil gel 100 ml ve 200 ml olanı varmış.bu çatlak oluşumunu engellemek için, yüzdeki lekelenmeyi önlemek için güneş kremi olarak solante pregna spf 50+ çatlak kremi hergün kulkanılmalıymış şimdiden başla dedi

İşte bide beni düşün nekadar sinir oluyorum. Ama onlara sorsan hıcbişey yapmıyoruz derler. İnan her onlara ah ettgmde ahım tutuyo evlendgmzden berı boyleler. Bende allaha havale ettım sma bi gün bi ah ettım hala cekiyo babası. Cunku cok canımı yaktılar. Benimde haksz yerlerm vardr oda ne kendimi tutamayıp kotu sozler soylemek. Kendimi bozmak oldu. Ama pişmanmıyım asla. Yıne olsa aynısını yaparım. Oyuzden karsıma cıkamıyolar. Gözüm gercekten karadır bıde haklıysam

Bana bu kremi verdı catlak için doktor. Kullanıyorum şuan

ZAten üzdükleri insanın ahını alırlarsa toparlanamzlar. Bu herkes için öyledir. Boşa dememişler Alma mazlumun ahını diye .
Altta kalsaydın daha çok üzerine gelirlerdi ki. En iyisini yapmışsın.
Bana bu kremi verdı catlak için doktor. Kullanıyorum şuan

Genelde herkes bu lierac kremini kullanıyor. Ben daha almadım. Zeytin yağı çok güzel nemlendiriyor. Ona devam ediyorum da. Popom başa bela oldu

Aynen benimde ilk popoda basladı catlak. Ufak cızgıde olsa gordukce moralim bozuluyo

Aynen benimde ilk popoda basladı catlak. Ufak cızgıde olsa gordukce moralim bozuluyo

Ufak ufak ama sayıca fazlalar. Ben 3 aydan beri zeytin yağı ile yağlanıyorum ama popomun çatlayacağı aklıma bile gelmediğinden oraya sürmedim. Sağolsun oda hemen gösterdi farkını. Doktorum katı kakao yağı al onu sür diyordu. Bu akşam aktardan onu alıcam.

Hmm dur bende denim onu

Tatlım hayırlı olsun bebişin. İnş hep böle güzel haberler duyarsınız.
İsim konusu da bence çok özel bir konu. Eşin ve senin ortak fikrin olmalı ve içinize sinen bir isim olmalı. Allah nasip ederse benim kızımın adı Şevval olacak. Daha doğrusu kızımın adı Şevval ve dünyaya gözlerini açacağı günü bekliyor :)
Şevval ismi benim hep aklımda olan bir isimdi. Bir Kızım olursa adı Şevval olmalı derdim hep. Rabbim nasip etti bunu bana.
İnş. Herkes gönlündekini yaşar. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

AAAA adaş mı olacaklar. Hayırlısı olsun canım. Çok kolay karar verdik bizde.

evet adaş olabilirlerr bende ilk görünce çok beğendim,özellikle anlamı çok güzel...o zamana kadar eşim bi isim bulmazsa ki inşallah bulmaz eymen olur allahın izniyle

Bende 1 aydır lierac kullaniyorum ve eczacının tavsiyesiyle aldım. Kullandım ve cok memnun kaldım en iisi bu dedi. İnandım bende. Bakalim ins. Güzeldir de boş yere vakit harcamiyorumdur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lierac çok pahalı ama kullananlarda memnun birde pregnacare var bu interntte 27.50 buda iyi bir kremmiş ben şuan arastırıyorum lierac 200 ml+200ml var fiyatıda cok uygun getirtip deniycem

Teşekkür ederim canım .bu isim konusunu konuşma zamanımız geldi ama benim eşimde tık yok.Eşim bugün benden bekledi ama bende kararsızım kafamda hep melisa ismi vardı ama suan kararsızım birde irem var. Aklına gelen isimleri yazarsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…