Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Uyuzcandan hala hbr yok adini bilmiyomda evi tasiyo sanirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende merak ediyorum valla. Doktora gideceğim dedi bir daha sesi çıkmadı. Ev taşıma telaşıda var doğru :KK28:

Gelsin kulagını çekerız niye bizi habersiz bıraktın dıye😃😃😃hehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet kızlar bende merak ettimm deliyii:KK70: fırsat bulunca yazarım dedi ana bence bulamadı ev taşımak zor yaa.dr a da.gidecekti ne yaptı acaba:confused:

merhaba kızlarr:21:

bende sızdenım inşallah aralıkta gelıcek bebiş.bu haftada cinsiyeti belli olan varmı ? ben yarın dr gıdıcem cok merak edıyorum soylıcekmı dıye:18:

Zaten cok duygusal biriydim şimdi iki katı oldum sadece😃😃hehe

Burcun Balik? hihihi bende cok duygusalim, ilk baskarda senin gibi tavan yapmisti ama artik mutluluk hormonu arti galiba herseye gülüyorum :))

hehe :) bebiş sıkıya gelemiyor babasını kiskaniyorr.. Babaların pabucu hoooop dama... Biz babamızı fazla görmüyoruz ysa bebiş dee şimdilik sıkıntı yapmıyor.. :KK66:
Haha evet papuçlar dama :KK1: Belki de çocuklarını çok severler bizim papuçları onlar atar dama :KK9::KK9:
Evet kızlar bende merak ettimm deliyii:KK70: fırsat bulunca yazarım dedi ana bence bulamadı ev taşımak zor yaa.dr a da.gidecekti ne yaptı acaba:confused:
Evet ev taşımak gerçekten zor. :18: Birde hamile hamile Allah yardımcısı olsun. Ben 2,5 yılda 3 ev değiştirdim de gerçekten zor :KK14:
merhaba kızlarr:21:

bende sızdenım inşallah aralıkta gelıcek bebiş.bu haftada cinsiyeti belli olan varmı ? ben yarın dr gıdıcem cok merak edıyorum soylıcekmı dıye:18:
Hoşgeldin. Hadi bakalım cinsiyeti öğrenirsin belki yarın. Haberlerini bekliyoruz.
Hehee:) çıksın ortaya
Valla ben değilim. % bile demedi. Oğlana benzettim ama bana güvenme dedi resmen ya :KK43: (Kendi doktorum değildi :KK9: hatta kadın doğum uzmanı bile değildi :KK9: İkili tarama için ultrasonu çeken radyologtu :KK1:)

kızlar günaydın
bi şi sorucam sizde de aynı oluyor mu diye
dün gece sol tarafıma dönüp uyumuşum gece kasıklarımda büyük bi ağrı ile uyandım sonra düz yattım bi 10 dk daha sürdü kasığımdaki ağrı böyle ağrılar sizdde de oluyor mu ?

Haha evet papuçlar dama :KK1: Belki de çocuklarını çok severler bizim papuçları onlar atar dama :KK9::KK9:

Evet ev taşımak gerçekten zor. :18: Birde hamile hamile Allah yardımcısı olsun. Ben 2,5 yılda 3 ev değiştirdim de gerçekten zor :KK14:

Hoşgeldin. Hadi bakalım cinsiyeti öğrenirsin belki yarın. Haberlerini bekliyoruz.

Valla ben değilim. % bile demedi. Oğlana benzettim ama bana güvenme dedi resmen ya :KK43: (Kendi doktorum değildi :KK9: hatta kadın doğum uzmanı bile değildi :KK9: İkili tarama için ultrasonu çeken radyologtu :KK1:)

aynen bende taşınıcam 4.yılda 4.evim olacak her yaz bi ev heh aynen doktor banada öle dedi kahve falı bakmak gibi olur heveslendirmiim bidahaki ay net sölicem kesin dedi hadi bakalım benim tam bi ay sonra bi dahaki kontrol :KK43: en geç ben öğrenicem demekki neyse günaydın bu arada :KK3::KK3:

aynen bende taşınıcam 4.yılda 4.evim olacak her yaz bi ev heh aynen doktor banada öle dedi kahve falı bakmak gibi olur heveslendirmiim bidahaki ay net sölicem kesin dedi hadi bakalım benim tam bi ay sonra bi dahaki kontrol :KK43: en geç ben öğrenicem demekki neyse günaydın bu arada :KK3::KK3:

üzülme bende geç öğrenicem :KK43: 16. haftada kontrolümüz öncesinde gelme dedi :KK43:

kızlar günaydın
dün gece sol tarafıma dönüp uyumuşum gece kasıklarımda büyük bi ağrı ile uyandım sonra düz yattım bi 10 dk daha sürdü kasığımdaki ağrı böyle ağrılar sizdde de oluyor mu ?

elbette oluyo ama ben çok önemsemiyorum aşırı sancı olmadıkça çünkü doktor çocuk çok yukarıda oluşmuş çok güzel ne düşük nede erken doğum riski görünmüyo dedi bide ikinci hamileleiğim benim daha ne sancılar ağrılar geçecek bunlar gayet normal rahminiz genişliyo çünkü çok aşırı olmadıkça takılmayan fazla he tabi bide kanamanız olmadıkça onun dışında sorun yok :KK8:

elbette oluyo ama ben çok önemsemiyorum aşırı sancı olmadıkça çünkü doktor çocuk çok yukarıda oluşmuş çok güzel ne düşük nede erken doğum riski görünmüyo dedi bide ikinci hamileleiğim benim daha ne sancılar ağrılar geçecek bunlar gayet normal rahminiz genişliyo çünkü çok aşırı olmadıkça takılmayan fazla he tabi bide kanamanız olmadıkça onun dışında sorun yok :KK8:

bende önemsememeye çalışıyorum ama nefesimi kesecek derecede oldu dün.. diğer kasık batmalarım ani gerilmeler hep var endişelendiriyor beni bi de kızdığım nokts doktorum bu ağrılarımı sorunca sesini çıkarmıyor olmaması gerek diyor geçiyor.. başka bi cerraha sordum ben karnımdan ameliyatlıyım koca bi kesiğim var göbek deliğimden vajinaya kadar.. o da o dikişler geriliyor diyor iç kısımları
sağolasın cevap verdiğin için içim rahatladı yeminle.. böyle uzun süreli bi tarafa yatınca da oluyor mu sizde ağrı?

kızlar günaydın

Evet canımya banada ilk defa dün akşam oldu uzanıyodum kslkıcaktm bianda sol kasıgıma ıgneler batıyodu resmen.ılık bi duşa gırdım oyle rahatladım

X