Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok yol yoksa ve gerçekten iyiyse gitmeni tavsiye ederim zaten sancın başladımı hemen çıkmıyo çocuk en az iki saat sürer sancıı o zamana kadar varırsınn tabi bide sancının yavaştan başlayıp artmasına kadar geçen bi yarım saat zaman var yani yol 45 dkdan çok değilse git deirm bence

Evet canım bnde merkezde yapmak istiyorum ama dr um ilçe de bilmiyorum kii.. Hem arada yol mesafesi dee varr yoksa özel bi hastahane var çok güzel orada yapmak istiyorum ins Rabbimiz gönlümüze göre sağlıkla verir yaa

Evet canım bnde merkezde yapmak istiyorum ama dr um ilçe de bilmiyorum kii.. Hem arada yol mesafesi dee varr yoksa özel bi hastahane var çok güzel orada yapmak istiyorum ins Rabbimiz gönlümüze göre sağlıkla verir yaa

amin inşallah sıkıntı büyük ya iyi bi doktor bulana kadar çocuklar doğacak bu gidişle

vay bee doktor kilo vermeden çocuğun olmaz kadar umutsuz konuşuyo,hamile kalıyosun ve eşin istemiyo, eşin neden istemiyo bilmem ama kusura bakma a eşin bencilce davranmş bebiş bekleyen o kadar insan var kii şükretmeli ve bebişi kabullenmeli

aminnn doktorda çok önemli canımm...

kız ben test falan yaptırmadim eşim de aileside istemedi akliniza kötü getirmeyin dediler bide biraz bebiş yokluğu yaşadık yaa Rabbimiz sağlıklarını verir ins ne diyelim

Yok canım eşim telaşla yayın satte ulaştırır bizi ama dr um ilçe de bilmiyorum kii

cok tsk ederim cnm Allah razi olsun, ben o zaman bi seker testi yaptirayim ailede iri yapili kimsede yok yani genetik oldugnu sanmiyorum :/ hayirlisi insAllah saglikli dogusunda sonra beraber diyet yapariz bebisimle :)

kız ben test falan yaptırmadim eşim de aileside istemedi akliniza kötü getirmeyin dediler bide biraz bebiş yokluğu yaşadık yaa Rabbimiz sağlıklarını verir ins ne diyelim

açıkçası bende taraftarı değilim ama testler önemli çünkü erken müdahele ve tedavi yapabiliyor doktorlar Allah korusun ama organ taramasına git bak mesela akciğerleri küçük kalan bi arkadaşımın bebeğine taramada teşhis kondu ve hemen anne karnında tedavi edildi ve sağlam doğdu. büyüklerinin lafına bakma çünkü onlar doğal yaşıyormuş bizler yapay yaşıyoruz her yediğimiz zehir koruyucu dolu şu bilgisayar bile tehlikeli benim doktorum söylüyor.. sen yine de kocana söyle 16. hafta taramalarını yaptır

cok tsk ederim cnm Allah razi olsun, ben o zaman bi seker testi yaptirayim ailede iri yapili kimsede yok yani genetik oldugnu sanmiyorum :/ hayirlisi insAllah saglikli dogusunda sonra beraber diyet yapariz bebisimle :)

20 gün kadar mı büyük bebeğin?
zaten şeker testi yapılacak 6.ay dönemlerinde... sağlıklı olsun da gerisi hikaye yine sormak isteğin olursa yaz ben gidince sorarım..

kahve hiç içmiyorum bende kola kızımın bardağından otluyorum kzııncada kardeşin istedi diyorum susuyo meyve çok yiyorum en iyi yanımda bu sanırım süt içemiyorum onun yerine yoğurt ve peynir yiyorum hemde çokça ama şu sigarayı tamamen bırakamadım kızlar ya 3 taneye düşürdüm günde yarım paket felan içerdim normalde tiskiniim istedim ama olmadı aksine canım istiyoo ama 3 taneden fazla kesinlikle içmiyorum tabiide hmm bide günde yaklaşık 1-2 km yavaş tempoda yol yürüyorum işe gidip gelirken

bende meyve yerim,süt içemiyorum yıllardır,peynir,yoğurtla idare ederim,çayla kahveyle hiç aram yok...asitli içecekleride bıraktım tamamen... sigarayı tamamen bıraksaymışsın iyiymiş ama allahtan fazla içmiyosun,ilk bebeğine hamileyken ne kadar içiyordun

bende önceden tiryakiydim ama gebe kalmadan 5 ay önce bıraktım buradan bırak demesi kolay ama ne yap ne et içme..

onda içiyorum diyecek kadar içtim allahtan bi sorun olmadı ama onda olamamsı bunda olmıcak anlamına gelmez tabikide kızıma hamileyken sigarayı aşeriyodum resmen tütünü çiğneyesim geliyodu bunda çok şükür öle değilim nefsime daha çok hakimim ama tamamen bırakılmıyo işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…