Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende merak ediyorum valla. Doktora gideceğim dedi bir daha sesi çıkmadı. Ev taşıma telaşıda var doğru :KK28:

Gelsin kulagını çekerız niye bizi habersiz bıraktın dıye😃😃😃hehe

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar bende inş aralık annedi olucagım 11+1 iriz bizde haftaya cıma kontrolum var inş rabbim saglıklı kucagımıza almayı nasip eder

Bizin cinsiyetler bi dahaki aya artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O biay nasıl gecer ya.ben ikili testı baska bi hastanede yaptrcam sonucu bi hafta sonra verseler.ikinci haftayada kendi doktoruma gosterıcem .yani üç hafta sonrada ogrenirim inşallah.

Bizin cinsiyetler bi dahaki aya artik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O biay nasıl gecer ya.ben ikili testı baska bi hastanede yaptrcam sonucu bi hafta sonra verseler.ikinci haftayada kendi doktoruma gosterıcem .yani üç hafta sonrada ogrenirim inşallah.

Malesef hala bekliyoruz işte :KK52: Hepimizin ertelendi. 18 gün sonra kontrolüm var. Geçer mi bu 18 gün şimdi bana :KK14:
17. haftamda olucam artıkın 18 gün sonra. Yine öğrenemessem doğuma kısmet artık :KK9:

Malesef hala bekliyoruz işte :KK52: Hepimizin ertelendi. 18 gün sonra kontrolüm var. Geçer mi bu 18 gün şimdi bana :KK14:
17. haftamda olucam artıkın 18 gün sonra. Yine öğrenemessem doğuma kısmet artık :KK9:
Doktorum 16 haftada kesin cinsiyetı belli olur demişti

Aynen bende oyle kız diye deliriyo resmen.bide kuz olursa bizden hiç çıkmaz eminim kocasını falan unutur yani

İyimis teyze anne yarısıdır der hiç gitmez bebislee şimdiden yemek yapıyorsa sonra neler yapar neler:)

bende çok severdim öyle uyumayı ama benim zayıf bünyeme hamilelikte o kol fazla geldi :KK9: Şöyle doya doya sarılarak uyumayı özledim bende. Birden sıcak basıyo delleniyom üzerimde ne var ne yok atıp öyle yatıyom o anda sarılmışsa bana onu da fırçalıyom. :KK14: Geceleri huzursuzum pek uyuyamıyorum.
yoksa sarılıp uyumaya bende bayılırım. Hatta fazla bayılırım :KK30: Ama bu bebiş fazla sıkıya gelemiyor anlaşılan :KK52:

hehe :) bebiş sıkıya gelemiyor babasını kiskaniyorr.. Babaların pabucu hoooop dama... Biz babamızı fazla görmüyoruz ysa bebiş dee şimdilik sıkıntı yapmıyor.. :KK66:

X