Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

onda içiyorum diyecek kadar içtim allahtan bi sorun olmadı ama onda olamamsı bunda olmıcak anlamına gelmez tabikide kızıma hamileyken sigarayı aşeriyodum resmen tütünü çiğneyesim geliyodu bunda çok şükür öle değilim nefsime daha çok hakimim ama tamamen bırakılmıyo işte :KK14:

tabi hiç belli olmaz.birden bırakılmaz tabi sigara,hamile kalmadan bırakmazsan hamileyken de zor olur,sen yinede ne kadar az içersen o kadar iyi:KK16:

açıkçası bende taraftarı değilim ama testler önemli çünkü erken müdahele ve tedavi yapabiliyor doktorlar Allah korusun ama organ taramasına git bak mesela akciğerleri küçük kalan bi arkadaşımın bebeğine taramada teşhis kondu ve hemen anne karnında tedavi edildi ve sağlam doğdu. büyüklerinin lafına bakma çünkü onlar doğal yaşıyormuş bizler yapay yaşıyoruz her yediğimiz zehir koruyucu dolu şu bilgisayar bile tehlikeli benim doktorum söylüyor.. sen yine de kocana söyle 16. hafta taramalarını yaptır

İkili tarama testii için bu ayın besine çağırdı ama 16 haftalıkken olur mu kii

kahve hiç içmiyorum bende kola kızımın bardağından otluyorum kzııncada kardeşin istedi diyorum susuyo :KK1: meyve çok yiyorum en iyi yanımda bu sanırım süt içemiyorum onun yerine yoğurt ve peynir yiyorum hemde çokça ama şu sigarayı tamamen bırakamadım kızlar ya 3 taneye düşürdüm günde yarım paket felan içerdim normalde tiskiniim istedim ama olmadı aksine canım istiyoo ama 3 taneden fazla kesinlikle içmiyorum tabiide hmm bide günde yaklaşık 1-2 km yavaş tempoda yol yürüyorum işe gidip gelirken :KK52:

Canım sigara içmem çok şükür yok aslında tamamen bırak diyeceğim ama burakaiosan elinden geldiğince azalt

kızlar babalar günü yaklaşıyo ve eşlerimizde baba adayı, eşime nasıl bişiler yapabilirm acaba o gün? siz hiç düşündünüz mü:KK16::KK16:

kızlar babalar günü yaklaşıyo ve eşlerimizde baba adayı, eşime nasıl bişiler yapabilirm acaba o gün? siz hiç düşündünüz mü:KK16::KK16:

Yooo düşünmedim hatta babalar günü aklımdan ucmuuuss gitmiş:) iyiki söyledin kız hangi gündü babalar günü:)

Son düzenleme:
benimkide sade kutlu olsun dedi o kadar uyuzlarrr :KK1: ama temmuzda doğum dünüm var bi sürpriz yapar diye bekliyorum bakalım,yapmadan durmaz daa :KK1::KK1:

Aaa benim de doğum günüm temmuzdaa ama benimki doğum günümü 1 ay önceden sayar ama nedense o gün unutur:) ama kutlar yani yani:)

Aaa benim de doğum günüm temmuzdaa ama benimki doğum günümü 1 ay önceden sayar ama nedense o gün unutur:) ama kutlar yani yani:)

öyle miii :KK1::KK1: hep öle olur benimki de şimdiden dalga geçio 15 haziran mıydı neydi diye,bende unutmayı aklından geçirme derim,allahtan telinde kayıtlı o haber verio,yoksa haziranda kutlayacak :KK1::KK1::KK1:
Kız durda bizde kutlayalimm sen kutlamadın ama bizz kutladikk babacık deriz:)

evet gözüne sokmak lazım bu günleri :KK1:

öyle miii :KK1::KK1: hep öle olur benimki de şimdiden dalga geçio 15 haziran mıydı neydi diye,bende unutmayı aklından geçirme derim,allahtan telinde kayıtlı o haber verio,yoksa haziranda kutlayacak :KK1::KK1::KK1:

evet gözüne sokmak lazım bu günleri :KK1:

Heheee kız iyi akıl öğretiyosunn dur bende geldiğinde tlf gülümün doğum günü yazayım zorla hatırlatmış gibiii :KK70: yaa hatırlayaacak ya hatırlayacak ... hrhee babalar gününü kutlayalım da ne yapalım

Heheee kız iyi akıl öğretiyosunn dur bende geldiğinde tlf gülümün doğum günü yazayım zorla hatırlatmış gibiii :KK70: yaa hatırlayaacak ya hatırlayacak ... hrhee babalar gününü kutlayalım da ne yapalım

aynen yap unutsada tel diyecek nasıl unutursun heeeyyy kutla diyee :KK1::KK1::KK1: netten baktım da hep hediye, başka bişi de yok,düşünüyorum ama daha bi fikir yokk

aynen yap unutsada tel diyecek nasıl unutursun heeeyyy kutla diyee :KK1::KK1::KK1: netten baktım da hep hediye, başka bişi de yok,düşünüyorum ama daha bi fikir yokk

Küçük bisey alırız kız deriz babacık babalar gününü kutlarız bebisimizin hediyesi die... Acaba ne alsakk ımmmm !!!!

X